Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dlaczego jest taki [beep] niekiedy w EPG? Wczoraj (albo we wtorek) na każdym kanale sportowym Polsatu po 20 leciało co innego niż w opisie. Co do boksu - fajnie, że pokazują dawne walki. Fanów boksu to na pewno zaciekawi, tym bardziej że są to niedawno wyprodukowane programy z fragmentami starych walk. Ale czy aż tak ciężko jest napisać w EPG, co to za program? Jak widzę opis "Boks (powtórka)" to od razu włączam inny kanał. Gdyby była opisana zawartość audycji, to może rzuciłbym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jak widzę opis "Boks (powtórka)" to od razu włączam inny kanał. Gdyby była opisana zawartość audycji, to może rzuciłbym okiem.

W moim przypadku jest tak samo. Mogliby napisać, co to za program, bo nie chce mi się czekać, aż się zacznie, gdyż na innym kanale może być coś lepszego. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już ten temat poruszał (całego tematu nie sprawdzałem :D ), ale mi się troszkę nie podoba sposób transmitowania polskich lig siatkarzy i siatkarek, tzn. nie rozumiem czemu nie ma równoległych transmisji z meczów mężczyzn i kobiet, rozgrywanych w tym samym czasie (przez to "przepada" sporo ciekawych spotkań), bo przecież mogliby to robić (mają "Polsat Sport Extra"), albo chociaż retransmitować inne spotkania jak "Canal+ Sport".

 

Czemu model "okazjonalnych" kanałów na transmisje "na żywo" ma dotyczyć tylko piłki nożnej (wiem, że pewnie zostanę natychmiast skrytykowany, ale uważam, że to właśnie siatkówka teraz jest polskim sportem "narodowym", bo odnosimy w niej sukcesy na światowym poziomie, gramy w ligach mistrzów, na mecze ligowe przychodzą całe rodziny z dziećmi, a o piłce nożnej lepiej nie pisać...)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym akurat za przewagą "Plus Ligi Kobiet", bo mecze tam są bardziej nieprzewidywalne (np. niedawny mecz "Piły" z "Enionem" zdaje się, kiedy to Agnieszka Kosmatka zdobyła 11 punktów z rzędu :D!), ale niech już będzie równowaga, oby transmisji "na żywo" z danej kolejki było więcej :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym akurat za przewagą "Plus Ligi Kobiet", bo mecze tam są bardziej nieprzewidywalne (np. niedawny mecz "Piły" z "Enionem" zdaje się, kiedy to Agnieszka Kosmatka zdobyła 11 punktów z rzędu :D !), ale niech już będzie równowaga, oby transmisji "na żywo" z danej kolejki było więcej :D !

 

Jak cie intersuje nieprzewidywalnosc to sobie obejrzy MODE NA SUKCES ALBO KLAN o czym my wogóle mowimy Gdzie Poziom atmosfera Emocje w porównaniu do plusligi a jak chcesz sobie fajne panie pooglądac to sobie kup najnowszego playboya ( w kolejncyh też mają byc siatkarki :jupi: ) zresztą to 11 pkt z rzedu swiadczy tylko o tym jaki jest poziom tych meczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przyszlego sezonu beda w posiadaniu tylko meskiej Plus Ligi, wiec jest szansa na wieksza ilosc meczow.Pozbyli sie ligi kobiet za ktora nie przepadaja, bo i poziom rozgrywek jest niski.Ja sie ciesze, bo rozgrywek pan nie ogladalem(no moze z malymi wyjatkami).I mam nadzieje, ze nie bedzie juz takiej sytuacji jak w tej kolejce, ze jest transmisja meczu Jadar-Politechnika, czyli druzyn z dolu tabeli, kosztem np. ktory bedzie jutro Belchatow-Delecta(o wiele ciekawszego i pewnie nie tylko ja tak mysle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poparcie Gringo :D! Dla mnie mecze kobiet NAPRAWDĘ są ciekawsze, niż mężczyzn i nie chodzi tu tylko o urodę dziewczyn (chociaż nie będę kłamał, że nie ma to żadnego znaczenia :D ).

