Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zxcvbnm zawsze będzie ktoś nie zadowolony : nie każdy lubi tenis, siatkówkę, lub wyścigi itd.

Ja jak mnie coś nie interesuje to albo oglądam coś innego i nie narzekam :), niech inni też się cieszą jeżeli lubią to oglądać.

Jedynie co mnie wkurza teraz w Polsacie to że bawią się z PPV płacę abonament, a za walkę chcą żeby zapłacić oddzielnie, i w planach chcą dodatkowo płatne następne KSW porażka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 2 lipca

13:07 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon Polsat Sport News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra (na PS i PSE od 14:00 do 20:30, a na PSN do 20:00; w PSN przerwa na Sport Flash o 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00 i 19:00)

20:30 Żużel: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies Polsat Sport Extra

 

Wtorek 3 lipca

13:07 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon Polsat Sport News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra (na PS i PSE od 14:00; na PSE do 21:00, a na PS i PSN do 20:00; w PSN przerwa na Sport Flash o 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00 i 19:00)

 

Środa 4 lipca

13:07 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon Polsat Sport News, Polsat Sport Extra (na PSE od 14:00 do 21:00, a na PSN do 20:00; w PSN przerwa na Sport Flash o 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00 i 19:00)

16:30 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

19:45 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

 

Czwartek 5 lipca

13:07 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon Polsat Sport News, Polsat Sport Extra (na PSE od 14:00; na PSE i PSN do 20:00; w PSN przerwa na Sport Flash o 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00 i 19:00)

16:30 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

19:45 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

20:00 Boks: Gala w Londynie - waga musza: Ashley Sexton - Paul Butler Polsat Sport Extra

 

Piątek 6 lipca

09:15 GP Niemiec - 1. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

10:10 GP Niemiec - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

11:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. sesja treningowa Polsat Sport Extra

11:10 GP Niemiec - 1. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

13:07 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon Polsat Sport News, Polsat Sport Extra (na PSE od 15:30; na PSE i PSN do 20:00; w PSN przerwa na Sport Flash o 14:00,15:00,16:00,17:00,18:00 i 19:00)

13:15 GP Niemiec - 2. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

14:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

14:10 GP Niemiec - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

15:10 GP Niemiec - 2. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

19:45 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu Polsat Sport Extra

 

Sobota 7 lipca

09:15 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

10:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 1. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport News

10:10 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

11:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa Polsat Sport Extra

11:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 2. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport News

11:10 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

13:00 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 Polsat Sport

13:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz o 3.miejsce mężczyzn Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 14:00)

13:55 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP Polsat Sport

14:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna Polsat

15:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon - mecz finałowy kobiet Polsat Sport Extra

15:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz finałowy mężczyzn Polsat Sport News

15:10 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 Polsat Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

19:45 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

03:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBO i IBF w Carson - waga superkogucia: Nonito Donaire - Jeffrey Mathebula Polsat Sport Extra

 

Niedziela 8 lipca

09:00 GP Niemiec - rozgrzewka w klasie Moto3 Polsat Sport

09:30 GP Niemiec - rozgrzewka w klasie Moto2 Polsat Sport

10:00 GP Niemiec - rozgrzewka w klasie MotoGP Polsat Sport

10:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 1. mecz półfinałowy kobiet Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 11:00)

11:20 GP Niemiec - wyścig w klasie Moto3 Polsat Sport

11:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 2. mecz półfinałowy kobiet Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 12:00)

13:00 GP Niemiec - wyścig w klasie Moto2 Polsat Sport

14:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii Polsat

14:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz o 3. miejsce kobiet Polsat Sport News

14:30 GP Niemiec - wyścig w klasie MotoGP Polsat Sport

15:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon - mecz finałowy mężczyzn Polsat Sport Extra

15:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz finałowy kobiet Polsat Sport News

16:30 Final Six LŚ - mecz o 3. miejsce Polsat Sport

19:45 Final Six LŚ - mecz finałowy Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie to nie interesuje, ale mam nadzieję że poszło bardzo słabo.

