Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja wam cos powiem. ME i tak zobaczy każdy kto będzie chciał. Bo wiem ( ale nie wolno mi tu wstawiać linków ani cytatów- bo bym bym nie miło potraktowany przez moderatora/administratora) ale w sieci o tym pisze, być może jest to strona :censored: ale trafiłem tam na wiadomość (pewna 100%!!), że polsat wdrąży system Nagravision dopiero 18 września b.r. Więc Cyfrowy Polsat wcale nie zabezpieczył się dobrze i każdy pirat zobaczy ME bez abonamentu a z nas będzie się śmiał, że płacimy.

Więc czy mecze będą w otwartym kanale czy w Polsacie Sport Extra, to polsat poprostu straci przez tych :censored:

P.S źródło wdrążenia nowego systemu kodowania ( nagra 3 ) jest pewne. Ale mimo to że jestem legalnym abonentem i regularnie opłacam to, życze polsatowi sukcesów. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kombinują i będą kombinować. Szczególnie poważna sprawa jest w Włoszech z tego co wiem, tam nielegalne odbieranie syganłu jest na porzadku dziennym, miejmy nadzieje że w czasie ME nikomu się nie popsuje telewizor. Co najwyzej prosimy o zepsucie odbioru z racji nielegalnych haków telewizów. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Tyskich flag wolę flagi Tatr mocnych dłużej ważonych :D , na forum można przeczytać że transmisje będą równolegle na Polsat, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, a inne mówią że Polsat Sport HD nie ma licencji na transmisję bezpośrednią, jak to właściwie będzie nadawane. I jakie mecze będą nadane tylko na Polsat Sport Extra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani piłki nożnej będą mieli Euro 2008, a siatkówki Ligę Światową. Dla każdego coś dobrego ;)

 

Liga Światowa w Polsacie Sport

 

Siatkarska Liga Światowa już od 13 czerwca ponownie zagości na kanałach Polsatu. Zmagania szesnastu najlepszych męskich reprezentacji (w tym Polski) będzie można oglądać aż do samego finału (23-27 lipca w Rio de Janeiro).

 

Plan transmisji pierwszego weekendu tegorocznej LŚ:

13 czerwca (piątek)

Egipt - Polska (I mecz) 18:55

 

14 czerwca (sobota)

Kuba - Włochy (I mecz) 02:30

Korea - Rosja (I mecz) 06:55

Brazylia - Serbia (I mecz) 14:55

Egipt - Polska (II mecz) 18:55

 

15 czerwca (niedziela)

Kuba - Włochy (II mecz) 02:30

Korea - Rosja (II mecz) 06:55

Chiny - Japonia (II mecz) 08:55

Brazylia - Serbia (II mecz) 14:55

Wenezuela - Francja (II mecz) 17:55

 

Wszystkie powyższe spotkania na żywo w Polsacie Sport. Mecze Polaków także w Czwórce (Polsat otwarty będzie w tym czasie pozywał rozgrywki Euro 2008).

 

Treść całego newsa :arrow:http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1279

 

PS.Jacek Miszcz flaga jest w 4-paku czy 8-paku Tyskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwa pod klagenfurtem będzie transmitowana przez polsat sport ekstra i polsat. ogólnie zostanie przeprowadzonych 31 bitew, a stawką bedzie tytuł władczy Europy. W pierwszej fazie rozgrywek upadek ogłosi 8 panstw. W drugim poziomie walka będzie toczona na wymęczenie psychiczne i fizyczne przeciwnika. Tylko jedno panstwo wyjdzie z tej wojny żywe... kto to będzie?

Oglądajcie mecze Polaków na Polsacie a przekonacie sie jaka to bedzie krwawa rzeź.

Wywieś flagę na znak oddania ojczyźnie! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz w PSE bedzie prawdziwe 16:9 a nie fałszywe jak na TVP :brawo: . Bede ogladał Euro w PSE .

Hmm o co chodzi? Przecież TVP nie pokazuje Euro... i w ogóle jak może być nie prawdziwe 16:9 :?:

nie zauważyłeś nieraz jak podczas meczów LM napis TVP2 był równocześnie na górnym czarnym pasku i na wizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i mój tata właśnie też się zdziwiliśmy, że na meczu Szwajcaria-Czechy nie było czasu i wyniku, które to dopiero na drugą połowę włączyli i teraz jest tak samo (może na drugą połowę też włączą :D ... )...

 

Z drugiej strony zawsze tak było raczej, że to już na dosyle była ta grafika chyba (widać szwajcarzy i austryjacy też nie wiedzą, że tak ma być :D ... )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...