Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nigdzie nie napisałem ,że Polsat jest zły,skoro Ty tak interpretujesz,a właściwie wymyślasz sobie co kto mówi to tak dyskusji prowadzić nie będziemy.

To było ogólne stwierdzenie, że znowu zaczyna się bezpodstawna krytyka Polsatu. Pamiętajcie, że Polsat nie musi transmitować tego meczu na kanale otwartym, a jeśli zdecyduje się to powinniście dziękować mu na kolanach. Polsat i tak trzyma klasę, gdyż na kanałach otwartych transmituje najwięcej wydarzeń sportowych. Śmiem twierdzić, że nawet więcej niż Telewizja Polska, która na kanale otwartym nie raczyła pokazać, ani kawałka Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, ale im nie obrywa się tylko kolejny raz Polsatowi. :(

 

Szkoda że Eurosport nie transmituje Wimbledonu.

Eurosport ma dobrych komentatorów, jest szeroko dostępny i jest z dobrą jakością - oczywiście Polsat to odwrotność

 

Nie wyobrażam sobie żeby nie było na jakimś kanale szeroko dostępnym tego spotkania

od czego mają TV4? od czego Polsat Sport News?

Dlaczego nie wyobrażasz sobie? Zakładam, że posiadasz platformę satelitarną, która w ofercie ma Eurosporty, ale sportowych stacji Polsatu już nie? Może czas najwyższy zmienić operatora? :P

 

Przy okazji. Przemysław Pełka przeszedł do Canal+. Źródło informacji: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tenis (...) cierpię gdyż nie będę miał transmisji w niedzielę na PSE oraz studia po wyścigu, gdyż będzie tenis.

A co to za różnica czy obejrzysz Formułę 1 na Polsacie czy Polsacie Sport Extra? A studio można przeżyć. Mieli by dać studio zamiast meczu Radwańskiej? To dopiero byłoby niepoważne.

Wiadomo może czy będzie, i kiedy pokazywana powtórka Starcie Tytanów na PS lub PSE ?

Podejrzewam, że nigdy. Walka Adamka z Kliczką też była pokazywana w PPV i jak do tej pory nigdy w żadnej polskojęzycznej stacji telewizyjnej nie została powtórzona a za 2 miesiące minie od niej rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu słowa na potwierdzenie mojej teorii,że kibice siatkówki są dużo lepiej traktowani niż fani tenisa. Mecz finałowy wimbledonu z udziałem Polki -rzecz absolutnie wyjątkowa i rzadka ,ale Polsat na swojej antenie pokazuje siatkarzy,powiem,ze finał LŚ z udziałem naszych to chleb poprzedni,a finał Szlema z Polką czy Polakiem niestety nie. Oczywiście ich prawa i mają prawo robić co chcą i emitować gdzie chcą i co chcą.. Tylko to jest tak,że dla siatkówki można zmienić ramówkę,a dla innych rzeczy nie..Dlaczego Tu Polsat nie uznaję,że trzeba zarobić na dekoderach?? Odpowiedź jest jedna,a właściwie dwie. Na pewno silne lobby Polsatowskie na siatkówkę,a druga to Isia jest zwalczana ze względu na sprawy poza sportowe przez wpływowe kręgi w kraju. I możecie po mnie jechać do woli,mam to głęboko gdzieś,tak uważam i jestem szczery. Cóż ogół Polaków nie otrzymał prezentu od Polsatu, część obejrzy w Polsacie Sport ,cześć kupi Iplę,a reszta .. reszta jest milczeniem. Ja jestem tego zdania,że nie sam pieniądz się liczy i układy,są wyższe wartiości. A teraz możecie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polacy NIGDY nie grali w finale LŚ. Jaki chleb powszedni? Poza tym wg mnie sporty drużynowe są zawsze ważniejsze i ciekawsze niż Radwańska. Jak ja bym wybierał wybrał bym siatkę chociaż nie jestem jej fanem to wolę finał LŚ niż Radwańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wislok

Kolego, głupoty opowiadasz. Nawet tutaj wplątujesz politykę. Daj sobie na luz. Podpisz umowę z Cyfrowym Polsatem albo kup sobie dekoder w opcji pre-paid i daj żyć ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że mam umowę z Cyfrowym Polsatem kolego i jutrzejszy finał obejrzę na antenie Polsatu Sport:) A nawet gdybym nie miał to pozostaje net, Ipla i wykup transmisji. Oglądanie Isi na co dzień kiedy leci w Eurosporcie którego nie mam nie jest dla mnie żadnym problemem. Więc twoja "troska" jest zbyteczna. Niestety to co pisze to nie są bzdury,czytałeś chociażby kłamliwy artykuł newsweeka na temat Radwańskiej?? Data jego publikacji mówi wszystko. Pokrzepiające ,że są na tym forum takie osoby jak Pabl6 czy Niesący światło czy Bogdan moderator,widzę,że oni dostrzegają pewne sprawy i patrzą na życie w szerszym kontekstem.

Stacja nie zdecydowała się na emisję pojedynku na antenie otwartej, bo - jak tłumaczy nam Paweł Czajkowski z biura prasowego - kolidować może on z meczem półfinałowym Ligi Światowej siatkarzy.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/li ... acie-sport

Czyli twarde potwierdzenie moich jak to określił kolega Wiking "Bzdur" jako by to siatkówka była dla Polsatu ważniejsza aniżeli tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wislok

Jeżeli masz umowę z Cyfrowym Polsatem to nie jęcz tylko obejrzyj mecz na Polsacie Sport. A opowiadasz bzdury, między innymi o jakimś artykule w Newsweeku, który nie ma nic wspólnego z transmisją finału Wimbledonu na Polsacie Sport.

