Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@777: Spytałem się Panią na infolinii czy mogę zerwać umowę w związku z aneksem, kazała mi poczekać chwilę, żeby się spytać kogoś. Po chwili powiedziała, że tak.

Wypowiedzenie wysłałem, mam nadzieję, że nie dowalą mi teraz kary za to.

Nie dowala Ci kary 299 zł. poniewaz masz pełne prawo wypowedzenia z winy operatora, i nawet informację od C+ o przysługującym Ci prawie.

Jeszcze raz czytałem treść tego zamieszczonego pisemka w pierwszym zdaniu wyraznie pisze że zmienia ci się od 1 03 2012 r. cennik.

Sprawdz jescze w aneksie jaki masz okres promocyjny o którym piszą dalej, może chodzi tam o fakt że masz znizke np. procentową która nie ulega zmianie, czy cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu MR raczej nie można zerwać, pisze w regulaminie że podwyżka Opcji upoważnia do rezygnacji w zakresie Opcji.

Natomiast z powodu zmian regulaminu, jeśli one nas nie dotyczą (gwarancja ceny) to w końcu licho wie. Oprócz cennika zmieniają się także nazwy pakietów, które dotyczą wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@777: Spytałem się Panią na infolinii czy mogę zerwać umowę w związku z aneksem, kazała mi poczekać chwilę, żeby się spytać kogoś. Po chwili powiedziała, że tak.

Wypowiedzenie wysłałem, mam nadzieję, że nie dowalą mi teraz kary za to.

Nie dowalą. Najwyżej nie przyjmą wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni maja gwarancje ceny i moga wyslac wypowiedzenie a drudzy co tez maja gwarancje ceny to juz nie moga wyslac wypowiedzenia.

Jak drukowali to chyba nie wiedzieli komu drukuja. Bynajmniej dziwne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję się wam to wszystko jakieś dziwne,N i C+ to już prawie jedna platforma,C+ podnosi ceny a N-ka robi taką promocję jakiej nie było chyba nawet przed świętami kiedy to są najlepsze oferty na złapanie klienta.Jak dla mnie to jest to bardzo dziwne,tak jakby chodziło im o to żeby na siłę przerzucić abonentów z C+ do N-ki,tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję się wam to wszystko jakieś dziwne,N i C+ to już prawie jedna platforma,C+ podnosi ceny a N-ka robi taką promocję jakiej nie było chyba nawet przed świętami kiedy to są najlepsze oferty na złapanie klienta.Jak dla mnie to jest to bardzo dziwne,tak jakby chodziło im o to żeby na siłę przerzucić abonentów z C+ do N-ki,tylko po co?

Moze po to aby w przyszłosci przejść na dekodery oraz co nie do pomyslenia dla wiekszości abonentów system kodownia N-ki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem pełną ofertę cyfry+ z opcją multiroom. Uzupełniałem ją pakietem Mini HD Polsatu. Planowana podwyżka cen w cyfrze zmusiła mnie do zastanowienia. Zdecydowałem, że biorę full pakiet polsatu i uzupełnię go pakietem Canal+ Start Cyfry. Będzie taniej, a przybędzie mi klika programów ([beep]ie sportowych), których w cyfrze nie miałem. Jednym minusem tego jest trochę upośledzonym polsatowski multiroom, tzn. trzeba go doładowywać co kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostalem odpowiedz z Centrum Obslugi, wynika z niej, ze znizka bedzie zachowana, jednakze podwyzszenie abonamentu i tak mnie obowiazaje (wypowiedzenie wyslane):

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Aneksem do Regulaminu Umowy o Abonament, od 1 marca 2012 roku standardowa opłata za zestaw promocyjny CANAL+ Optimum wyniesie 107 zł, natomiast za usługę Multiroom - 20 zł. Zachowa Pan prawo do zniżki w wysokości 35 zł na wspomniany pakiet przez 15 miesięcy (do 31 marca 2013 roku).

