Skocz do zawartości

Pakiet Sport do PF...


mss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dzwoniłem dzisiaj do bok'u i co do promocji przejścia z sd na hd na razie nic nie wiedzą :/

zapytałem się o rozszerzenie na m-c pakietu familijnego o pakiet sport (13,90 zł) i powiedziano

mi żeby jak przypadnie kolejna wpłata abonamentu abym do opłaty za familijny dodał cenę za pakiet sportowy.

jeśli nie włączą automatycznie to aby zadzwonić wówczas.

 

w związku z powyższym mam zapytanie: czy takie włączenie/dodanie do familijnego pakietu sportowego już ktoś wcześniej robił :?:

czy macie jakieś podpowiedzi, bo chciałbym uniknąć problemów na same me 08 :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dokonałem przelewu na kwotę 13,90 i o dziwo tego samego dnia miałem włączony pakiet Sport. Co ciekawe wpłaty dokonałem na kilka dni przed okresem, w którym mija mi termin płatności za PF, a w moich płatnościach w ICOK-u mam (za darmo te kilka dni do dnia płatności) oraz cały m-c zapłacony z góry. CP tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze swego czasu cp wlaczal dany pakiet promocyjnie do czasu nowego okresu rozliczeniowego gdy sie go poraz pierwszy zamawialo.

np okres zaczyna sie 13 kazdego miesiaca a ty wplacisz 1go to do 13 cp da ci ten pakiet za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłaciłem jakoś za dodatkowy pakiet sportowy 18-19 kwietnia i do tej pory nie mam, a o ile słyszałem jest taka możliwość że szybciej mi odblokują te kanały (EUROSPORT2 i PSE). I mam odnośnie pytanie, czy dało by się jakoś dziś tak zrobić że miałbym te kanały już dziś, a zależy mi bo są eliminacje w Beach Soccerze do MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłaciłem jakoś za dodatkowy pakiet sportowy 18-19 kwietnia i do tej pory nie mam, a o ile słyszałem jest taka możliwość że szybciej mi odblokują te kanały (EUROSPORT2 i PSE). I mam odnośnie pytanie, czy dało by się jakoś dziś tak zrobić że miałbym te kanały już dziś, a zależy mi bo są eliminacje w Beach Soccerze do MŚ.

Pewnie goście z CP, że jest to nadpłata na kolejny miesiąc. Zadzwoń do BOK'u i powiedz żeby z tej nadpłaty pieniądze przekierowali na Pakiet Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

no to w JEDNEJ sprawie mam już prawie JASNOŚĆ...

czekam teraz na wyjażnienie DRUGIEJ niejasnej jeszcze kwestii:

czy CP zrobi jakąś "promocję" dla starych abonentów w przejściu z SD na HD i na jakich "promocyjnych" warunkach to będze

 

w moim przypadku 149 zł za dekoder na własność zapłaciłem :!:

 

może ktoś już coś wie o tej zaplanowanej promocji na HD :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 51,80 zł i pieniądze doszły wczoraj, lecz w zakładce płatności pisze mi, że mam opłacony tylko Pakiet Familijny do 2008.07.06. Napisałem do nich e-maila, żeby mi za te wolne 13,90 zł włączyli Pakiet Sport. Nie dostałem żadnej odpowiedzi i nie wiem co robić, czy czekać czy dzwonić do BOK'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładniej pisze w tej nowej umowie? Możesz nam przybliżyć?

Klient otrzymuje wydrukowaną nową umowę na wybrany przez siebie pakiet.

Str 1 - taka sama jak w przypadku zwykłej umowy - każdy ma taką (kto zakupił CP na umowę)

Str 2 - regulamin - tu są zmiany - zawiera ceny/nę pakietu, oświadczenie o posiadaniu dekodera CP, czas na jaki podpisuje się porozumienie

Str 3 - taka sama jak w przypadku zwykłej umowy

 

witam,

czy CP zrobi jakąś "promocję" dla starych abonentów w przejściu z SD na HD i na jakich "promocyjnych" warunkach to będze

w moim przypadku 149 zł za dekoder na własność zapłaciłem :!:

 

może ktoś już coś wie o tej zaplanowanej promocji na HD :?:

Zmiana dekodera jest możliwa. Zakupujesz dekoder jeszcze raz co prawda, ale zawsze.

Promocja HD - o czym mówisz ?

 

@Kosa - idź do najbliższego APSu i od ręki zwiększysz pakiet, będziesz oglądać tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rano wchodze na strone CP i o to takie info wyskoczylo mi:

 

Wszystkie mecze Euro 2008 oraz wiele godzin analiz i komentarzy będą dostępne na kanale Polsat Sport Extra. Aby odbierać ten kanał, wystarczy do Pakietu Familijnego dokupić Pakiet Sport w cenie 13,90 złotych za miesiąc. Osobom zainteresowanym stałym dostępem do wzbogaconej oferty programowej proponujemy podpisanie porozumienia na pakiet Relax Mix w cenie 19,90 złotych miesięcznie. Pakiet Relax Mix to 15 kanałów o tematyce sportowej, filmowej, muzycznej oraz dziecięcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak dla pełnej jasności (bo też jestem zainteresowany dokupieniem pakietu "Sport" do "Familijnego" :D ) wystarczy, że np. dzisiaj wpłacę 51.80 i w opisie przelewu napiszę: "opłata za pakiet familijny + pakiet sport za czerwiec 2008" i włączą mi ten pakiet jak pieniądze do nich dojdą, czy lepiej najpierw jednak zadzwonić do "BOKu"???

 

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...