 

Jeśli rzeczywiście "Polsat" zrezygnuje z rozgrywek kobiet, to będzie to dla mnie niezrozumiałe (tyle mówi się ostatnio o parytetach :D ), ale nawet jeśli to myślę, że "TVP Sport" na tym skorzysta (kiedyś "TVP" miała przecież ligę kobiet, ale przeszła do "Polsatu", bo "TVP" za często przerywała transmisje na "TVP3", z powodu "ważnych" wydarzeń, ale teraz jest właśnie "TVP Sport", więc temat przerywania raczej by odpadł) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie tyle w pełni zrezygnuje, co podzieli się prawami z innym nadawcą, tylko z kim? TVP sport kasy nie ma na nic, Orange Sport wiadomo - konflikt interesów z głównym sponsorem ligi siatkarek; Sk czy C+ jakoś nie dawały znaków zainteresowania.

Coś mi się wydaje, że pozostanie po staremu, bo władzom PZS, ani sponsorom PlusLigi Kobiet, ani tym bardziej klubom obecny układ jednak jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Canal+ zapchany. Bardzo śmieszne. Bardzo. Bardzo dobry żart.

Zapchany dwa dni w tygodniu i to jak reprezentacje nie grają albo nie ma aktualnie pucharów krajowych.

Moim zdaniem siata kobiet zostanie w Polsacie. Tyle że pewnie mniej kasu dadzą. Jakie sukcesyi zainteresowanie taka kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałbym, żeby całkowicie zniknęła LSK z PS i PSE.

Oczywiście, liga mężczyzn jest lepsza, ale nie należy skupiać się tylko na niej.

Sam przyznam, że zamiast obejrzeć mecz drużyn ze środkowej tabeli ligi mężczyzn, z pewnością obejrzę mecz "Akademiczek" z Białegostoku. :D

A nie zapominajmy, że jest jeszcze TV 4. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ zapchany. Bardzo śmieszne. Bardzo. Bardzo dobry żart.

Zapchany dwa dni w tygodniu i to jak reprezentacje nie grają albo nie ma aktualnie pucharów krajowych.

Kolejny forumowicz ktory mysli ze jest zabawny tylko nikt sie nie smieje. W jakich dniach sa rozgrywane mecze PlusLigi Kobiet ?

Gdzie wcisniesz te mecze jezeli w kazdy weekend sa rozgrywki Ekstraklasy, ligi angielskiej i jeszcze paru innych lig, chyba ze siatkowka bedzie od poniedzilku do piatku ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość transmisji najpewniej zwiększą, te, które nir będą w PS i PSE pójdą do kanałów dedykowanych.

C+ po ostatnich zakupach (a raczej bardzo drogim utrzymaniu stanu obecnego) raczej nie będzie się bawił w zakup praw, a same władze PlusLigi Kobiet i zespoły nie są zainteresowane odejściem z Polsatu - tu jest największy zasięg, co jest na rękę federacji krajowej jak i sponsorom. Nikt inny (no może po za ubogim TVP Sport) nie da tyle zasięgu.

 

PS: Walka Mameda nie była wyemitowana, bo ponoć Japończycy za kasę jaka proponował Polsat za galą galę z łaski chcieli dać tylko walkę Mameda z Santiago. Mam nadzieję, że jak nie z Sengoku to dogadają się z FEG (ci od K1) na transmisje DREAM albo z Zuffa (UFC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość transmisji najpewniej zwiększą, te, które nir będą w PS i PSE pójdą do kanałów dedykowanych.

C+ po ostatnich zakupach (a raczej bardzo drogim utrzymaniu stanu obecnego) raczej nie będzie się bawił w zakup praw, a same władze PlusLigi Kobiet i zespoły nie są zainteresowane odejściem z Polsatu - tu jest największy zasięg, co jest na rękę federacji krajowej jak i sponsorom. Nikt inny (no może po za ubogim TVP Sport) nie da tyle zasięgu.

 

PS: Walka Mameda nie była wyemitowana, bo ponoć Japończycy za kasę jaka proponował Polsat za galą galę z łaski chcieli dać tylko walkę Mameda z Santiago. Mam nadzieję, że jak nie z Sengoku to dogadają się z FEG (ci od K1) na transmisje DREAM albo z Zuffa (UFC)

Kolego prawa drożeją dlatego polsat sport nie ma żużla bo prawa na żużel nie kosztują juz 10 tyś zł jak cp kupił, a co do siatkówki to powinna być dalej na antenie polsatu ale się nie dziwie że jak jest koniunktura to chcą zarobić .A felietony pana kmity mnie bawią /w PS/ ze miejsce siatkówki jest w polsacie ale za produkt dobry należy zapłacić a nie dać jakieś ochłapy i rządać podpisania umowy.Ubogi tv sport już kilka łakomych konsków już polsatowi zabrał np liga mistrzów w piłce ręcznej / nie tylko to/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...