Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 16 spotkan . Nie wierze ze wszystie 16 pokaza w polsacie . Mogliby niekodowane całosc sprzedac tvp . Ms tez mieli polowe a i tak nie wszystkie pokazali zmuszali ludzi do kupienia Cp i pakietu RM by obejzec cały mundial . Tak samo bedzie z Euro bedzie na PSE . PZDR Obym sie mylił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie reszta, bo sport.pl napisał, że Polsat ma 16 spotkań.
Polsat ma prawa do wszystkich spotkań, w tym 16, które pokaże wyłącznie na swoich kanałach.

 

Napisali w sumie, że Polsat ma 16, a na kodowanych będą wszystkie spotkania.

No zobaczymy jak to będzie. Przypominam, że strona uefa.com mówi o 31 meczach na otwartych kanałach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie rozbawił spot na Polsacie Sport, który mówi, że Polsat Sport prezentuje najlepsze sporty w całej Polsce. To jest oczywiście przesada, chyba ludzie z Polsatu za bardzo się podniecili tytułem najlepszy kanał tematyczny dla Polsatu Sport, tak wyszło, bo nie miał rywali w swojej kategorii czyli nazwijmy to kanały nie-premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W to mi graj. W PSE Serie A w niezłej dawce, a w PS żenująca gala tygodnika Piłka Nożna. Skorumpowani prezesi i działacze przy suto zastawionych stołach. Kategorie i kryteria wyboru, których zwycięzcy nie zasługują nawet na odrobinę uznania. Wreszcie Borek i Kołtoń próbujący zrobić z syfu wielki szoł. Że też im się chce robić transmisje z takiego czegoś. To ich prezent na mikołajki dla abonentów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "Hubert"

twój cytat "Mi się Cafe Futbol bardzo podoba i w innych krajach też się coś takiego sprawdza.Myślę ,że oprócz widowiska sportowego warto też obejrzec troche sportowej publicystyki w końcu PS nie jest kanałem tylko do przeprowadzania transmisji.Widac ,że nie znasz sie za bardzo jak dla ciebie Kowal byl marnym pilkarzem.Gral w Hiszpanii (chyba w Betisie) i zdobył złoty medal olimpijski."

 

 

Piszesz bzdury o tym złotym medalu (1972 - Monachium), w tym roku to Kowal się urodził. Co do reszty to się z tobą zgadzam. Cafe Futbol też mi się podoba, lecz nie aż tak bardzo, abym to oglądał.

 

 

Nowe motto dla Polsatu Sport - "Liga Wysp Owczych (o ile taka liga jest) niczym nie ustępuje UEFA Champions League oraz innym ligom zagranicznym, a nawet je przewyższa".

 

Motto to nie jest chronione żadnym prawem autorskim i może być używane przez Polsat do celów reklamowych nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "Hubert"

twój cytat "Mi się Cafe Futbol bardzo podoba i w innych krajach też się coś takiego sprawdza.Myślę ,że oprócz widowiska sportowego warto też obejrzec troche sportowej publicystyki w końcu PS nie jest kanałem tylko do przeprowadzania transmisji.Widac ,że nie znasz sie za bardzo jak dla ciebie Kowal byl marnym pilkarzem.Gral w Hiszpanii (chyba w Betisie) i zdobył złoty medal olimpijski."

 

 

Piszesz bzdury o tym złotym medalu (1972 - Monachium), w tym roku to Kowal się urodził. Co do reszty to się z tobą zgadzam. Cafe Futbol też mi się podoba, lecz nie aż tak bardzo, abym to oglądał.

 

 

Nowe motto dla Polsatu Sport - "Liga Wysp Owczych (o ile taka liga jest) niczym nie ustępuje UEFA Champions League oraz innym ligom zagranicznym, a nawet je przewyższa".

 

Motto to nie jest chronione żadnym prawem autorskim i może być używane przez Polsat do celów reklamowych nieodpłatnie.

 

Pomyliłem się chodzilo mi srebrny medal olimpijski w Barcelonie w 1992 roku :oops: Wiedziałem ,że Kowal jest młody.

 

Jest Liga Wysp Owczych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za onet.pl:

 

Telewizja Polska wciąż negocjuje przejęcie od Polsatu praw do pokazania części spotkań podczas Euro 2008. Do wczoraj stacje nie osiągnęły porozumienia. UEFA na zakończenie negocjacji dała czas do poniedziałku.

– Nic nie ustaliliśmy, wciąż rozmawiamy – twierdzi Marian Kmita, szef działu sportowego telewizji Polsat. Potwierdzają to w TVP.

 

– Negocjacje dotyczące zakupu praw do transmisji meczów Euro 2008 jeszcze się nie zakończyły. Zanim tak się nie stanie, nie będziemy komentować przebiegu rozmów z Polsatem – poinformowała Aneta Wrona, rzecznik prasowy TVP.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W takim razie GW kłamie :D Oto artykuł wczorajszej Gazety:

 

15 meczów Euro jednak w TVP

Za 9 min euro Polsat zgodził się odsprzedać TVP prawo do transmisji 15 meczów mistrzostw Europy. Telewizja publiczna pokaże m.in. spotkania Polski z Niemcami i Chorwacją. Do kompromisu doszło w ostatniej chwili, bo wczoraj upływał termin, który UEFA wyznaczyła telewizjom na określenie, czy dzielą się z kimś prawami do Euro. Polsat i TVP zawarty wstępne porozumienie i wspólnie poprosiły UEFA, by przesunąć deadline do poniedziałku. UEFA się zgodziła.

Teraz stacje uzgodnią szczegóły. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, plan jest taki, że Polsat odda TVP 15 meczów na żywo, w tym spotkania Polaków z Niemcami i Chorwacją. Pozostałe 16 meczów zostanie w Polsacie. Podział będzie więc podobny do tego z mundialu w Niemczech. Polsat zachowuje też prawo do po pokazania wszystkich meczów Euro w swoich kodowanych kanałach - Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

TVP za sublicencję zapłaci ok. 9 mln euro, czyli 60 proc. z 15 mln, które stacja Zygmunta Solorza wydała na cały pakiet kilka miesięcy temu, nie wiedząc jeszcze, czy Polska w ogóle zagra na Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP na swojej TG chwalila sie juz o nabyciu polowy praw do ME. Mysle ze dojda do porozumienia. Polsat wie ze mundial bez problemu obejrzy kazdy FTA wiec zysku na dekoderach az takich miec niebedzie. Dobrze ze mundial 2010 w calosci w TVP :wink:

 

Ale mi się zdaje, że jak jest taka impreza, to przekaz z zagranicy jest kodowany. Tak jak było rok temu, jak jeszcze nie było wiadomo która TV pokaże MŚ, to mówili, że na wypadek gdyby nikt w Polsce nie kupił tych praw to Polacy nie obejrzą, bo sygnał z zagranicy jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to satelitarny można zakodować, ale nie bardzo naziemny :D Nie mając wtedy CP , obejrzałem całe mistrzostwa 2002. I tak samo będzie z nadchodzącymi Euro. Wystarczy do tego poustawiać zwykłą antenę konwencjonalną. Jak to dobrze, że są jeszcze kraje, gdzie nie ma tego cyfrowego szaleństwa i wszystkiego w pakietach ( oczywiście nie mówię o Niemcach ). Ale szczegółów nie podam, bo gdyby to wyszło na jaw ( czy Polsat zdaje sobie sprawę z tego faktu ? ) to jeszcze by to jakoś zablokowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...