Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu mamy (zaskakującą dla mnie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu) roszadę. ;) Napoli-Juventus w PS (znów ze studiem!), Pogoń-Lech w PSE. ;)

NCAA w nocy sb/nd dwa mecze półfinałowe o 00:00 i 02:40, i finał w nocy pn/wt o 03:00, wszystko w PS.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba  realizacja  jeśli chodzi o kamery, strasznie im uciekały, często nie było widać walki o inne miejsca, tylko była kamera na liderze. Nc+ lepiej to robi lepiej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna grafika wynikowa podczas meczu żużlowego.

Nie było bieżącego wyniku spotkania podczas biegów.

 

Wydawało mi się, czy komentator mieszał coś z wynikiem? Chyba po jego wyliczeniach miał powiedzieć 20:19, czy coś w tym stylu..

Nie wnikam, bo nieraz są wypadki i wynik bywa nietypowy, ale koleś słabo wypadł tak ogólnie.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza recenzja nie będzie przyjemna dla władz Polsatu. Miał być poziom nc+, a jak na razie stacja ma problem z dorównaniem do poziomu TVP. Współwinne takiej sytuacji są władze GKSŻ

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,nowa-jakosc-niekoniecznie-polsat-srogo-zawiodl-kibicow,artykul,773275,1,281.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu nikt nie czepia się bezpodstawnie zobacz jak inni pokazują żużel to będziesz wiedział o czym piszą w artykule.Opinie są osób które na co dzień oglądają żużel i wiedzą jak dobre relacje wyglądają.

 

Oglądałem Ekstraligę na NC+ i uważam że to Polsat bardziej profesjonalnie realizuje transmisje żużlowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Ekstraligę na NC+ i uważam że to Polsat bardziej profesjonalnie realizuje transmisje żużlowe.

hahahhahahhahahahahahha uśmiałeś mnie

 

Wiesz że  nc+ nie tylko realizuje Ekstralige? Wiesz że od kilku lat  BSI  współpracuje z nc+? Wiesz  że nc+ produkuje sygnał dla BSI i robi dla nich cały DPŚ (obojętnie w jakim kraju się odbywa) Wiesz że wszystkie GP w Polsce ,GP Praga i GP Krsko produkuje sygnał  nc+dla BSI?

Powiedz  że  te relacja  z GP i DPS, nie są profesjonalne?

Te same  osoby realizuje Ekstralige którzy realizują GP i DPS dla BSI.

Robią profesjonalnie

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek został promotorem bokserskim. 24 czerwca w Ergo Arena gala Polsat Boxing Night 7 - oczywiscie w systemie PPV.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-03/borek-zostal-promotorem-mb-promotions-bedzie-gwarancja-wielkiej-imprezy/

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...