Skocz do zawartości

Pierwsze kanały tematyczne Polsatu (1999-2002)


Darek z Ozimka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2021 o 14:40, Darek z Ozimka napisał:

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie, kiedy wykasowano wszystkie pierwsze kanały tematyczne Polsatu? Bo niektóre źródła wskazują na Lipiec 2002 roku, a jeszcze inne na Wrzesień 2002 roku.

Chyba to był wrzesień 2002 bo pamiętam że jesienią 2002 nie było już tych kanałów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2020 o 17:58, Tomo21 napisał:

Żaden z pierwszego pakietu kanałów tematycznych Polsatu nie przetrwał długo.

W sumie było ich kilka: Relaks, Smyk, Dla Ciebie, Formuła 1, Komedia, Info Dokument, Teleuniwersytet, Filmax

Niestety były to kanały wątpliwej jakości, robione tanim kosztem i dość szybko upadły.

 

@Darek z Ozimka Tu masz troszkę info o nich:

 

Z tego co czytałem w historii tych kanałów, a pamiętam te kanały za dziecka bardzo dobrze to KRRiT im nie dało koncesji na nadawanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

@Darek z OzimkaZadajesz pytanie, na które sam sobie odpowiadasz, tylko w odwrotnej kolejności... 

Jak widzisz Relaks nie nadawał przez całą dobę, skoro sam wrzuciłeś zakończenie programu. 

Wszystkie kanały Polsatu 2 Cyfrowego miały nocne przerwy w emisji programu, na wszystkich wyglądało to co do zasady identycznie - raz z uwagi na przynależność do pakietu, dwa, to uwarunkowania koncesyjne. Prawnie każdy z kanałów był "Polsatem 2", bez własnej tożsamości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opis pierwszych kanałów tematycznych Polsatu:

 

Polsat Sport - Najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie. Rozgrywki piłkarskiej Ligii Mistrzów i Bundesligi. Największe turnieje tenisowe ATP Tour, klubowe rozgrywki koszykarskiej Euroligi z udziałem mistrza Polski Idei Śląska Wrocław, klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem Motostal Kędzierzyn Koźle, najważniejsze walki bokserskie. Polsat Sport to sportowe emocje kilkanaście godzin na dobę.

 

Junior - Emisja: 06:00 - 21:00

W swojej bogatej ofercie programowej Polsat stworzył specjalny kanał dla dzieci i młodzieży - Junior. Codziennie od godziny 06:00 do 21:00 najmłodsi widzowie mogą będą mogli oglądać najlepsze seriale animowane, młodzieżowe oraz familijne pochodzące od renomowanych producentów europejskich i światowych.

 

Filmax - Emisja: 21:00 - 01:00

Filmax to najlepsze filmy fabularne XX wieku, gwiazdorska obsada, emocje, miłość i prawdziwe kino akcji.

 

On - Dla mężczyzn:

Wybrane programy Playboy'a i Różowa Landrynka. On to także programy motoryzacyjne, sporty ekstremalne, filmy akcji, w godzinach wieczornych ciekawe programy erotyczne.

 

Ona - Dla kobiet:

Program przeznaczony dla kobiet niezależnie od wieku i zainteresowań. Ona to najlepsze seriale, telenowele, seriale komediowe produkcji Polskiej i zagranicznej

 

Muzyczny Relaks - Kanał muzyczny:

Kanał poświęcony głównie muzyce Polskiej, disco polo, dance, pop, muzyce współczesnej a także klasycznej. Kanał podzielony jest na bloki tematyczne. Nowi prezenterzy, listy przebojów, programy z udziałem gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.03.2020 o 17:58, Tomo21 napisał:

Żaden z pierwszego pakietu kanałów tematycznych Polsatu nie przetrwał długo.

W sumie było ich kilka: Relaks, Smyk, Dla Ciebie, Formuła 1, Komedia, Info Dokument, Teleuniwersytet, Filmax

Niestety były to kanały wątpliwej jakości, robione tanim kosztem i dość szybko upadły.

 

@Darek z Ozimka Tu masz troszkę info o nich:

 

Bardzo ciekawe. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W tamtych czasach interesowały mnie czołówki seriali i chyba nagrałem wszystkie czołówki z tych kanałów.  Najczęściej oglądałem chyba kanał Dla Ciebie pózniej zmienili na Ona leciała tam Santa Barbara i Dynastia wówczas atrakcyjne seriale, i telenowele z Wenezueli. Słabe były kanały Komedia i Formula 1 bo powtórek było jak teraz na Filmbox. Wyjątkiem był kanał Dla Ciebie i Smyk tam były co rusz nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...