Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam umowe podpisana w pazdzierniku 2011 roku

Zestaw promocyjny Canal+Start kod akcji promocyjnej LIP1

Aneks promocyjny artykuł 2 : Akcja RABAT

Mialem płacić 43zl miesiecznie do Maja 2013 roku.

Kilka dni temu dostalem list oc Cyfry i tam pisze ze canal+start kosztowac bedzie 56zl ?? Czyli od marca bede musial placic 56zl bez mozliwosci wypowiedzenia umowy ??

to jest podwyzka o az 13 zlotych :/

Weź do ręki, z łaski swojej, Aneks Rabat i sprawdź co jest w nim zapisane na temat ceny pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostełem aneks o MR,że z 15zł będzie 20zł.

W przypadku braku akceptacji tej zmiany przysługuje prawo do rezygnacji z opcji cyfra+ Multiroom.

O cenniku pakietów nawet nie wspomnieli,cała cyfra

 

To jest to o czym wczoraj pisalismy.

Niektorzy ze stala cena moga umowe wypowiedziec.

Nie wiem od czego to zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored:

 

moja siostra dokonała zakupu c+ zaraz przed świętami- sam jej doradziłem, bo mnie pytała jaką platformę wybrać. teraz po tym jak dostała info że będzie płacić 20zł więcej chciałbym zapaść się pod ziemie :( wyszedłem szybciej z pracy napisaliśmy gorzkie wypowiedzenie, wysłaliśmy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru i tyle. To moja ostatnia przygoda z c+ wszystkich gorąco zachęcam do masowego wysyłania wypowiedzeń, może takie podejście do sprawy spowoduje że zaczną traktować abonentów poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo podwyżki kilkuzłotowej,stanowi to przeważnie ponad 10% ceny obecnej,a więc jak na polskie warunki sporo.Abonent zostaje zawiadomiony o terminie,wysokości i możliwości rezygnacji i to jest prawidłowe działanie operatora.To czy podwyżki powinny objąć aktualnych abonentów to inne zagadnienie.Mimo wszystko przyznajmy,mamy jednak możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze,cyfra nie straci wielu abonentów,ma doświadczenie w sprawie takich regulacji

Pewnie tak bo część z tych co złożyli rezygnację i tak ponownie wróci do C+ kwestią czasu :lol2::wink:

Dopóki jest "N-ka" to zawsze można przejść tu :wink: Cyfrowego Polsatu nie uznaję za platformę konkurencyjną :lol2: bo tu zapadli w sen zimowy już od początku 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo, a może ty zaczniesz poważnie traktować regulamin usług?

 

Napisano w nim, że ceny mogą ulec zmianie? Napisano.

 

No to o co pretensje?

 

Już kiedyś pisałem ale powtórzę - wyślij list dziękczynny do Cyfry za tę podwyżkę. Jeśli Cyfra jest taka uczciwa to po co robiła promocję przed podwyżkami? Jak najbardziej wysyłać wypowiedzenia. Oby liczba abo im spadła a do fuzji nie doszło. Czy wrócę do Cyfry czy nie, czas pokaże. Jest CP ale raczej tam się nie przeniosę. Ale wolę teraz płacić mniej, choćby i od 5 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo podwyżki kilkuzłotowej,stanowi to przeważnie ponad 10% ceny obecnej,a więc jak na polskie warunki sporo.Abonent zostaje zawiadomiony o terminie,wysokości i możliwości rezygnacji i to jest prawidłowe działanie operatora.To czy podwyżki powinny objąć aktualnych abonentów to inne zagadnienie.Mimo wszystko przyznajmy,mamy jednak możliwość wyboru.

 

W jaki sposób zostaje zawiadomiony? U mnie np. skrzynki listowe są rozerwane na strzępy i listonosz od razu zwykle wklada do kosza na placu. Jak oni chcą w ogóle udowodnić komuś datę otrzymania Aneksu, nie mówiąc już że w ogóle dostarczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostełem aneks o MR,że z 15zł będzie 20zł.

W przypadku braku akceptacji tej zmiany przysługuje prawo do rezygnacji z opcji cyfra+ Multiroom.

O cenniku pakietów nawet nie wspomnieli,cała cyfra

 

To jest to o czym wczoraj pisalismy.

Niektorzy ze stala cena moga umowe wypowiedziec.

Nie wiem od czego to zalezy.

 

Przecież pisze że mogą zrezygnowac ale z opcji Multiroom a nie Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo podwyżki kilkuzłotowej,stanowi to przeważnie ponad 10% ceny obecnej,a więc jak na polskie warunki sporo.Abonent zostaje zawiadomiony o terminie,wysokości i możliwości rezygnacji i to jest prawidłowe działanie operatora.To czy podwyżki powinny objąć aktualnych abonentów to inne zagadnienie.Mimo wszystko przyznajmy,mamy jednak możliwość wyboru.

