Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 08.06-14.06

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 1. faza grupowa (do 23:00)

 

Wtorek, 09.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 2. faza grupowa (do 20:30)
20:45 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: 1. FC Saarbrücken - Bayer 04 Leverkusen (+ studio od 20:30 i 22:45)

 

Środa, 10.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - 2. faza grupowa (do 20:30)
20:45 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: FC Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (+ studio od 20:30 i 22:45)

 

Czwartek, 11.06:

 

16:00 E1 SNOOKER: Turniej Championship League - faza finałowa (do 23:00)

 

Sobota, 13.06:

 

14:00 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 1. dzień (do 18:00)

14:30 E1 E-SPORT: FIA World Endurance Championship: Wirtualny wyścig w Le Mans (do 17:15)

17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 1. dzień (do 19:30)
19:30 E1 E-SPORT: FIA World Endurance Championship: Wirtualny wyścig w Le Mans (do 22:00)

19:30 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 1. dzień (do 23:30)

 

Niedziela, 14.06:

 

12:30 E1 E-SPORT: World Touring Car Cup: Wirtualny wyścig w Le Mans (do 15:15)

14:00 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 2. dzień (do 18:00)

17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 2. dzień (do 19:30)

20:00 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 2. dzień (do 21:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

20:40 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 09.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

 

Środa, 10.06:

 

01:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga superpiórkowa: Shakur Stevenson - Felix Caraballo
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga

 

Czwartek, 11.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)

20:15 PS   KOLOSEUM

 

Piątek, 12.06:

 

01:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga superpiórkowa: Jessie Magdaleno - Yenifel Vicente
07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
17:00 PSN SPORTY WALKI: FEN 28 - ceremonia ważenia (również w Polsacie Sport Fight!)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Sobota, 13.06:

 

10:00 PSF GROM - tworzymy historię - 30. rocznica powstania JW GROM (do 14:00)
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Radomiak Radom - Chrobry Głogów
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Odra Opole - Warta Poznań
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
19:00 PPV SPORTY WALKI: FEN 28 - walka: Mateusz Rębecki - Fabiano Silva

 

Niedziela, 14.06:

 

03:00 PS   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Eye vs. Calvillo - waga musza: Jessica Eye - Cynthia Calvillo
10:00 PSF GROM - tworzymy historię - 30. rocznica powstania JW GROM (do 14:00)
11:00 PS   CAFE FUTBOL
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec
16:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: 1. FC Slovacko - AC Sparta Praga

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

18:05 4-4-2
19:05 LIGAPL
20:00 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 09.06:

 

20:20 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (+ studio od 20:05)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 10.06:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 11.06:

 

19:05 LIGAPL

20:05 GOL

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 12.06:

 

19:15 RING TVP SPORT

20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - rewanżowy mecz półfinałowy: Juventus FC - AC Milan (+ studio od 20:15)

23:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 13.06:

 

11:30 STAN FUTBOLU
20:00 SPORTY WALKI: Gala HFO: Aim High w Warszawie - walki: Marta Waliczek - Dominika Filec, Michał Gęsiarz - Patryk Radoń (+ studio od 19:50)

20:55 TVP2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - rewanżowy mecz półfinałowy: SSC Napoli - Inter Mediolan (+ studio od 22:55 - tylko w TVP Sport!) 
23:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 14.06:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna
15:45 WYŚCIGI KONNE: Tor Służewiec 2020 (do 17:00)
17:50 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (+ studio od 17:00)
20:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Wtorek, 09.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 4!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (+ wstęp od 20:10) (również w nSport+ i Canal+ Sport 4!)
22:30 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Środa, 10.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 4!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia (+ wstęp od 20:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:05) (również w Canal+ Sport 4!)

20:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: SK Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg (również w Canal+ Now!)
22:30 C+S   LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

 

Piątek, 12.06:

 

18:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R7 DTM Spa (do 20:00)

 

Sobota, 13.06:

 

15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - Mecz + Mecz
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
16:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Villarreal CF (również w Canal+ Now!)
19:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Real Valladolid

 

Niedziela, 14.06:

 

13:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Atletico Madryt
14:30 nS+   E-SPORT: Assetto Corsa Simracing - R7 GT3 Spa (do 16:00)
16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:00)
17:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - Multiliga+ (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Legia Warszawa (również w Canal+ Sport 4!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Lech Poznań

17:55 C+FA PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Wisła Kraków
17:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
19:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (+ wstęp od 18:45)
19:25 C+FI PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - SD Eibar (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - CA Osasuna

