Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na PSN HD hit koszykarskiej euroligi Real-Barcelona :wink: Zaraz pojawią się komentarze że to marne prawa sportowe jaką jest najlepsza europejska koszykówka.

 

 

Może Ci coś coś umknęło, mamy rok 2017...

W tym roku mamy ME w siatkówce, i ME w piłce nożnej do lat 21 na sportowych kanałach Polsatu.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na PSN HD hit koszykarskiej euroligi Real-Barcelona :wink: Zaraz pojawią się komentarze że to marne prawa sportowe.

Prawa nie są marne, ale koszykówka w Polsce coraz mniej popularna. Polsat nie potrafi opakować tego co ma, stworzyć marki. Polską Ligę Koszykówki to w ogóle olewają. Jest za mało transmisji, za mało się dzieje wokół ligi. Ogólnie w kwestii realizacji sportu jest miernie. Wszystko jak najmniejszym wysiłkiem zarówno finansowym jak i ludzkim. Tak to wygląda z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polsat Sport promuję ME U21 tylko wczoraj dostali cios od Lewego: http://www.polsatspo...c-na-euro-u-21/

Dla mnie jego słowa nic nie znaczą.

 

Prawa nie są marne, ale koszykówka w Polsce coraz mniej popularna. Polsat nie potrafi opakować tego co ma, stworzyć marki. Polską Ligę Koszykówki to w ogóle olewają. Jest za mało transmisji, za mało się dzieje wokół ligi. Ogólnie w kwestii realizacji sportu jest miernie. Wszystko jak najmniejszym wysiłkiem zarówno finansowym jak i ludzkim. Tak to wygląda z mojej perspektywy.

Za to w siatkówce Polsatowi nikt nawet do pięt nie dorasta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowskiego jakoś szczególnie nie lubię, ale przecież ma rację! Jaki sukces U21? Trofea młodzieżowe to tylko dodatek niewiele znaczący. Zamykanie drogi młodym, mało znanym chłopakom to głupota. Może są jakieś nie do końca ujawnione talenty, którym Milik czy Zieliński o wyrobionych nazwiskach zabiorą miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdziłem,bo oprócz siatki mają bardzo wiele interesujących praw sportowych jak wspomniana koszykówka. Oferta sportowa CP jest bardzo bogata,ciekawa i różnorodna - każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

 

A wiadomo jak ktoś ma NC+ to nigdy na temat CP i na odwrót, nie będzie się wypowiadać pozytywnie, a tylko będzie dostrzegać jej minusy.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowskiego jakoś szczególnie nie lubię, ale przecież ma rację! Jaki sukces U21? Trofea młodzieżowe to tylko dodatek niewiele znaczący. Zamykanie drogi młodym, mało znanym chłopakom to głupota. Może są jakieś nie do końca ujawnione talenty, którym Milik czy Zieliński o wyrobionych nazwiskach zabiorą miejsce.

Otóż nie, Lewy nie ma racji i tymi słowami sie skompromitowal. Zawsze u21 to turniej niezwykle prestiżowy. W Polsce przez ostatnie kilka lat nitk go nie pokazywał niestety ale poprzednie turnieje byly kapitalne i wiele gwiazd tam grało. Czemu niby Hiszpania 4 lata temu grala najlepszymi z De Gea, Thiago itp? Dlaczego Niemcy zawsze poważnie podchodzą?

 

Jeżeli rocznikowo pasują to powinni grac na u21 i basta. A Lewy moze sobie gadać.