 

W jaki sposób zostaje zawiadomiony? U mnie np. skrzynki listowe są rozerwane na strzępy i listonosz od razu zwykle wklada do kosza na placu. Jak oni chcą w ogóle udowodnić komuś datę otrzymania Aneksu, nie mówiąc już że w ogóle dostarczyli?

 

Napraw sobie skrzynkę, a nie zwalaj winy na listonosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilku znajomych posiadających cyfrę i na dobrą sprawę oni nawet nie czytają przychodzących pism od operatora,a te kilka zł. więcej to oni mają w .... :lol2:

Abonentom nie chodzi przeważnie o podwyżkę,tylko jak by tu się rakiem wycofać z opcji,które się bezmyślnie wzięło płacąc duże sumy,a potem się stwierdziło,że wystarczy mniej tych zabawek.Ja mam o cyfrze dobre zdanie,będąc z nią wiele lat,miałem też inne platformy i też miały one swoje zalety,ale ta najbardziej mi leży z wielu przyczyn,ale nie chcę zanudzać.......wypowiedzenie z racji podwyżki też wysłałem,aby było jasne :lol2: ,ponieważ cyferka jak zawsze stanie na wysokości zadania i da jakiś prezent noworoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie normalna firma tak łatwo nie pozbywa się kogoś,kto daje rocznie chociaż kilkuset zł. dochód.Miałem już różne przygody, czy to z operatorami komórkowymi,lub medialnymi i zawsze,podkreślam zawsze, coś tam się uzyskało,wykazując czarno na białym :lol2: ,że to jednak klient Wasz Pan,oczywiście pod warunkiem,że furtka jest trochę otwarta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrem

Dokładnie !

Choć musisz wiedzieć że z takimi wypowiedziami w tym topicu trzeba uważać bo jesteśmy traktowani jaki "inni" ba nawet jako pracownicy tej platformy.

A prawda jest taka że delikwent nie przemyśli dobrze tego na ile stać go na telewizję (+/- ewentualna podwyżka jak w każdej dziedzinie życia) a później są żale o 10-20zł na miesiąc.

Skoro ktoś wybrał tą platformę to chyba przemyślał że chce mieć Cyfrę z taką ofertą jaką mu ta platforma proponuje a zarazem cenami ? przecież nikt nikogo na siłę nie zmuszał do tej umowy nie rozumiem po co te żale teraz trzeba było iść do CP tam jest stała cena od wieków 39.90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo oceniać innych tak, jak ich widzi,a więc nawet podejrzewając ich o działalność na rzecz,tu kropki.........ale to ich problem,ja się tym nie przejmuję.Piszę zgodnie ze swoją wiedzą,doświadczeniem,wyczuciem itd.Tak szczerze mówiąc,to te wszystkie umowy,aneksy,podwyżki,to swojego rodzaju [beep]erele,ale potrzeba podzielenia się swoimi impresjami na ten temat jest silna.Piszmy więc i bawmy na forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet - powiem Ci tak, nie powinno się zmieniać ceny w trakcie trwania umowy, tylko "Cyfra+" pozwala sobie na takie manewry. Klient podpisując nową umowę bądź przedłużając, godzi się na określone warunki, których potem nie może zmieniać, w przeciwieństwie do "Cyfry+" (którą nawiasem mówiąc lubię), najpierw obiecującą korzystne ceny, a później (w moim przypadku po dwóch miesiącach) je znacznie podnoszą. To nie jest "fair play". Wiem takie są prawa rynku, ale między tymi prawami a dobrym obyczajem jest ogromna przepaść, a my na szczęście nie musimy się na to godzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet Jeśli tak łatwo przyjmujesz podwyżkę o 20 zł to gratuluje. Poza tym jaki procent abonentów wyśle wypowiedzenie? Czysta sytuacja powinna wyglądać tak, że Cyfra podnosi ceny przed świętami i wtedy robi promocję. Zaoszczędziłaby przy okazji na obsłudze tego bałaganu. I na koniec puenta:

 

@adrem

Skoro ktoś wybrał tą platformę to chyba przemyślał że chce mieć Cyfrę z taką ofertą jaką mu ta platforma proponuje a zarazem cenami ?ł

 

Dokładnie o to chodzi. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra daje różne promocje pisząc jednak jednoznacznie w regulaminie,że ceny mogą ulec zmianie,nie bądźmy więc obłudni.Gdy podpisujemy umowę akceptujemy tym samym ten właśnie punkt, odnośnie możliwej zmiany cen.Podkreślam,też uważam,że operator nie powinien zmieniać cen aktualnym abonentom,ale skoro cyfra ma taki właśnie,korzystny dla siebie regulamin,to nie miejmy później pretensji.Możliwość rezygnacji jest wprawdzie czymś uciążliwym dla abonenta,ale jednak daje mu wybór pozostania,lub rezygnacji,a to jest zgodnie z przepisami ogólnymi korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...