 

A jeżeli dalej nie wiesz jakie bzdury wypisujesz to zacytuję Ciebie samego:

a druga to Isia jest zwalczana ze względu na sprawy poza sportowe przez wpływowe kręgi w kraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens w ogóle rozgrywać tą całą ligę światową na trzy tygodnie przed olimpiadą. To tak jak z ME w Helsinkach. Bez sensu.

Te mecze można traktować jak towarzyskie spotkania przed EURO2012. Co z tego, że Rosja wygrała z Włochami 3:0. Na olimpiadzie Brazylia pewnie będzie inną drużyną, a te nasze wielkie zwycięstwa mogą zostać szybko zapomniane.

 

Moim zdaniem nie ma się co podniecać tym turniejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up dokładnie. Teraz w LŚ się wypompuja i na Igrzyskach nie będą istnieć. Medal na igrzyskach jest dużo cenniejszy niż wygranie LŚ. Wcale nie trzeba podpisywać umowy z CP żeby obejrzeć LŚ czy Tenisa. Wystarczy dobrze poszukać w google i możemy oglądać to samo co inni nawet w HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed poprzednimi Igrzyskami bywało tak, że kto wygrywał Ligę Światową to również zdobywał złoto na Igrzyskach Olimpijskich, więc dziennikarze oraz kibice polscy nakręcają się na zwycięstwo w Lidze Światowej, co może przełożyć się na Igrzyska. A wiadomo, że światek sportowy jest zabobonny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Jeżeli masz umowę z Cyfrowym Polsatem to nie jęcz tylko obejrzyj mecz na Polsacie Sport. A opowiadasz bzdury, między innymi o jakimś artykule w Newsweeku, który nie ma nic wspólnego z transmisją finału Wimbledonu na Polsacie Sport.

 

A jeżeli dalej nie wiesz jakie bzdury wypisujesz to zacytuję Ciebie samego:

a druga to Isia jest zwalczana ze względu na sprawy poza sportowe przez wpływowe kręgi w kraju
Dobrze,ze uszczególniłeś swoją wcześniejszą wypowiedź ,bo nie byłem przekonany do końca czy wszystko co napisałem jest bzdurą czy tylko to jedno zdanie,bo z twojego postu można było wysnuć,że nie tylko. Możesz uważać to za bzdury,ja mam nieco inne zdanie.

Co do tranmisji to mimo,że będę miał możliwość obejrzenia uważam,że taki mecz powinien zostać wyemitowany na antenie otwartej i mam prawo wyrazić swoją opinię,bo nie jestem samolubem i znam osoby,które takowej możliwości mieć nie będą ,a na pewno z chęcią by taki mecz obejrzały.

Liga światowa będzie o 19:45 więc jak może to kolidować.

To o której będą grali Polacy zdecydował wczorajszy wieczorny mecz USA i Bułgarii. Polacy mogli grać o 16.30,a wtedy raczej na pewno była by kolizja.Po prostu siatkówka jest dla Polsatu ważniejsza,w końcu Solorz łoży na siatkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do tranmisji to mimo,że będę miał możliwość obejrzenia uważam,że taki mecz powinien zostać wyemitowany na antenie otwartej i mam prawo wyrazić swoją opinię,bo nie jestem samolubem i znam osoby,które takowej możliwości mieć nie będą ,a na pewno z chęcią by taki mecz obejrzały.

Pewnie, że masz takie prawo, ale to jest bez sensu, gdyż grupa medialna Cyfrowy Polsat nie jest organizacją charytatywną - kupuje prawa do transmisji sportowych po to, aby na nich zarobić. A w jaki sposób to robi to już ich sprawa. Wimbledon to obecnie impreza komercyjna - nie są to mistrzostwa Europy, ani świata, co oznacza tyle, że nie każdy musi mieć do niej dostęp. :)

A jeżeli chcesz tak walczyć o innych to proszę Cię zajrzyj do tematu poświęconego kanałom nPremium. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie są tak niecharytatywni w stosunku do siatkarzy i ich mecze emitują w kanale otwartym.LŚ to także impreza komercyjna, a ME czy MŚ także jak najbardziej są imprezami komercyjnymi. Przepraszam,ale ten argument nie do końca do mnie trafia. Oczywiście,że Polsat ma prawo emitować w kanale kodowanym to co chce i kwestią jego dobrej woli jest to czy coś wyemituje na antenie otwartej czy nie. W stosunku do fanów siatkówki takowa była, w stosunku do fanów tenisa i absolutnie wydarzenia dla polskiego sportu niezwykłego już nie,nad czym ubolewam. I tak się zastanawiam dlaczego,bo nie wierzę,że nagle przez dzień wzrośnie sprzedaż dekoderów,a Polsat mógłby zyskać dużo sympatii u widzów, u mnie stracił i to sporo. I dochodzę do pewnych wniosków, które Ty uważasz za absolutnie bzdurne, a ja uważam,że chociaż bezpośredniego związku nie ma to coś jest na rzeczy. Ale cóż taka już moja natura -jednio powiedzą,że spiskowa,inni może niekoniecznie :)

Do boju Isia:) Dziś interesujesz mnie tylko i wyłącznie Ty i ta transmisja jest chyba najważniejszą transmisją jaką przyjdzie mi oglądać w moim życiu dotychczas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, wszędzie widzisz teorie spiskowe, to nie jest normalne. Po prostu siatkówka jest dużo bardziej popularnym sportem niż tenis.

Ty byś się cieszył, że będzie mecz na otwrtym Polsacie, a masa ludzi by narzekała, nie ma ich ulubionego serialu/programu, że cały dzień jest sport, że mają od tego kanały sportowe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...