Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne zdanie, co kolega @Arkon. Trochę bez sensu jest "wychwalanie" wyższości jednej oferty sportowej nad drugą. Ktoś, kto interesuje się sportem, zazwyczaj nie interesuje się siedmioma dyscyplinami naraz, a platformę SAT/ pakiet sportowy dobiera także pod względem swoich upodobań. Jeśli lubi siatkówkę lub piłkę ręczną, wybierze Polsat, piłka nożna czy żużel to domena C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking

Popularność kanałów Polsatu wynika w dużej mierze z ich szerokiej dostępności. Poza tym ja nie piszę o miernej jakości tych programów z przyjemnością, ale z ogromnym żalem, bo długo czekałem na ich powrót do Vectry, a niestety okazuje się że niepotrzebnie. Na tyle długo już żyję, żeby wiedzieć że NAJCZĘŚCIEJ rzeczy dobre muszą odpowiednio kosztować, co niestety przekłada się na JAKOŚ programów sportowych Polsatu i niestety zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Sport jest płatny 30 złotych a operatorów kablowych jeszcze drożej, nawet do 40 u niektórych, podczas gdy Polsat Sport jest dostępny w CP w pakiecie mini a u kablowych w pakiecie podstawowym i stąd ta oglądalność Polsatu Sport. Gdyby dostępność była taka sama Polsat Sport miałby kilkukrotnie mniejszą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność kanałów Polsatu wynika w dużej mierze z ich szerokiej dostępności.

Jak dla mnie absurdalny argument, który w tym temacie był już poruszany i to pewnie przez Ciebie kolego. :) Wątpliwym wydaje się, że ktoś oglądany dany kanał tylko dlatego, ze ma do niego dostęp. Jeżeli kogoś coś nie interesuje to nie będzie tego oglądał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę dzisiejszym meczem Barcy z Benficą, piątkowym starciem Legii z Wisłą i oczywiście El Classico w niedzielę, a także koszykówką Barca z Dallas. Upss- żadnego z tych meczów nie ma na najlepszych kanałach, dziwne!

Kończmy już tę bezproduktywną dyskusję, dla mnie oczywistym jest obniżenie poziomu programów emitowanych w Polsacie Sport, ale szanuję odmienne opinie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zaczęła się od Twojego zarzutu, że na sportowych stacjach Polsatu jest dużo powtórek. Jest dużo, nie ma co z tym polemizować, ale na innych kanałach sportowych również są, a nawet więcej. To była moja odpowiedź, która wywołała u Ciebie niezbyt miłą reakcję. :P

Ciekawe jak to będzie, gdy w Polsce w przyszłym roku będą mistrzostwa Europy, za dwa lata mistrzostwa świata w siatkówce, a Polsat któregoś meczu Polski nie pokaże na otwartym kanale. :) Oczywiście Polsat ma najgorszą ofertę, ale gdy taka sytuacja miałaby miejsce to od razu na Polsat poszłoby nie jedno wiadro pomyj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nikomu nie dogodzi, jeden lubi piłkę a drugi co innego, taka nasza kibiców mentalność. Każdy kanał sportowy ma jakieś prawa do transmisji i władze tego kanału mają puszczać tam gdzie ma być większy zysk lub widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu spór o to czy pierwsza była kura czy jajko. Piłka nożna - Canal+, inne sporty - Polsat Sport. Każdy wybiera to co go interesuje. Nie oglądam piłki to wolę Polsat Sport, byłbym jej fanem to wielbiłbym Canal+ pod niebiosa. Czy znów musimy się spierać o to co się komu podoba i narzucać swoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że nie. Zarzut był taki, że sportowe stacje Polsatu są złe, bo pokazują bardzo dużo powtórek. A prawda jest taka, że inne stacje, jak na przykład Canal+, TVP Sport czy nSport mają powtórek jeszcze więcej. Jedyne stacje, które wypadają lepiej od sportowych stacji Polsatu to Eurosporty. :)

Chodzi o to, że co niektórzy szukają na siłę argumentów, aby tylko zdyskredytować sportowe stacje Polsatu. Ale masz rację, każdy ogląda to, co lubi prowokacje, jakie np. serwuje kolega @Arkon są zbędne. Pragnę też zauważyć, że kolejny raz atakowane są stacje Polsatu. Nikt nie atakuje np. stacji Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz rację, każdy ogląda to, co lubi prowokacje, jakie np. serwuje kolega @Arkon są zbędne. Pragnę też zauważyć, że kolejny raz atakowane są stacje Polsatu. Nikt nie atakuje np. stacji Canal+.

Nikogo nie prowokuję, wypowiadam SWOJE zdanie do czego mam prawo, nie obrażając innych. Na tym forum jestem już od dłuższego czasu i oprócz tego wątku z takim stanowiskiem się nie spotkałem. Podałem tylko link do badań mówiących o spadku oglądalności Polsatu Sport, to grzech???

Kolego@Wiking- wejdź na forum Canal+ i zobacz ile tam jest negatywnych komentarzy, a postawa obrońcy Częstochowy nie uchodzi.

Pozdrawiam i obiecuje, że więcej nie będę "prowokował" w tym wątku, bo widzę że dyskusja z niektórymi nie ma sensu, wszędzie węszą spiski i prowokacje.

Życzę dobrej zabawy we własnym kręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność kanałów Polsatu wynika w dużej mierze z ich szerokiej dostępności.

Jak dla mnie absurdalny argument, który w tym temacie był już poruszany i to pewnie przez Ciebie kolego. :) Wątpliwym wydaje się, że ktoś oglądany dany kanał tylko dlatego, ze ma do niego dostęp. Jeżeli kogoś coś nie interesuje to nie będzie tego oglądał. :)

Akurat argument jest jak najbardziej trafiony. Gdy podajesz,że kanały Polsatu są dobre,ponieważ mają wysoką oglądalność to warto tutaj wspomnieć,że dostęp do Canal+Sport jest dużo węższy i stąd też niższa oglądalność.Gdyby dostęp do Canal+ był podobny to i oglądalność była by co najmniej podobna lub większa ze względu na to,że to piłka nożna.Ciężko stwierdzić,że Canal+Sport ma słabą ofertę,wręcz odwrotnie,to jest Liga Polska, najsilniejsze zagraniczne ligi, NBA(najlepsza liga koszykarska),Euroliga, Gp na żużlu(żużel jest bardzo popularny w naszym kraju). Idąc twoim tokiem rozumowania wychodzi na to,że piłka nożna jest jednym z wielu sportów w Polsce,a prawda jest taka,że to piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce , o czym świadczy oglądalność meczów reprezentacji Polski czy tysiące osób na trybunach co weekend w wszystkich klasach rozgrywkowych. To nie jest tak,że osoba mająca CP nie interesuje się futbolem, ja jestem tegoż przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój z tym sporem, ktoś ma ochotę oglądać najlepsze ligi w piłce nożnej podpisuje umowę z Cyfrą.

Ktoś nie jest wielkim fanem nożnej, woli np. siatkówkę lub inne sporty wiążę się z Polsatem.

Dla mnie szkoda się o to sprzeczać. Każdy wybiera to na co ma ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby na tym forum nawet jak przekażesz im rzeczowe argumenty to i tak będą twierdzić że kanały sportowe Polsatu mają najlepszy sport ogólnie jałowa dyskusja z pieskami Solorza.
rzeczowy argument jest taki ze Sport jest w Polsatach sportowych od piłki nożną po ręczna, siatkowke, lekkoatletyke, rugby, F1, MotoGP, tenis, futbol amerykański, żużel, sporty zimowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...