Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem abonentem cyfry ale na tv4 widzialem magazyn ligi holenderskeij i szkockiej. Jakosc oraz komentarzw tych magazynach w porownaniu do magazynow z lig angielskiej i hiszpanskiej w cyfrze to to co daje polasat to zenada.Poza tym mecze pucahru niemiec sa dostepne na zdf czy ard za darmo wiec ie tak nie chwalcie zescie ogladali bo t o jedyna dobra pilka jaka macie a ja mam a taka co tydzien a nie od swieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem abonentem cyfry ale na tv4 widzialem magazyn ligi holenderskeij i szkockiej. Jakosc oraz komentarzw tych magazynach w porownaniu do magazynow z lig angielskiej i hiszpanskiej w cyfrze to to co daje polasat to zenada.Poza tym mecze pucahru niemiec sa dostepne na zdf czy ard za darmo wiec ie tak nie chwalcie zescie ogladali bo t o jedyna dobra pilka jaka macie a ja mam a taka co tydzien a nie od swieta.

 

jestem trzeźwy, parę razy przeczytałem i nic nie zrozumiałem; jeśli ktoś zrozumiał to proszę o tłumaczenie

 

 

historykus, ty może jesteś trzeźwy, ale ten kto to pisał chyba już nie za bardzo :wink: . No coż kolejny post typu - to co ja mam jest najlepsze - bo mam to JA. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mecze pucahru niemiec sa dostepne na zdf czy ard za darmo wiec ie tak nie chwalcie zescie ogladali bo t o jedyna dobra pilka jaka macie a ja mam a taka co tydzien a nie od swieta.

 

Poza tym liga francuska jest dostępna FTA na AlJazeera Sport1 na Hotbirdzie czy na Lider TV. Liga angielska - proszę bardzo: Lider TV i SLO-TV2. Liga włoska - Turksat. NBA - OBN na Amosie.

 

Nie wiem, o co robisz tyle szumu. Cyfra poza piłką i NBA ma jeszcze GP na żużlu. I to jest różnorodność jaką oferuje nam Polsat Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga angielską moze masz na tych kanałach i ile tam obejrzałes ? , przegładałem forum co chwile zakodowane lub z pośligiem , multipakiet kostuje teraz 19 zł i są pewne mecze / 4 do 5 / . Nie zrozum mnie zle , ale nie chciałbym cie zobaczyć jak siadasz do meczu , kumple przynoszą piwo a tu ciemno.Też kilka lat temu pisałem na tym forum i bawiłem się obrotnicą , kupowałem edukacyjne karty i oglądalem oprócz meczów na canale mnóstwo innych transmisji / niektóre przerywani i szukanie kluczy/ , lecz posłuchałem mądrych ludzi z forum np; Kwiatek i odlądam sport na naszych platformach i mam ich pod dostatkiem /nawed za dużo/.Mecze są po satelitach ale najlepiej oglądać na c+, cp i n , swietne transmisje , dobrzy komentatorzy i jeżeli rachunki opłacone to nie przerywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wlasnie program Slo-tv 2 i o 23:15 jutro (3.03.09) jest Highlist of the brittan football league cos i na dole legenda jak patrzylem na program sobotni na tym kanale byl tam mecz i mial znaczek z legendy ktory po mojej znajomosci anglika oznacza ze nie dostepny ze na satelicie niekodowanej chybaale na tym highlist nie ma juz tego znaczku czyli chyba jest niekodowany program skrotowy i bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to temat o meczach na zagranicznych kanałach czy o meczach na necie?

 

 

Telewizja Polsat przejmuje prawa telewizyjne do relacjonowania meczów reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet rozgrywanych w kraju.
Jak ustaliliśmy, w tym tygodniu ma zostać podpisana umowa między stacją a Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Kontrakt będzie obowiązywać do 2011 roku. Podobnie stanie się w przypadku rozgrywek ligowych, które Polsat już od ubiegłej jesieni ma w swojej ofercie.
Mecze reprezentacji oglądać będzie można w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Najważniejsze mają być produkowane w technologii HD. Dotychczas pojawiały się raz w Polsacie, raz w TVP.

Źródło - http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17542

 

Teraz PS stawia także na ręczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media2 napisał :

Według informacji Presserwisu, Polsat planuje zaoferować Polakom w USA także inne swoje kanały....Najciekawszym projektem będzie Polsat Sport International, który dla Polonii w USA będzie pokazywał imprezy, do których Polsat posiada prawa międzynarodowe.

Właściwie to nie głupi pomysł.Ciekawe tylko jakie to byłyby imprezy :?: Coś ostatnio dużo Polsat planuje , żeby tylko nie przesadzili :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie imprezy - między innymi rozgrywki piłkarzy ręcznych i boks. Tak przynajmniej napisali w dvbnews:

W ramówce Polsat Sport International mają się znaleźć imprezy pokazywane w Polsat Sport, do których nadawca ma telewizyjne prawa międzynarodowe. Chodzi m.in. o rozgrywki piłkarzy ręcznych i boks. Plany stworzenia Polsat Sport International potwierdza Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie. – Ale to bardzo wstępne plany – zaznacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach Polsatu nie było wczoraj transmisji z żadnego meczu piłki nożnej, a przecież w Polsacie Sport Extra mogliby dać jakiś mecz np. o 15:45 byył mecz ligi greckiej Panthrakikos - Olympiakos, o 19:45 były mecz ligi holenderskiej Alkmaar - Willem II i Heerenveen - Breda, były także o 16:00 mecze Coca Cola Championship, więc jakąś transmisję mogli przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...