Gdyż podczas godzinnego studia na Polsat Sport, Borek chyba z 10 razy wspominał co chwile żeby zakupić PPV.

Jeżeli będą tak dobre wyniki jak walka Adamka, to możemy pożegnać się z KSW, gdyż będzie dodatkowo płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że bardzo żałuje że wszystkie platformy idą w kierunku PPV.

Z chęcią bym oglądnął te walki ,, Starcie Tytanów" ale nie mam zamiaru dopłacać 30 zł, gdyż płacę już abonament.

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi napiszę jeszcze raz strasznie denerwował mnie prowadzący, jak najmniej omawiać walki,

oraz pokazywanie wywiadów, i zapraszam cały czas do PPV i jego gadanie nie jest jeszcze późno.

Jak będą szli w tym kierunku to nie długo nie będą mieli co pokazywać.

 

 

Edit : wislok zobaczymy co będzie bo na 99% walka KSW będzie w PPV.

Czyli tak naprawdę nie będzie ciekawych wydarzeń na żywo dla zwykłych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały wimbledonu tylko w PSE,więc gorzej dla abonenrtów CP niż przed rokiem. Ciekawe czy coś się zmieni gdyby w finale grała Agnieszka Radwańska?? Wydaje mi się,że nie,ale czy np. Polsat mógłby transmitować finał wimbledonu kobiet ,gdyby ewentualnie grała tam Isia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Wimbledonu jest na PSE bowiem na Polsacie Sport będzie Liga światowa, mamy Final Six, a na otwartym Polsacie pokazywać będa w ten weekend F1 także nie ma szans by w otwartym kanale to wyemitowali. Ramówka na najbliższy weekend wygląda świetnie, w ogóle cały ten tydzień będzie co oglądać w oczekiwaniu na rozgrywki ligowe piłki nożnej w najlepszych ligach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że taka szansa istnieje teoretycznie,bo sobotnie kwalifikacje są o 14.00 ,a finał Kobiet o 15.00 Zresztą na PSE będzie także sesja kwalifikacyjna. Tylko nie wiem czy mają taką prawną podstawę,ale chyba tak,skoro mogą transmitować rozgrywki w kannale bezpłatnym jakim jest PSN. Teraz piszę,ze tak,bo sobie uzmysłowiłem ten fakt. Ale nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu,niech Isia najpierw wygra 1/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielnej F1 nie będzie w PSE. W tym czasie będzie finał wimbledonu Panów,Polsat Sport ma pokazywać MŚ motocyklowe,a PSN siatkówkę plażową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Wimbledonu, ale przyznam szczerze że oglądałem naszą Radwańską, zawzięte sety z Rosjanką.

A co do Polsatu to wielkie gratulacje, za to że nie zaspali z pokazaniem oraz że dali później angielski komentarz.

Ale współczuję tym którzy chcieli to nagrać, co chwilę przerywanie ze względu pogody, i końcówka miała być jutro, a tu taka niespodzianka.

Co do komentujących ten pojedynek bardzo obiektywni, i bardzo przyjemnie komentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia po Formule 1 raczej nie będzie bo czasowo jest to niewykonalne. Tylko krótkie na Polsacie. Organizacja transmisji tenisa w Polsacie rzeczywiście leży. Jak pada deszcz to już nic nie pokazują a przecież można by pokazywać np. przerwany przez Polsat Sport mecz chyba Djokovicia. Przerwali go by zacząć transmisję Radwańskiej. Ale przecież można by go pokazać z odtworzenia jak pada deszcz. To tylko przykład, których można mnożyć. Eurosport jest tu dużo lepszy ale też nie idealny bo ciągłe skakanie z kortu na kort bardzo mnie drażni a i w Eurosporcie Janowicza to byśmy sobie raczej nie pooglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pro po Polaków to dzisiaj o 14tej na Polsacie Sport transmisja meczu deblowego sióstr Radwańskich. Tak, więc Polsat Sport trochę sobie nie radzi z efektywnym wykorzystaniem praw, ale plus dla nich za transmisje polskich meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...