Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj od Romana Koltonia sie dowiedzialem, ze Milinkovic Savic "jest potężnie zbudowany" powtórzył to kilka razy. Chyba gościa nie widział na oczy haha. Przecież Serb to szczupły piłkarz z wielkim zaawansowwniem technicznym co dla Romka też bylo zaskoczeniem, bo przecież jak na taką potężna budowę to potrafi wiele haha. Śmiech trochę.

Bo dla niego wysoki od razu równa się potężny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy weekend z Motocyklowymi MŚ dadzą na żywo, tu info głównie dla fanów, bo wcześniej rozmawialiście, choć chyba nie w tym wątku, ja tam zerkam na to sporadycznie, głównie na wyścigi MotoGP. :)

Czwartek - 2. sesje treningowe Moto3 i Moto2 w PSN, 1. nie będzie bo, a jakże, League of Legends! :D

Piątek - 2. sesja treningowa MotoGP w PSN, reszta nie bo przypadek jak wyżej.

Sobota - kwalifikacje Moto3 w PSN, reszta przypadek jak wyżej

Niedziela - wszystkie rozgrzewki i wyścig Moto3 w PSE

Niestety (dla fana motorków :D ), weekend dość wypełniony transmisjami w Polsacie się trafił i inne rzeczy mają pierwszeństwo, ale serio że League of Legends mimo to musi być... raczej wątpię by nagle ludzie lubiący to oglądać rzucali się na odbiorniki i woleli taką opcję niż streamy na Twitchu.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Moto GP poleci w jakości, na którą będzie można zerknąć. Przy transmisiach z zeszłego roku na PSN, to był masochizm.

Dokładnie. Wraz z podniesieniem jakości Polsatu Sport News z SD na HD człowiek już bezstresowo spogląda w rozpiski @bart18  :beer: Dotychczas zawsze czułem mały niepokój gdy zbliżały się mecze piłkarskich eliminacji, Coppa Italia, ligi rosyjskiej, tenisa, koszykówki czy MotoGP. A sportu to wyjątkowo nie lubię oglądać w SD. Odzwyczaiłem się od marnej jakości obrazu i innej pikselozy. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jakie opinie. :-)

A tyle razy się naczytałem że na Polsatach nie ma różnicy między SD a HD. ;-)

W kablówce obraz HD z kanałów Polsatu mam dobry, PSN w SD nie dało się oglądać, zwłaszcza sportu motocyklowego. Jedyna rzecz jaką oglądałem w poprzednich sezonach, to 1 liga.

 

Dzisiaj na PS polecam derby Górnik Zabrze-GKS Tychy. ;-)

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

heh, nom eksluzywne, elitarne, zarezerwowane dla abonentów z wysokimi pakietami premium - dość egoistyczny pogląd. Optymalne rozwiązanie to szeroka dostępność produktu czyli emisja równoległa w sd i superpolsacie i dla bardziej wymagających w "ekskluzywnym" hd

 

A z jakiej racji ktoś ma oglądać całkowicie za darmo w jakości SD?

W końcu władze Polsatu logicznie pomyślały, w przeciwieństwie do lat ubiegłych gdzie np. MotoGP było dla wszystkich za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na dobrą sprawę można też przy takiej logice uznać, że filmy emitowane w kanałach premium też nie powinny potem być emitowane w darmowych kanałach, bo niby z jakiej racji ma ktoś to za darmo oglądać?

 

Jak dla mnie to krzywda by się nikomu nie stała gdyby oprócz transmisji na kanale HD emitowano by niektóre transmisje sportowe w Super Polsacie. W końcu nie wszyscy mają dostęp do CP, bo mają albo inną platformę, albo samą naziemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie to krzywda by się nikomu nie stała gdyby oprócz transmisji na kanale HD emitowano by niektóre transmisje sportowe w Super Polsacie. W końcu nie wszyscy mają dostęp do CP, bo mają albo inną platformę, albo samą naziemną.

W Super Polsacie jest przecież sport. Puchar Polski w piłce nożnej, Orlen Liga, Plus Liga, powtórki z PLK i 1 ligi piłkarskiej . To sporo jak na kanał darmowy i nie o profilu sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z filmami faktycznie może być nietrafione, po prostu trochę mnie dziwią takie opinie, tak jakby się komuś krzywda działa, że puszczą coś, za co płaci abonament, w kanale ogólnodostępnym. Abonenci nic nie tracą, a zyskują ci, którzy nie mają dostępu do danej stacji.


W Super Polsacie jest przecież sport. Puchar Polski w piłce nożnej, Orlen Liga, Plus Liga, powtórki z PLK i 1 ligi piłkarskiej . To sporo jak na kanał darmowy i nie o profilu sportowym.

To to wiem że jest, po prostu nieco mnie zaskakuje, jak się mówi, że np. MotoGP nie powinno tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jałowa ta dyskusja. Moto GP to dość czasochłonne rozgrywki,a na Super Polsacie nie dadzą im czasu w ramówce na tyle, zresztą dlaczego zdjęto ten kanał z NTC- bo miał fatalne wyniki oglądalności i nie po to dano kanał o innym profilu by go zapełniać transmisjami sportowymi i sobie zaniżać wyniki oglądalności kanału w NTC. 

PSN jak był słabym kanałem tak jest tylko tyle,że w jakości HD. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi,że ma dawać, mówią,że nie widzą nic złego gdyby tak się stało. Polsat kupił prawa i może z nimi zrobić co chce, skoro chce je dać do otwartego kanału to daje. Ze swoją własnością jeśli zapisy zawartych umów na to pozwalają mogą zrobić co im się podoba. Nie muszą prowadzić takiej samej polityki co NC+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...