Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jak Polsat uruchomi PSW to będzie już porządnie pokazywał Wimbledon. Mowię dla emisji Wimbledonu w Polsce może i lepsze było by NC+,ale to dla tych co chcą wszystko obejrzeć w TV(bo na streamy nie są chętni) oznaczało by to konieczność zakupu dwóch platform satelitarnych. No,ale to sprawa indywidualna, ja nie oglądam w tak przeogromnej ilości tenisa ,więc mi streamy wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokazywał tak Wimbledon jak chcial. Mecze w weekendy nakladaly sie z innymi transmisjami sportowymi a Wy cały czas narzekacie. Mogl uruchomic kanaly dodatkowe ale im sie to po prostu nie oplaca a tym bardziej ze tennis nie jast tak popularna dyscyplina u Nas jak pilka nozna czy siatkowka. W polsce niestety nie ma tak duzej plaformy cyfrowej jak np. Al jazeera gdzie jest prawie wszystko na jednej platformie a tu znajduja sie maruderzy i caly czas marudza jak by to bylo jak Wimbledon pokazywala by nc+. Moze lepiej by pokazywali bo w okresie rozgrywania Wimbledonu kanały sportowe nc+ malo transmituja live ale to sa tylko gdybania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie nie do końca, gdyby abonenci NC+ narzekali sobie w duchu i wyznawali takie pogląd,że niczego nie zmienimy to oferta była by taka jak pierwotnie wyglądała ,czyli za dostęp do Ekstraklasy i innych lig zamiast 60 zł płacili by 100, a pakiet full kosztował by 200 zł,a abonenci nie mogli by kontynuować obecnych umów na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jose A wg ciebie dlaczego nie mogli by pokazywać Serie A. Jest wolny rynek. NC+na razie nie przedłużyło praw. I tyle wiadomo

Akurat portal Weszlo.com ma często bardzo dobre informacje. Nie mówie, że tak jest tym razem, ale jest taka możliwość. Polsatowi trochę dobrej piłki by się przydało. A jeszcze osłabili by trochę konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja już mam tego serdecznie dość. Dlaczego wszyscy w C+ mają Serie A głęboko gdzieś? A zamiast tego mamy wielkie uwielbienie ligi francuskiej. W tamtym sezonie było to samo, ale było łatwe wytłumaczenie, bo wybrali sobie Ligue 1, ale jak tym razem znowu nie będzie ligi włoskiej to będzie dowód na to, że oferta sportowa znowu będzie się zmniejszać... Oby nie, bo ten sezon zapowiada się niezwykle pasjonująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Primera Division oprócz Barcelony i lania przez nich każdego po 4:0, a także Realu to masz jakąś konkurencję? Takie transfery jak Gomez czy Tevez pokazują, że Serie A wraca pomalutku do czasu swojej świetności. Zresztą, nawet w Ligue 1 będzie podobnie - PSG i Monaco, a reszta to będzie za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dla mnie to jest nielogiczne, bo pamiętam jak chyba salak mówił na nsporcie że przez kolejne trzy lata SerieA na platformie n...

 

Już nie wiem, ja mam nadzieję że zodtanie w nc+ bo jak nie to będzie strzał w stope

 

Ta, v rzadko się myli. A tuzimek miałbyc szefem żużla i jakoś nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...