Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź mailem, że ci co mają stałą cenę nie mogę rozwiązać umowy od 1 marca, z żadnego powodu, bo regulamin się nie zmienia.

Ja już się gubię trochę w tym. Podpisałem umowę w listopadzie na 19 miesięcy. W umowie nie mam stałej ceny a rabat. Przyszedł do mnie aneks z podwyżkami + informacja, że opłata za pakiet / zestaw promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego. Pani na infolinii poinformowała, że przez całe 19 miesięcy cena nie ulegnie zmianie, lecz mam prawo zerwać umowę. Tak też zrobiłem, gdyż dekoder Sagemcom nie spełnia moich oczekiwań, a płacenie 20 zł za Pace PVR jest zdzierstwem. Gdybym w momencie podpisywania umowy wiedział jak będzie działał Sagemcom to bym wział Pace za 10 zł miesięcznie (sprzedawca zachwalał Sagemcoma). Niestety tego nie zrobiłem i Cyfra pozwoliła mi wynająć ten dekoder za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko o długość trwania umowy. W listopadzie przedłuzyłem na 15 miesiecy.

Na dniach wysyłam wypowiedzenie... i zamierzam ponegocjować nowe warunki.

Rozumiem , że jak coś sensownego wynegocjuje to bedzie mnie obowiązywał nowy okres umowy (15, 19...itd miesiecy), a nie kontynuacja listopadowej 15-miesiecznej umowy?

Myśle że istotna jest data zakończenia umowy, najlepiej gdyby wypadła w okresie świątecznym...

Z góry dziekuje za pomoc.

\Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź mailem, że ci co mają stałą cenę nie mogę rozwiązać umowy od 1 marca, z żadnego powodu, bo regulamin się nie zmienia.

Ja już się gubię trochę w tym. Podpisałem umowę w listopadzie na 19 miesięcy. W umowie nie mam stałej ceny a rabat. Przyszedł do mnie aneks z podwyżkami + informacja, że opłata za pakiet / zestaw promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego. Pani na infolinii poinformowała, że przez całe 19 miesięcy cena nie ulegnie zmianie, lecz mam prawo zerwać umowę. Tak też zrobiłem, gdyż dekoder Sagemcom nie spełnia moich oczekiwań, a płacenie 20 zł za Pace PVR jest zdzierstwem. Gdybym w momencie podpisywania umowy wiedział jak będzie działał Sagemcom to bym wział Pace za 10 zł miesięcznie (sprzedawca zachwalał Sagemcoma). Niestety tego nie zrobiłem i Cyfra pozwoliła mi wynająć ten dekoder za 20 zł.

Najlepiej to przepisz dokładnie treść pisma od C+( bez nazwisk oczywiście), i wtedy na forum może da się rozwiązać ten problem lub przynajmniej coś konkretnego doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko użytkownicy forum podnoszą temat podwyżki, ale tyczy szerokiego kręgu.

Od osoby zorientowanej (poczta, prowincja) mam informację, że także zwykli abonenci w zdecydowanie większym stopniu niż kiedyś wysyłają wypowiedzenia (wielokroć z komentarzem). Ten luty może być ciężki dla operatora.Nie dziwi determinacja godna lepszej sprawy w kwestii utrzymania klienta ; mimo próśb i deklaracji o niezmienności postanowienia w ciągu kilku dni nadeszło kilkanaście połączeń i SMS-ów z C+ (w tym 2 odbyte rozmowy) z propozycjami utrzymania abo. Podobno są jakieś nowe promocje.

Do licha płaciłem tylko 10,50!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy może sie okazać że mozliwośc rezygnacji bedzie dotyczyć wszystkich bez wyjątku, ponieważ może sie zmienic nazwa firmy..

 

I z tego powodu mają Ci dać możliwość rozwiązania umowy :shock: Śnij dalej :lol2:

C+ może robiąc podwyżki w trakcie trwania okresu minimalnego umowy robi nieelegancko, ale co jak co - prawa przestrzega , może ty masz inne negatywne odczucie do cyfry, ale ja nie miałem powodu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak takie pismo otrzymałem + aneks.

Warszawa, 2 stycznia 2012

Szanowni Państwo,

...

Znaczne wzbogacenie oferty idące w parze z jej wyższą jakością wiąże się ze zmianą opłat abonamentowych od 1 marca 2012 r. Nowe stawki opłat znajdą Państwo w załączonym, wprowadzającym te zmiany dokumencie. Jednocześnie informujemy, że opłata za Państwa Pakiet / Zestaw Promocyjny nie zmienia się do końca okresu promocyjnego.

...

W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty doręczenie załączonego, wprowadzającego te zmiany dokumentu, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Umowy Anonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@massakra

Ooznacza to ze nie masz podwyzki, ale obowiązuje Cie po akceptacji nowy regulamin, możesz również wypowiedziec umowę w ciągu 14 dni bez konsekswencji. Jeżeli masz dobra ofertę pozostaw, jak kiepską wypowiedz i pozniej podpiszesz nową moze lepszą na siebie lub na kogoś z rodziny - decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak takie pismo otrzymałem + aneks.
Warszawa, 2 stycznia 2012

Szanowni Państwo,

...

Znaczne wzbogacenie oferty idące w parze z jej wyższą jakością wiąże się ze zmianą opłat abonamentowych od 1 marca 2012 r. Nowe stawki opłat znajdą Państwo w załączonym, wprowadzającym te zmiany dokumencie. Jednocześnie informujemy, że opłata za Państwa Pakiet / Zestaw Promocyjny nie zmienia się do końca okresu promocyjnego....

W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty doręczenie załączonego, wprowadzającego te zmiany dokumentu, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Umowy Anonament.

Przeczytaj pogrubiony fragment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie może wypowiedziec umowy, oczywiście ze można ponieważ jest zmiana w Regulaminie i to najważniejsze.

Nie wiem jeszcze jak interpretować ten wpis o okresie promocyjnym, przyjąłem ze pokrywa sie on z okresem minimalny nie wiem czy dobrze?.

Roznych podchwytliwych sposobów pisania tekstu mozna sie było spodziewać w takich pisamch, ale takiego pierwszy raz widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze nie ma zmian ceny. Ja tez zmiany cen nie mialem i wypowiedzieli mi umowe. Widocznie jakis kruczek przepisowy jest.

 

Niemozliwe.

 

@zibi-s

A czemu nie chca przyjmowac wypowiedzen od tych ktorym zmienia sie tylko cena MR a cena pakietu pozostaje taka sama?

Tutaj jest jakas niespojnosc przepisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ wyraznie sie pogubil w takim razie.

Przy tych samych warunkach umowy jedni moga a drudzy nie. To dziwne.

 

Powinni uznac reklamacje na decyzje tym ktorzy maja stala cene pakietu a zmienia sie im cena MR a dostali odpowiedz negatywna w sprawie mozliwosci wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam własnie taki problem z multiroomem pisałem dużo o nim, nawet do c+.

Obecnie mam tylko ogólna informacje mailowa że MR jest opcja dodatkową i nie ma nic o opłacie za MR w Regulamine, a tylko w Aneksie i będzie wynosic 20 zł i można zawsze z niej zrezygnować i tak faktycznie jest.

Poczekam do lutego, lub w marca i sie przekonamy czy będzie podwyzka za MR.

O zmianie w regulaminie na pewno nie przyslą do końca okresu minimalnego, tak wynikało z e-maila od C+ ponieważ duzo by starcili (ofera z TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...