Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 23 lipca

20:30 Żużel, Premier League: Swindon Robins - Kings Lynn Stars Polsat Sport

 

Piątek 27 lipca

10:00 F1 Grand Prix Węgier - 1. sesja treningowa Polsat Sport Extra

14:00 F1 Grand Prix Węgier - 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

19:10 GP USA - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

23:10 GP USA - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport Extra

 

Sobota 28 lipca

11:00 F1 Grand Prix Węgier - 3. sesja treningowa Polsat Sport Extra

14:00 F1 Grand Prix Węgier - sesja kwalifikacyjna Polsat, Polsat Sport Extra

19:10 GP USA - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

22:55 GP USA - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP Polsat Sport Extra

 

Niedziela 29 lipca

14:00 F1 Grand Prix Węgier - wyścig Polsat, Polsat Sport Extra

17:55 Szachtar Donieck - Krywbas Krzywy Róg Polsat Sport Extra

18:40 GP USA - rozgrzewka w klasie MotoGP Polsat Sport

23:00 GP USA - wyścig w klasie MotoGP Polsat Sport Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ostatnio to domena TVP, ale jak widać Polsat też nie ma nic przeciwko takim transmisjom :) Widocznie z łatwością dogadali się z Turkami, którzy zapewne będą produkować sygnał z meczu.A z tego co gdzieś wyczytałem to transmisja ma być w kilku stacjach, nie tylko w Turcji i Polsce.Zainteresowanie tym sparingiem, jest więc duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 30 lipca

20:30 Żużel, Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii - Wolverhampton: Finał Polsat Sport Extra

 

Piątek 3 sierpnia

20:00 Koszykówka mężczyzn, Międzynarodowy turniej w Trójmieście: Polska - Czarnogóra Polsat Sport

 

Sobota 4 sierpnia

19:45 Koszykówka mężczyzn, Międzynarodowy turniej w Trójmieście: Polska - Łotwa Polsat Sport

 

Niedziela 5 sierpnia

03:00 Boks, Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Bayamon - waga superkogucia: Wilfredo Vazquez Jr - Rafael Marquez Polsat Sport Extra

17:55 Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven Polsat Sport

20:00 Koszykówka mężczyzn, Międzynarodowy turniej w Trójmieście: Polska - Włochy Polsat Sport

20:00 Metalurg Donieck - Metalist Charków Polsat Sport Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Polska-Czarnogóra na polsacie sport HD był w HD czy nie?

mógłby ktoś potwierdzić że był w SD?

 

mógłby ktoś dzisiaj zobaczyć i napisać tu na forum?

Mecze reprezentacji Polski w koszykówce nie realizuje Polsat, a firma eSPORTtv, która ma jedynie wóź realizacyjny SD. Firma ta wcześniej m. in.: realizowała mecze dla PLK TV, czy I ligę żużla.

 

Nie wiem dlaczego tak jest, ale mogę jedynie przypuszczać, że umowa pomiędzy Polsatem, a Polskim Związkiem Koszykówki zakłada, że to ten drugi podmiot odpowiada za przygotowanie sygnału, ale to jedynie moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 6 sierpnia

17:00 Tenis, Turniej ATP w Toronto: mecze 1. rundy Polsat Sport Extra (do 01:30)

20:30 Żużel, Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates Polsat Sport

 

Wtorek 7 sierpnia

17:00 Tenis, Turniej ATP w Toronto: mecze 1. i 2. rundy Polsat Sport Extra (do 01:30)

 

Środa 8 sierpnia

17:00 Tenis, Turniej ATP w Toronto: mecze 2. rundy Polsat Sport Extra (do 01:30)

 

Czwartek 9 sierpnia

17:00 Tenis, Turniej ATP w Toronto: mecze 1/8 finału Polsat Sport Extra (do 23:00)

 

Piątek 10 sierpnia

19:00 Tenis, Turniej ATP w Toronto: mecze ćwierćfinałowe Polsat Sport Extra (do 23:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszę w niedzielę rozpiskę to nie mogę przewidzieć, że Polsat w połowie tygodnia do ramówki wprowadzi dodatkowy mecz, a posta też już edytować nie mogę.

Absolutnie Ciebie nie krytykuję,wiem,że ramówka kanałów sportowych jest dynamiczna,tylko tłumaczyłem Lukas_K dlaczego kolega napisał o tym meczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy Polsat planuje jednak zrobić KSW w formie PPV ?

Dla mnie to beznadziejny pomysł, gdyż wszystkie wcześniejsze gale były dostępne na Polsacie.

 

A dla kogo nie jest to fatalny pomysł ?? Nie wiem , czego w Polsce dają PPV, przecież to za drogie. Rozumiem w USA , bo tam ludzie dużo zarabiają. Ehh...

 

Czy to prawda, że Przemysław Pełka odchodzi do Cyfry + ?? Jeśli tak to strata, bo był jednym z lepszych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...