Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio Pinderę widziałem jako eksperta, więc myślałem, że jeśli jest komentatorem to jakaś nowość. ;-) Do tej pory jak oglądałem boks to tylko jako komentatorzy byli Kostyra i Kulej oraz ostatnio Małolepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego sezonu Polsat Sport ma nową grafikę dla Superligi piłkarzy ręcznych. Niestety, ale nie jest ona przecudnej urody. Zastosowanie czarnego i czerwonego koloru niezbyt ładnie wygląda. Mogli się postarać trochę bardziej. Ale to co najważniejsze jak najbardziej przekazuje. Nie ma jakiś wycudowanych, zbędnych wodotrysków.

 

 

polsatsport4.png

 

polsatsport5.png

 

polsatsport8.png

 

polsatsport3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. :shock: Jutro o 18:45 na PSE live mecz AJAX - Willem II. Widać jednak wiedzą, która z drużyn jest na tyle dobra, że jej mecz musi być live, gdy na Futbolu leci co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochłapy, ludzie zastanówcie się co wy piszecie Futbol amerykański jest w polsce jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sam gram w ZAGŁĘBIU STEELERS i to jest sport dla prawdziwych facetów a nie tak jak soccer dla dziewczynek lekko cię dotkną i leży i się z bulu zwija ogórek a w polsce futbol jest już na dobrym poziomie jak na 6 lat działalności związku także ochłapy to piłka nożna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co kogo obchodzi, jak się rozwija i co to ma do mojego postu? Jak nazwać 1 czy 2 mecze w tygodniu z retransmisji? Premium? (Co prawda gdyby chodziło o C+, to pewnie by tak było :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochłapy, ludzie zastanówcie się co wy piszecie Futbol amerykański jest w polsce jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sam gram w ZAGŁĘBIU STEELERS i to jest sport dla prawdziwych facetów a nie tak jak soccer dla dziewczynek lekko cię dotkną i leży i się z bulu zwija ogórek a w polsce futbol jest już na dobrym poziomie jak na 6 lat działalności związku także ochłapy to piłka nożna

 

Sport dla prawdziwych facetów, a grają w ochraniaczach założonych na każde możliwe miejsce??? Nie rozśmieszaj mnie

Pograj sobie w rugby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futbol jest tylko jeden, a to coś łamerykańskie to jest spandrelball. Nie wiem dlaczego Ci amerykanie tą dyscypliną nazwali futbol skoro stopy to się tam używa raz na sto lat. Pomijam oczywiście bieganie, bo w takiej sytuacji każda dyscyplina miała by w nazwie foot.

a nie tak jak soccer dla dziewczynek lekko cię dotkną i leży i się z bulu zwija ogórek a w polsce futbol jest już na dobrym poziomie jak na 6 lat działalności związku także ochłapy to piłka nożna

Soccer to i może jest dla dziewczynek, a prawdziwy futbol czyli piłka nożna jest dla mężczyzn. Jakby Ci nogę złamali to też byś się zwijał z bólu.

A tak w ogóle to nie wiem dlaczego w Europie co niektórzy piłkę nożną nazywają soccerem? Dla mnie to jest chore. Soccerem co najwyżej można nazwać spandrelball.

 

Jeszcze trochę OT'u, ale nie do końca. Pamiętamy jak to pan Kmita mówił, że chcą inwestować w polski sport i dlatego nie kupują m.in. praw do zagranicznych lig piłkarskich. A tu jak z nieba spadł nam taki artykuł. TVP Sport nie stać na realizację transmisji z ligi hokeja, a władze tej ligi zastanawiają się nad pozyskaniem nowego partnera telewizyjnego. Pole do popisu dla Polsatu Sport wręcz idealne, aby zainwestować w polski sport i uratować dyscyplinę, która w Polsce coraz bardziej podu.pada. Jeśli chodzi o hokej to Polsat Sport nie jest nowicjuszem. Transmitowali NHL, MŚ elity czy Dywizji 1.

Panowie z Polsatu Sport do roboty! Ratować polski sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sobierajski. Jest zdecydowanie lepszy od Zientara. Mółby z powodzeniem zastąpić "Spóźniony Live Timing" w komentowaniu. Ma wiedzę i umie ją przekazać. Szkoda, że Polsat nie korzysta z jego usług w studio. No ale często jest reporterem Polsatu na torze. Lepsze to niż nic.

Optymalnie mogło by być tak: Sobierjski prowadzi studio a Borowy z Sokołem komentarz.

 

Co do wady wymowy. Nikt nie pisze o tobie że masz wadę w pisowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...