Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby chodzilo o mecze pucharowe :P

 

A to plan transmisji Ligi Swiatowej na przyszly tydzien.

piątek, 4 czerwca

11:55 Rosja - USA POLSAT SPORT

14:55 Brazylia - Bułgaria POLSAT SPORT

20:10 Serbia - Chiny POLSAT SPORT EXTRA

22:30 Włochy - Francja (Retransmisja) POLSAT SPORT

02:35 Kuba - Argentyna POLSAT SPORT

 

sobota, 5 czerwca

06:55 Korea Południowa - Holandia POLSAT SPORT

13:55 Rosja - USA POLSAT SPORT EXTRA

14:55 Brazylia - Bułgaria POLSAT SPORT

17:55 Włochy - Francja POLSAT SPORT EXTRA

19:25 Niemcy - Polska POLSAT/POLSAT SPORT

22:10 Finlandia - Egipt (Retransmisja) POLSAT SPORT EXTRA

02:35 Kuba - Argentyna POLSAT SPORT

 

niedziela, 6 czerwca

06:55 Korea Południowa - Holandia POLSAT SPORT

14:55 Niemcy - Polska POLSAT/POLSAT SPORT

18:00 Finlandia - Egipt (Retransmisja) POLSAT SPORT

20:10 Serbia - Chiny POLSAT SPORT

 

Tylko 3 retransmisje.Niezle.Tylko ciekawe kto to wszystko obejrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem o tych niespodziankach pisać. Pewnie klubowe mecze towarzyskie

Co to za niespodzianka jak mecze klubowe sa co roku? :P A co z pilki noznej jest w okresie wakacyjnym cze w PS nie ma? Najlepsze ligi zaczynaja pod koniec sierpnia, a puchary juz 1 lipca :wink: To musi byc to.

Ale fajnie, że tyle tych meczy LŚ to będę miał co oglądać czekając na mundial.:)

Meczy to koza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za niespodzianka jak mecze klubowe sa co roku? :P A co z pilki noznej jest w okresie wakacyjnym cze w PS nie ma? Najlepsze ligi zaczynaja pod koniec sierpnia, a puchary juz 1 lipca :wink: To musi byc to.

 

 

Meczy to koza :mrgreen:

Czepiasz się :)

A co do niespodzianki no to o to chodzi. Chyba mnie nie zrozumiałeś. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mogą to też być zaledwie eliminacje do LE(czy wykupienie praw do LE jest równoznaczne z prawami do eliminacji?), czyli Wisła, Ruch, Jagiellonia, a i może to będą eliminacje Lecha do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie takie brawo, a wręcz powinni dostać po mordzie.

A to dlatego, że już przesadzają z reklamami. Oglądałem mityng lekkoatletyczny w Hengelo. Puścili trzy przerwy reklamowe. Druga trwała około 12 minut, a pierwsza jak nie tyle samo to dłużej, trzecia prawie cztery minuty. Czyli prawie półgodziny było wywalone z transmisji. W międzyczasie przełączałem na Polsat Sport, aby zobaczyć jak idzie Polką w ręczną i co? Okazało się, że przed 40 minutą puścili serię reklam. W Polsce reklamy w czasie meczu! Tego jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to też być zaledwie eliminacje do LE(czy wykupienie praw do LE jest równoznaczne z prawami do eliminacji?), czyli Wisła, Ruch, Jagiellonia, a i może to będą eliminacje Lecha do LM.

Po ostatnim sezonie to dla mnie byłoby już dużo, gdyby pokazali wszystkie mecze w eliminacjach do LE/LM naszych zespołów.

Nie takie brawo, a wręcz powinni dostać po mordzie.

A to dlatego, że już przesadzają z reklamami. Oglądałem mityng lekkoatletyczny w Hengelo. Puścili trzy przerwy reklamowe. Druga trwała około 12 minut, a pierwsza jak nie tyle samo to dłużej, trzecia prawie cztery minuty. Czyli prawie półgodziny było wywalone z transmisji. W międzyczasie przełączałem na Polsat Sport, aby zobaczyć jak idzie Polką w ręczną i co? Okazało się, że przed 40 minutą puścili serię reklam. W Polsce reklamy w czasie meczu! Tego jeszcze nie widziałem.

Nie jestem pewien, ale chyba podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Japonii z Anglią po ok. 20 minutach gry, również puścili reklamy :shock:

Za kilka minut przełączyłem ponownie na mecz i transmisja trwała, a była ok. 26 minuta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie brawo, a wręcz powinni dostać po mordzie.

A to dlatego, że już przesadzają z reklamami. Oglądałem mityng lekkoatletyczny w Hengelo. Puścili trzy przerwy reklamowe. Druga trwała około 12 minut, a pierwsza jak nie tyle samo to dłużej, trzecia prawie cztery minuty. Czyli prawie półgodziny było wywalone z transmisji. W międzyczasie przełączałem na Polsat Sport, aby zobaczyć jak idzie Polką w ręczną i co? Okazało się, że przed 40 minutą puścili serię reklam. W Polsce reklamy w czasie meczu! Tego jeszcze nie widziałem.

 

Masz racje że dużo reklam jest ale podczas meczów siatkówki puszczają reklamy w czasie przerw technicznych 3x1min w każdym secie, i podczas przerw między setami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli problem techniczny, ponieważ dosył meczu im się zatrzymał i dlatego reklamy.

To w porządku, bo samemu nie chciało mi się wierzyć, żeby w trakcie meczu piłkarskiego mogli puścić reklamy. A oglądałem "z doskoku", więc nie byłem pewien :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...