 

Co do ogólnej dyskusji o prawach Polsatu to ja juz tam nie mam prawie co oglądać. Interesują mnie tylko mecze Ajaxu, mecze reprezentacji oczywiście także bo pokazują eliminacje obszerne choć i tam mam tu sooro zastrzeżeń co do wyborów spotkań, ale mniejsza o to juz. Studio fatalne, nie potrafią opakowac tego dobrze. Eksperci dno, moze poza Strejlauem i czasami Kowalem bo on jednak potrafi trafić w sedno. O komentatorach nawet nie mówię bo tylko Borek, Włodarczyk i Iwanow sa na poziomie, a reszta to masakra. Jak ktoś nawet ma potencjał to ze stacji został wywallny jak Bartnicki i Kleitz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdziłem,bo oprócz siatki mają bardzo wiele interesujących praw sportowych jak wspomniana koszykówka. Oferta sportowa CP jest bardzo bogata,ciekawa i różnorodna - każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

 

A wiadomo jak ktoś ma NC+ to nigdy na temat CP i na odwrót, nie będzie się wypowiadać pozytywnie, a tylko będzie dostrzegać jej minusy.

Kolego nie pisz bzdur, bo jak widać w mojej sygnaturze mam Vectrę i tam w pakiecie "sportowe" coraz bardziej z nazwy Polsaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dostęp na ich platformie do innych kanałów posiadających prawa sportowe to nie był bym ich klientem na chwilę obecną. 

 

W sumie gdyby Bundesliga zagościła w Polsacie to spokojnie mógłbym przeżyć bez innych kanałów sportowych, chociaż te polsatowskie i tak oglądam najczęściej (siatkówka, boks, eliminacje) :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana godzin i daty Żużlu Nice, 1 liga żużlowa.

Sobota i piątek:
http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/675345/jest-nowy-plan-transmisji-nice-1lz-na-poczatek-stal-rzeszow-polonia-pila

 

Za tydzien umowa bedzie podpisana z telewizja Eleven i Polsat:

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-plz,nice-plz-jednak-w-otwartym-kanale-umowa-za-tydzien,artykul,769678,1,12407.html

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że od piątku do niedzieli nie będzie prawie w ogóle transmisji z turnieju ATP1000 w Miami? Rozumiem, że są eliminacje Mś w piłce nożnej, ale wypadałoby na jednym kanale z 4 dostępnych pokazać normalnie tenis, który transmitują od środy.

Nawet w Ipli chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że od piątku do niedzieli nie będzie prawie w ogóle transmisji z turnieju ATP1000 w Miami? Rozumiem, że są eliminacje Mś w piłce nożnej, ale wypadałoby na jednym kanale z 4 dostępnych pokazać normalnie tenis, który transmitują od środy.

Nawet w Ipli chyba nie będzie.

 

Rozpiska komentatorów sugeruje, że mecze będzie sobie można luksusowo obejrzeć na ich stronie.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-03-23/piatek-z-polsatem-sport-transmisje-i-komentatorzy_1546165/

 

Ale po raz kolejny przekonujemy się, że przydałby się kolejny kanał sportowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał to zdecydowanie przeżytek, bo weekendów takich jak obecny jest po prostu z kilka w roku, gdyby PSF miał profil ogólny... miło że tenis pójdzie na polsatsport.pl w całości, tak się to robi. ;)

Wystarczyłby kanał serwisowy - coś a la Polsat Futbol 2-4. :-)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część Nice 1. Ligi Żużlowej:

Polsat, godz. 14.30.

Eleven o godz. 14.00. PZM chciał o 14.30, ale Eleven się nie zgodził.

 

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/675577/pzm-czeka-na-podpis-polsatu-prezes-potwierdza-mecze-w-kanale-otwartym

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi dlaczego jednak po meczach piłkarskich na jednej antenie TV nie dali tenisa. Mecz Nadala mogli by spokojnie nadać teraz,a nie jako premiera o 2.30.. 

Pochwalę Polsat,że mecze na stronie internetowej opatrzone są komentarzem i że jednak jak nie pokazują w TV to w internecie. Jakby tak robili z Wimbledonem jeszcze,że wykorzystują internet i pokazują znacznie więcej. Może i tu to przemyślą. Nie musiało by być z komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...