Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

to jest troche??

 

tego się nie da oglądać!!

 

mam nadzieje, że CP szybko doprowadzi te pseudo stacje do unicestwienia!!

 

już 2 dzień jak jest rozjazd obrazu z dźwiękiem :evil:

 

Edycja RafiX: Skasowałem cytat. Nie cytujemy tych postów pod którymi zaraz odpowiadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wole SS niz te filmowe ktorych i tak bym nie mial bo nawet gdyby CP dolaczyl je do swojej oferty to pewnie bylyby one w pkiecie Relaxmix fim a dodatkowe opłaty to niezbyt miła perspektywa. Poza tym ja nie mam nic przeciwko SS bo jest naprawde fajna, a jesli chodzi o kanały tematyczne tvp to tez uwazam ze CP powinien dogadac sie z telewizja publiczną i dolaczyc je do swej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja miała być ostra i rzeczowa. I jest, niestety tylko raz dziennie, kilka minut po godzinie ósmej wieczorem. Popularne "Szkło kontaktowe" doczekało się poważnego i odważnego konkurenta.

Od kilku miesięcy na polskim rynku telewizyjnym obecna jest Superstacja. Jednak dopiero od kilku dni poważnie powiększyła ona zasięg wchodząc do dużych sieci kablowych (m.in. UPC, Multimedia Polska) oraz ofert platform cyfrowych (Cyfrowy Polsat). Według wielu informacji stacja miała kipić sensacją. Niestety w ciągu dnia sensacji oraz ostrego języka na antenie mało. Wszystko zmienia się wieczorem...

 

Fani prześmiewczego i ciętego komentowania polskiej rzeczywistości mają kolejny program do swojej kolekcji – "Krzywe zwierciadło". Program emitowany jest w Superstacji codziennie od godziny 20.10, a prowadzony jest przez byłych dziennikarzy Polskiego Radia BIS – Kubę Wątłego oraz Mariusza Gzyla.

 

Z tego co udało mi się zaobserwować, jest to najbardziej odważny program w dziennej ramówce Superstacji, który jako jedyny wypełnia założenia programu "bez zahamowań". Dla prowadzących nie ma tematów tabu. Wyśmiewają wszystko i wszystkich, a przede wszystkim wyłapują i komentują największe absurdy dnia. Bez względu na opcję polityczną.

 

Do tego dochodzą telefony od widzów, którzy, podobnie jak prowadzący, nie boją się używać odważnych stwierdzeń na antenie. Należy przyznać, że prowadzący to dżentelmeni - żegnając się życzą przyjemnego wieczoru panującej nad mediami przewodniczącej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nic dziwnego. Po ich programie przewodnicząca Elżbieta Kruk może mieć pełne ręce roboty.

 

Reasumując, śmiało można stwierdzić, że bardzo popularne dziś "Szkło kontaktowe" stacji TVN24 to grzeczny program, w porównaniu z tym, co zobaczyłem w "Krzywym zwierciadle".

 

Źródło:Media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, śmiało można stwierdzić, że bardzo popularne dziś "Szkło kontaktowe" stacji TVN24 to grzeczny program, w porównaniu z tym, co zobaczyłem w "Krzywym zwierciadle".

Nic dodać nic ująć. Poprostu jestem zachwycony Super Stacją i ich Dziennikiem również. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podrzucę kilka filmików z SuperStacji. Oczywiście dla osób którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć tej telewizji: http://www.youtube.com/results?search_query=superstacja

Aż łezka się w oku zakręciła bo bardzo podoba mi się tematyka tego kanału, także mają super oprawę graficzną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...