 

Po uwzględnieniu powyższej zmiany, planowana opłata w marcu 2012 roku będzie wynosiła 83 zł ( zestaw CANAL+ Optimum w cenie 72 zł, opcja HD Optimum w cenie 11 zł).

 

CYFRA+ wykorzystuje nowoczesne technologie, co wiąże się z kosztami oraz idzie z duchem czasu wykorzystując postęp technologii telewizyjnej. W 2011 roku zostało wprowadzonych wiele nowych usług, a w 2012 roku CYFRA+ będzie nadal w nie inwestować i coraz bardziej je rozwijać.

 

W 2011 roku do oferty CYFRY+ dołączyło 25 nowych kanałów, w tym aż 17 w HD. Wkrótce dołączą kolejne kanały HD, m.in. TVN Style HD i TVN Turbo HD, a już w styczniu, jako 33 kanał w wysokiej rozdzielczości AXN Spin HD.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam umowe podpisana w pazdzierniku 2011 roku

Zestaw promocyjny Canal+Start kod akcji promocyjnej LIP1

Aneks promocyjny artykuł 2 : Akcja RABAT

Mialem płacić 43zl miesiecznie do Maja 2013 roku.

Kilka dni temu dostalem list oc Cyfry i tam pisze ze canal+start kosztowac bedzie 56zl ?? Czyli od marca bede musial placic 56zl bez mozliwosci wypowiedzenia umowy ??

to jest podwyzka o az 13 zlotych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które mają promo z TV (stała cena) i do tego Multiroom, dostaną aneks, że cena MR wzrasta i mogą w ciągu 14 dni wypowiedzieć opcję MR. Umowa z TV pozostaje w mocy.

Usługi Multiroomu nie wypowiada sie, tylko bezproblemo mozna z niej zrezygnować w dowolnym czasie po okresie jego uzytkowania przez min. 2 pełne miesiące od podpisania aneksu na MR, i tyle.

Zawsze poźniej mozna dobrać MR tez w dowolnym czasie na podobnych zasadach.

 

Jednak mam troche wąpliwości co do prawidłowości zmiany ceny za sam MR przy umowch z TV, ponieważ aneks na MR jest integralna częścia Umowy na podstwie regulaminu, a Regulamin w przypadku tego rodzaju umów z TV nie zmienia się.

Do chwili obecnej C+ nie przysłała listownie informacji o podwyżce tylko na MR, jeżeli ktoś mający umowe z PS3 lub TV dostał taką jestem bardzo ciekawy jego treści, bardzo proszę o umieszczenie go na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które mają promo z TV (stała cena) i do tego Multiroom, dostaną aneks, że cena MR wzrasta i mogą w ciągu 14 dni wypowiedzieć opcję MR. Umowa z TV pozostaje w mocy.

Usługi Multiroomu nie wypowiada sie, tylko bezproblemo mozna z niej zrezygnować w dowolnym czasie po okresie jego uzytkowania przez min. 2 pełne miesiące od podpisania aneksu na MR, i tyle.

Zawsze poźniej mozna dobrać MR tez w dowolnym czasie na podobnych zasadach.

 

Jednak mam troche wąpliwości co do prawidłowości zmiany ceny za sam MR przy umowch z TV, ponieważ aneks na MR jest integralna częścia Umowy na podstwie regulaminu, a Regulamin w przypadku tego rodzaju umów z TV nie zmienia się.

Do chwili obecnej C+ nie przysłała listownie informacji o podwyżce tylko na MR, jeżeli ktoś mający umowe z PS3 lub TV dostał taką jestem bardzo ciekawy jego treści, bardzo proszę o umieszczenie go na tym forum.

Ja mam umowę z Tv i dzisiaj dostałem list treści

 

Uprzejmie informujemy,ze ulega zmianie opłata miesięczna za opcje Cyfra+ Multiroom i od 1 marca br.będzie wynosiła 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...