Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga francuska w 35% jest dobra. Znajdzie się około 8 klubów, ktore potrafią rozegrać porządnie piłkę. Ale jak to zwykle bywa canal+ polska zakupi je po raz kolejny, bo panuje utwierdzenie, ze francuska piłka to pierwsza piątka piłki ligowej europejskiej. Jest jeszcze druga liga FRA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ligi francuskiej.Jak dla mnie jest to najnudniejsza liga z 10 najlepszych lig w Europie.Wiem ,że rankingi mówią co innego ,ale to moje osobiste zdanie.Nie lubię francuskiej piłki i wcale jej nie chcę.Wolę oglądać II ligę angielską ,niż Ligue 1.Niech sobie nSport ją weźmie ,bo tam nie mają lig piłkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piłka ręczna to taka tragedia w polskim wykonaniu to skąd wzięły się takie sukcesy polskiej reprezentacji ? A co ma stary parkiet do ducha gry i widowiskowości ? Widać, że oglądacie piłkę ręczną od święta i macie o niej blade pojęcie. Ja się nią interesuje od najmłodszych lat i dla mnie to jest sport numer jeden. Chodzę na wiele spotkań Ekstraklasy i jak to nie jest widowiskowy sport to ja już naprawdę nie wiem co Was tak naprawdę interesuje. Czy wszystko musi się toczyć wokół piłki nożnej ? Ludzie interesują się też innymi dyscyplinami i może warto było by to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HD zawitało do Francji? Jak nie, to nSport się nie skusi na tą ligę (tak wynika z wypowiedzi Sojki). Prędzej Sportklub zarzuci swoje sieci na Ligue1.

Skoro zawitalo do Polski to napewno we Francji takze jest. Przeciez to jest glowny rynek dla C+. Zobaczymy kto te prawa wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , jestem tu nowy i na starcie chciałem wam zadać pytanie. Otóż , mam Cyfrowy Polsat i 27 maja kończy mi się umowa. I mam problem ponieważ jestem kibicem piłkarskim i planuje przejść na N i właśnie nie wiem czy zostać w polsacie czy przejść na N. Pytam o to teraz bo jeśli bym rezygnował to muszę wypowiedzieć umowę w tym miesiącu. Euro będzie w polsacie więc tu jest argument zostania. Druga sprawa po tym sezonie kończy się Polsatowi umowa na Eredivisie a to jest najczęściej oglądana przez mnie liga. Nie wiem co zrobić w N kusi mnie Lm i Bundesliga a Euro będzie w platformie którą posiadam przedłużyć umowę czy nie? Pomóżcie. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu rozwiązać umowy trochę później? Przecież jeśli Ci się skończy, to przejdzie w umowę na czas nieokreślony, z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie lepiej po prostu wymówić umowę na 3 miesiące przed końcem Euro? Wtedy obejrzałbyś całe mistrzostwa, a po ich zakończeniu wziąłbyś n-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast śmiem twierdzić że nie ma żadnych retransmisji starych występów. Jedyne co tam widuje to transmisja PLS na żywo równolegle z transmisją na PS sd. A tak swoją drogą przecież regularna emisja PS HD miała już wystartować bodajże 2 grudnia a tu już 9 luty a program nadal jest w fazie testów. A oni w reklamach śmią twierdzić że maja sport w HD. Śmiech na sali :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...