Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej po Polsku, ogladanie meczu w innym języku juz nie jest przyjemnościa :(
Hmm, ja juz wolałem komentarz z radia niż z Polsatu, a oglądanie u Niemców ma tę zaletę że komentator nie uprawia wodolejstwa tak jak nasi i odzywa się dużo rzadziej, zresztą u mnie Polsat z naziemnej, więc wolałem ZDF w 16:9.

 

U mnie też się tak robiło. Codziennie jakieś problemy. Dzisiaj dźwięk, wczoraj brak zegarka, ciekawe co będzie jutro :wink:
Brak komentatora :jupi:

 

Odnośnie komentarza z radia, to czasami był spóźniony o 1-2 sekundy (przy szybszych akcjach komentator również nawija szybciej) ale czasem miało to tę zaletę ze było jednoczesne z tym co pomyślał zawodnik w momencie podania (gdy komentator wolniej mówił). Zabawnie tego się słuchało i wzrok szedł ułamek sekundy przed piłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport powinien zmienić swoje logo. Jest zbyt monotonne a według mnie bardziej wymyślne i kolorowe logo jest wielkim plusem w promocji stacji.

Poprzednie logo bodajże zółto-niebieskie o ile mnie pamięć nie myli było całkiem ciekawe.

Jeśli chodzi o ramówkę programu to w tej kwestii jestem zadowolony. Całkiem ciekawe zakupy praw transmisji, wielkie imprezy na światowym poziomie. Jest Euro 2008 liczne eliminiacje i kwalifikacje, nie mówiąc już o mistrzostwach świata i europy w siatkowce, piłce recznej itd. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecne logo jest najlepsze :D. Może to kwestia przyzwyczajenia, jednak nie wyobrażam sobie, aby PS miał logo w stylu większości kanałów Polsatu. Zresztą najważniejsza jest zawartość ramówki, która mi odpowiada :D.

 

PS: Dla porównania wklejam dotychczasowe logotypy PS: 248logo_ps1logo.jpg248logo_ps2logo.jpg248logo_ps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do oglądających Euro na PSE. Czy zauważyliście może w czasie trwania studia w Bad Walderzdorf podczas ruchu kamery jak kontury elementów dachu (tam gdzie jest napisane Euro) są postrzępione. Podobne odczucie jest np. jeśli na białej koszulce są czarne napisy albo na mikrofonie napis "polsat sport". To tylko niektóre przykłady występowania tego zjawiska. Jest to takie postrzępienie\migotanie. Wkurzają mnie tez postrzępione białe linie boiska podczas dynamicznego ruchu kamery :wink: Zastanawiam sie czy to jest wina mankamentów sygnału SD czy może czegoś innego (na innych kanałach jest podobnie) Wiem ze powiecie wariat :wink: , ale po przesiadce ze starego 14 calowego crt na Plazme Panasa 37PV80 jakoś gryzie mnie to po oczach (z czasem pewnie sie przyzwyczaję) i chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś to również zauważył. Chce być pewny ze z moim sprzętem jest wszystko ok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport: Wimbledon 2008 w HD

W poniedziałek, 23 czerwca 2008 roku, rozpoczyna się wielkie święto dla fanów tenisa - prestiżowy wielkoszlemowy turniej tenisowy Wimbledon 2008. Transmisję z turnieju przeprowadzi Polsat Sport, także w standardzie HD.

Więcej

 

Czyli, jak widać, zgodnie z zapowiedziami wkrótce z nazwy "Polsat Sport HD test" zniknie ten ostatni wyraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak to jest z tym nadawaniem przez Polsat sport i Polsat sport ekstra w formacie 16:9. U mnie jeśli ustawie ten właśnie format to występuje cieniutki ok. 0.3 cm pasek u dołu ( do tego trochę zdeformowany, 1/3 jest cieńsza a pozostała cześć nieco grubsza). Zauważyłem także ze po prawej stronie z kolei jest pionowy pas. Nawiasem mówiąc to na innych kanałach jest podobnie. Czy to jest normalne?? Jak to wygląda u was??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Wimbledonu 08' transmitowanego na obu antenach polsatu sport. Nie irytuje Was, że transmisje z tego turnieju są ograniczone czasowo. Komentatorzy zapowiadają wiele spotkań w ciągu dnia, które pokarzą, a tu ledwo dwa na dzień :evil: Powinni pokazywać jak się należy czyli z całego dnia > przynajmniej na jednym kanale. Jak są ograniczeni czasem antenowym, lub mają malą liczbę komentatorów to niech odstąpią od tego projektu i sprzedadzą innej stacji, która przeprowadzi transmisję dobrze np. EUROSPORT... Nawet nie ma ciekawego programu podsumowywującego zawody - żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...