Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ja się nie przejmuje takimi pierdołami :P Z doświadczenia powiem, że informacje ze sportów walki najlepiej sprawdzać w dniu wydarzenia bo to się płynnie zmienia, a Polsat jak wiadomo ma bardzo szeroką ofertę w tym względzie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wcześniejsze zakończenie meczu czy transmisji to to samo co notoryczne przeciągnięcia się gal UFC. Bo w Polsacie nie ma osob kompetentnych by określić plan zakończenia transmisji w przypadku gdy walka główna będzie w pełnym wymiarze czasowym. Mecz z Brazyli od 23 minuty pomimo że inne anteny były wolne😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Człowieku nie trolluj bo siatkówka może trwać 3 sety zamiast np 5 a czas ustalili odpowiedni i kto nastawił to nagrał. Tu notorycznie czas transmisji ustalają błędnie za krótko o ile jeszcze ustalą odpowiednie godziny. Dno i żenada a nie profesjonalna stacja. 

W Polsacie w nocy nawet filmy, które mają określoną liczbę minut są tak wpisane, że nierealne aby tak szybko się zakończyły jak jest w programie tv. Więc po prostu należy się do tego przyzwyczaić. Kiedyś ktoś z innego forum do nich pisał czemu nie aktualizują ramówki to wykręcają się brakiem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nie interesuje mnie siatkówka tylko UFC które jest od lat w Polsacie i praktycznie czały czas to samo. Czas oszacowany na transmisje jest wiecznie za krótki. A UFC ściśle trzyma się swoich godzin i praktycznie zawsze Karta główna jest o określonej godzinie.Poślizg to może być 2-3 minuty. Więc koniec gali tez idzie oszacować pomyłka może być np 15 minut a nie notorycznie dużo więcej.@Paul234 nie oglądam filmów na Polsacie więc nie wiem jak jest.  Tu ustalili od razu nierealne zakończenie transmisji gdyby było 5 rund.Było tylko 3 i dlatego na mecz weszli w 23 minucie. gdyby było 5 transmisja jeszcze trwała by z 15 minut.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to interesuje? 40 minut nagrało się na marne. Ja chce idealną godzinę zakończenia meczu. Dzisiaj mecz USA - Turcja jest wpisany na 2 godziny i potrwa 5 setów? Myślisz, że ktoś to przewidzi? Przecież ja się kieruje programem TV i EPG. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Może to jest rezerwa taka.

Na Polsacie np mamy F1 wpisane do 17:40 na wypadek przedłużenia wyścigu.

 

 

Wydarzenie sportowe i może się przedłużyć? Nie rób sobie żartów. Przecież jak jest w programie TV I EPG to tak ma się to skończyć. Jak za szybko się skończy to też niedobrze bo tak ustawiam nagrywanie i jakieś pierdoły mi się nagrają.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja się kieruje programami TV I EPG bo to jedyne wiarygodne źródło. A tutaj cyrki, mecz siatkówki się kończy 40 minut przed czasem, UFC się kończy 20 minut po czasie. I jak człowiek ma nagrywanie ustawiać? Tak żeby nie nagrały się jakieś dodatkowe treści i jednocześnie żebym obejrzał całość?  

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...