Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nom, a jeśli to prawda że canal+ stracił prawa do pokazywania wszystkich meczów Serie A to wiellka szansa dla polsatu bo już część ligi ma wykupioną...

A skad masz takie info ?

 

Przeczytałem w innym temacie, canal+ nie pokazał meczu milanu tylko słabszej drużyny, tak samo było wczoraj, pokazał mecz Romy na wyjeździe zamiast Milanu na swoim boisku.

Bo Roma walczyla o mistrza ; pozatym bezposrednio pokazywali sytuacje na stadionie Parmy gdzie decydowaly sie losy scudeto woleli to wybrac niz walke o 4 lokate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, sprzedano już satysfakcjonującą Zygmunta liczbę dekoderów*:

 

Dla kibiców piłkarskich w Polsce mamy bardzo dobrą wiadomość. Jak dowiedziały się SportoweFakty.pl, piłkarskie mistrzostwa Europy będzie można oglądać w otwartym kanale Polsatu. Jest to o tyle zaskakujące, że do niedawna zanosiło się na to, że wszystkie mecze będą dostępne jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, a tylko wybrane (w tym reprezentacji Polski) w ogólnodostępnym paśmie.

Udało nam się ustalić, że kibice zobaczą na żywo 27 spośród 31 spotkań. Pozostałe cztery będą retransmitowane. To duża niespodzianka, bowiem jeszcze niedawno mówiło się o tym, że całe mistrzostwa będą dostępne tylko w paśmie kodowanym. Rozmowy na temat transmisji prowadziła również Telewizja Polska, ale nie przyniosły one spodziewanych efektów.

 

Jak powiedział nam anonimowo jeden z pracowników Polsatu, stacja od dawna planowała transmisję meczów w paśmie otwartym. Wiadomość ta miała jednak zostać utrzymana w tajemnicy jak najdłużej. Jak długo? Najlepiej do samych mistrzostw.

 

Co się jednak stało, że za naszym pośrednictwem ujrzała ona światło dzienne? - Jeden z pracowników popełnił błąd i za wcześnie wysłał plan transmisji do magazynów telewizyjnych - tłumaczy nasz informator. - Rzeczywiście wraz z programem Polsatu otrzymaliśmy również szczegółowy plan transmisji - potwierdził nam pracownik jednego z wiodących magazynów telewizyjnych.

 

 

Tradycja - rzecz święta. Cztery retransmisje z uwagi na grupowe mecze ostatnie które są o tej samej porze, reszta live.

 

sportowefakty.pl

 

 

 

 

*- w oficjalnym komunikacie, godzinę przed rozpoczęciem ME, będzie zapewne o tym, że to "z głębokiej troski o miłośników piłki nożnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwyt marketingowy poprostu. Decyzja w sprawie transmisji meczów ME była uzgodniona wczesniej a reklamowano wszystkie mecze na żywo jedynie w POlsacie Sport Ekstra po to żeby zachęcić jak największe grono polaków do kupna dekoderu. W ten sposób Cyfrowy Polsat dorobił się na towarze a Polsat TV zarobi na oglądalności. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę Wam się przyznać, że o ile cały czas wiedziałem, że będą wszystkie mecze na Polsacie (patrz właśnie ten dokument z Uefa), to jak zobaczyłem te reklamy co Hajto, Świerczewski, Kmita, komentatorzy kopią tą piłkę to zwątpiłem troszkę... Już nie byłem tego wszystkiego taki pewny, ale jednak... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech to nazywaja jak chca ,ale jest ok :brawo:

 

dla tych co tydzien lub dwa temu kupili specjalnie pakiet Sport na Euro to nie za bardzo okej...

 

Podejrzewam, że nie obędzie się bez kłótni (tudzież procesów) o zwrot kasy za zakup pakietu- w koncu reklamowali CAŁE EURO TYLKO W POLSACIE SPORT EXTRA

za takie chwyty marketingowe można zapłacic...

 

 

ps.

Ale co tam :D Toż mnie to rybka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe Euro "na żywo" w PS Extra :roll: Tylko ciekawe jak na jednym kanale - PS Extra - puszczą "na żywo" dwa mecze, które będą rozgrywane o tej samej porze :woot::roll: Podzielą obraz na pół, a dźwięk puszczą w Stereo tak, żeby w jednym głośniku leciał komentarz z jednego meczu, a w drugim głośniku komentarz z drugiego meczu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,90 zł na jeden miesiąc to można powiedzieć żaden wydatek

Ciekawy wywód.

Gdyby tak Cyfrowy Polsat, chciał ten wydatek przyjąć od abonentów z pakietem Mini. Przecież to żadana różnica, a wydatek ten sam, choć z innym pakietem, czyli żaden? Co zatem tam w centrali CP myślą :roll: Może wcale nie myślą - może. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 meczy będzie na Polsacie. Pozostałe cztery zapewne na TV4 na żywo.

Cyfrowemu Polsatowi gratulujemy uczciwej kampanii reklamowej.

 

Według mnie nie ma takiej opcji, bo niby po co by tak mieli robić? Mam pomysł, niech TVP kupi te 4 mecze i puści je na TVP INFO z paskiem informacyjnym na dole jak na drugiej lidze, he he. Cieszę się z tego bo już się szykowałem do oglądania z niemieckim komentarzem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak: Polsat Sport nabyl juz prawa do ligi portugalskiej orac Coca-Cola Shampionship (czyli 2. angielska). Prowadzone są jeszcze negocjacje w sprawie ligi... hiszpańskiej. Tak- nie myle sie. Canal + skonczyla sie juz umowa no i wywolano przetarg na nowy sezon. Decyzja ma pasc doslownie na dniach.

Pozdrawiam

Z tego co wiem to Primera division jest w C+ jeszcze przez sezon 2008/09 bo w tamtym roku wygrali przetarg i obejmował on sezony 2007/08 i 2008/09. Czyżby coś sie zmieniło w tej kwestii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak: Polsat Sport nabyl juz prawa do ligi portugalskiej orac Coca-Cola Shampionship (czyli 2. angielska). Prowadzone są jeszcze negocjacje w sprawie ligi... hiszpańskiej. Tak- nie myle sie. Canal + skonczyla sie juz umowa no i wywolano przetarg na nowy sezon. Decyzja ma pasc doslownie na dniach.

Pozdrawiam

Z tego co wiem to Primera division jest w C+ jeszcze przez sezon 2008/09 bo w tamtym roku wygrali przetarg i obejmował on sezony 2007/08 i 2008/09. Czyżby coś sie zmieniło w tej kwestii??

 

:idea:

 

Bardzo fajnie że kolega wertuje setki/tysiące stron tego forum w poszukiwaniu ciekawego newsa, ale szczerze mowiac to ja o nim juz dawno zapomnialem- przeciez teraz wiadomo już jak jest i będzie przez 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...