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - Holstein Kiel
20:30 ES2 #ELEVENF1

 

Wtorek, 09.06:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Fürth
20:30 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Środa, 10.06:

 

20:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

Czwartek, 11.06:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Betis Balompie (+ studio od 20:30 i 00:00)

 

Piątek, 12.06:

 

18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin (+ wstęp od 17:30)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Sandhausen - Arminia Bielefeld 

18:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Dynamo Drezno - Hamburger SV
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Getafe CF
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk (również w Eleven Sports 4!)
20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Eltrox Włókniarz Częstochowa - MrGarden GKM Grudziądz (+ wstęp od 20:15)
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - UD Levante

 

Sobota, 13.06:


12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Heidenheim - SSV Jahn Regensburg
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - SV Wehen Wiesbaden
12:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - VfL Bochum

13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - CD Alaves
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - 1. FC Union Berlin (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - SC Freiburg
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - Werder Brema (od 16:00 również w Eleven Sports 3!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach (+ studio od 17:30 i 20:30)
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - FC Barcelona (+ studio od 21:00 i 00:00)

 

Niedziela, 14.06:

 

00:15 ES1 ELEVEN CALL LIVE
13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - VfB Stuttgart (+ studio od 13:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - FC Erzgebirge Aue
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Darmstadt 98 - Hannover 96
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer 04 Leverkusen (+ studio o 20:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
18:00 ES2 E-SPORT: F1 Esports Virtual Canadian Grand Prix (do 21:00)
20:15 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 20:30)
22:30 ES1 FORMUŁA 1 - studio (do 23:00)
23:00 ES1 ELEVEN CALL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: EWE Baskets Oldenburg - ratiopharm ulm
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: HAKRO Merlins Crailsheim - FC Bayern Monachium

 

Wtorek, 09.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: MHP RIESEN Ludwigsburg - Fraport Skyliners
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ALBA Berlin - Brose Bamberg

 

Środa, 10.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: EWE Baskets Oldenburg - BG Göttingen

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ratiopharm ulm - HAKRO Merlins Crailsheim

 

Czwartek, 11.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Fraport Skyliners - RASTA Vechta
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: MHP RIESEN Ludwigsburg - Brose Bamberg

 

Piątek, 12.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: BG Göttingen - FC Bayern Monachium
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: HAKRO Merlins Crailsheim - EWE Baskets Oldenburg

 

Sobota, 13.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Brose Bamberg - Fraport Skyliners
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: RASTA Vechta - ALBA Berlin

 

Niedziela, 14.06:

 

15:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ratiopharm ulm - BG Göttingen
19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 10.06:

 

11:00 MOTOWIZ E-SPORT: Supercars All Stars Eseries - wyścigi na wirtualnych torach w Sydney i Bathurst (do 13:05)

 

Czwartek, 11.06:

 

01:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Ridgeway (do 05:00)
22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Charles Schwab Challenge - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 12.06:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Charles Schwab Challenge - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 13.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Charles Schwab Challenge - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 14.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Charles Schwab Challenge - finał (do 00:00)
21:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Homestead (do 01:35)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę i niedzielę o 14:00, 15:30 oraz 18:30 i 20:00 w Eurosporcie 2 mecze pokazowe w ramach Adria Tour w Belgradzie w tenisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walka Stevenson - Carabello od 01:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie ta walka, na jakim kanale? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polsat Sport noc z wtorku na środę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecze PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - rewanżowy mecz półfinałowy odbędę się o godzinie 21:00. Tylko będzie studio od 20:15. Mecz piątkowy będzie w tvp sport, a sobotni w tvp 1 lub tvp 2 podało strona tvp sport. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz SC Paderborn 07 - Werder Brema od 16:00 również w ES 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz mecz: Dynamo Drezno - Hamburger SV będzie w Eleven Sports 4 zamiast tego samego meczu, co jest na Eleven Sports 3 w piątek o 18.25.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz SK Sturm Graz - FC Red Bull Salzburg od 20:25 na nSport+ i Canal+ Now.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koloseum od 20:15.

Walka Jessie Magdaleno - Yenifel Vicente od 01:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobota, 13.06:

 

19:30 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 1. dzień (do 23:30)
 

Niedziela, 14.06:

 

12:30 E1 E-SPORT: World Touring Car Cup: Wirtualny wyścig w Le Mans (do 15:15)

20:00 E2 TENIS: Adria Tour w Belgradzie - 2. dzień (do 21:00)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...