Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie oszukujcie się fani piłki-a ta stanowi większośc-po prostu na najwyższym poziomie piłki tam nie ma,

gdyby była bundesliga i Lm ja nie smailem narzekac na ich oferte,a teraz?

jaky wygrali przetarg na OE byłoby super i też narzekać by nie można byłoby,.

własnie dobrze powiedziane:gdyby mieli lige hiszpanska-ale nie maja i narzekamy bo zadnej mocnej ligi nie ma,

plus dla PS do Euro 08 ale wiadomo to tylko miesiac gry,

zobaczymy przetarg tuz tuz,kto go wygra niewiadomo,mnie cieszy ze podobno 4 mecze ciekawe OE maja byc w niekodowanej stacji,magazyn tez,to cieszy,a tak pozatym fajnie jakby OE cala byla w polsacie albo chociaz ten magazyn byl w polsacie,bo experci tam sa naprawde bardzo dobrzy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chcial jeszcze Matiego Borka i Romka Koltonia razem posluchac jak Bundeslige komentuja :) to byly mecze :) a prowadzenie dlamnie Orendz ekstralkasy w tvn masakrycznie tragicznie jeszcze tylko tam Engela i Gmocha brakuje zeby strzaly rysowali calosc jakos skleja tam Wdowczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi czy tym umiesz napisać normalnego posta? 3/4 twoich postów brzmi PS/Nsport musi kupić jakaś ligę najlepiej OE. Bezsens. Za każdym razem piszesz tylko to, czy to tak naprawdę ciężko napisać coś innego sensownego? To już każdy w twoim wykonaniu słyszał multum razy i nie musisz powtarzać tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary czy ty oglądałeś kiedy Polsat Sport :!: Codziennie lecą jakieś archwalne walki + KO.TV + Magazyn Puncher + co sobote na żywo gale boksu :!: Co kilka miesięcy konfrontacje sztuk walki :!: ....mało... :?::!:

Jeśli chodzi o ten magazyn niedzielny na DSF to wygląda to tak: siedzi w studiu kilku ekspertów i omawiają aktualną kolejkę Bundesligi. Atmosfera faktycznie jak w jakiejś kawiarnii.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu coś dla fanów koszykówki:

Po 10 latach przerwy polscy koszykarze wystartują w najważniejszym turnieju na naszym kontynencie. 35. mistrzostwa Europy rozegrane zostaną w dniach 3-16 września w Hiszpanii.

Mecze polaków bęzie można obejrzeć w PS w dniach:

Grupa A:

3.09 Polska - Francja

4.09 Polska - Słowenia

5.09 Polska - Włóchy

Więcej w To&Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporty walki?

najlepsze walki tma idą w polsacie jak gołoty czy adamka,

jednak to nie tylko w PS a i w polsacie idzie,

pilka to jest najważniejsze

Ja interesuję się MMA i K-1, a boks umiera...właśnie dzięki takim Donom Kingom i Gołotom. Podczas przedostatniej gali UFC w w USA po raz pierwszy przychody z pay per viev przebiły boks i to kluczowa informacja dla płatnych kanałów ze sportem.

 

Stary czy ty oglądałeś kiedy Polsat Sport :!: Codziennie lecą jakieś archwalne walki + KO.TV + Magazyn Puncher + co sobote na żywo gale boksu :!: Co kilka miesięcy konfrontacje sztuk walki :!: ....mało... :?::!:

Jeśli chodzi o ten magazyn niedzielny na DSF to wygląda to tak: siedzi w studiu kilku ekspertów i omawiają aktualną kolejkę Bundesligi. Atmosfera faktycznie jak w jakiejś kawiarnii.

 

Pozdrawiam.

Pewnie że oglądałem! A chciałbyś oglądać piłkę co kilka miesięcy? Dopiero byłby głód co? Szykować się raz na kilka miesięcy do oglądania a w międzyczasie archiwalne mecze np. Polska - Anglia na Wembley i najlepiej kilka razy w tygodniu...:)

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało na PS, to masz co tydzień Fight Club na Eurosporcie.

 

Pozdrawiam.

 

Masz rację z tym że Eurosport transmituje imprezy z miesięcznym opóźnieniem i dodatkowo pokazuje wyłącznie jedną organizację K-1, rzadko kiedy udaje się im pokazać coś innego.

 

Pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...