Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do końca, bo TVNów się nie doczekałem

Napisałem do Polsatu w sprawie logotypów w ulotkach i na dekoderach, może odpiszą.

Przy okazji napisałem, żeby dodali logo Freedom i żeby w ulotkach kanały sortowali nie według alfabetu, tylko według kategorii. Mam logomanię, więc boli mnie to, że tak jest to ułożone, że na pierwszym miejscu w ulotce nie jest ani TVP, ani TVN ani Polsat, tylko jakiś Disco Polo Music 😆

W ofercie TV naziemnej jakoś dało się posegregować kategoriami. Na początku nie jest Antena, tylko Polsat i TVN. Wygląda to o wiele lepiej + logotypy też są większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ulotka z salonu PB. Martwi mnie to, iż w samej ulotce telewizja zajmuje tylko jedną stronę. Reszta to pakiety internetu, telefony... Nawet nie znaleźli miejsca na pakiety dodatkowe, tylko S, M, M Sport(chyba), L i Disney plus wsadzany do każdej oferty (bez znaczenia czy to oferta telewizyjna, czy tylko telefonii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Klopseł napisał(a):

Mnie bardziej kłuje w oczy brak umieszczenia w ulotce kanałów FTA dostępnych w standardowej ofercie PB. 

Co ty wymyślasz? Przecież kanały fta są ogólnodostępne na każdym dekoderze więc w jakiej ofercie miałyby być? 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Aż mi się nie chce wierzyć, że logotypy mogą komuś przeszkadzać 😅 serio? Aż tak was to w oczy kłuje?

Takie życie idealisty. Mnie kłuje w oczy i to bardzo.

Teraz, opensource napisał(a):

Przecież kanały fta są ogólnodostępne na każdym dekoderze więc w jakiej ofercie miały by być? 

image.png?ex=66804b70&is=667ef9f0&hm=ef2

Przecież są na drugiej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, opensource napisał(a):

Co ty wymyślasz? Przecież kanały fta są ogólnodostępne na każdym dekoderze więc w jakiej ofercie miałyby być? 

Kanały FTA tj. TVP Info, TVC itd., które wchodzą w skład normalnej oferty Polsatu (wchodzą w skład pakietów) nie są wymienione na FIZYCZNEJ ulotce. Nie chodzi o stronę internetową a o zwykłą ulotkę z salonu.

Godzinę temu, Bingo TV napisał(a):

Czyli mówisz o katalogu SmartDom. Kiedy go wziąłeś?

PS: tu masz ulotkę całą o TV

https://api.plus.pl/file/files/file/ulotka_dth.pdf

W katalogu usług który biorę zawsze gdy jestem w salonie jest tylko oferta TV Sat rozpoczynająca się od strony chyba 8 w przypadku tego katalogu. Jak widać tam już nie widać kanałów FTA które wchodzą w skład oferty.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze słowami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Klopseł napisał(a):

Kanały FTA tj. TVP Info, TVC itd., które wchodzą w skład normalnej oferty Polsatu (wchodzą w skład pakietów) nie są wymienione na FIZYCZNEJ ulotce. Nie chodzi o stronę internetową a o zwykłą ulotkę z salonu.

 

A kogo to obchodzi co jest w ulotce? Liczy się to co masz w warunkach umowy.  Kanały FTA to kanały spoza oferty, bo są niekodowane, czyli dostępne również bez pakietu danego operatora satelitarnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Klopseł napisał(a):

Kanały FTA tj. TVP Info, TVC itd., które wchodzą w skład normalnej oferty Polsatu (wchodzą w skład pakietów) nie są wymienione na FIZYCZNEJ ulotce. Nie chodzi o stronę internetową a o zwykłą ulotkę z salonu.

W katalogu usług który biorę zawsze gdy jestem w salonie jest tylko oferta TV Sat rozpoczynająca się od strony chyba 8 w przypadku tego katalogu. Jak widać tam już nie widać kanałów FTA które wchodzą w skład oferty.

Ale ta ulotka jest normalnie u mnie w salonie, tak samo jak katalog, o którym mówisz. Oba mam przy sobie, mogę ci nawet zrobić zdjęcie i pokazać, że te katalogi SĄ w salonie. Ja nie wiem, co tam u was jest nie tak z ulotkami, mi kiedyś chcieli dać cały karton jak przyszedłem bo widziałem nową 😅

25 minut temu, k05 napisał(a):

A kogo to obchodzi co jest w ulotce?

Mnie, chyba nie bez powodu mam trzy pudełka ulotek z początku 2021 roku i nowszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bingo TV napisał(a):

Na jaki mail pisałeś? Po drugie, w ulotce z logotypów które byly wymienione tylko kanały TVNu mają nowe. Wyślij zdjęcie tej ulotki, bo mam ją najpewniej w szufladzie i nie jest jakaś bardzo nowa, ale nowszej nie ma.

Z TVN akurat mają umowę-wszystkie Discovery, Eurosport, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo. TVN główny niby mają dodać (wynika z info Urkisat Settings)

Podmienili Kino Polska, Nickelodeony, Disney Jr, TVC i dodali loga do muzycznych. Wspomniałeś im o Elevenach, tematycznych TVN (Style, Turbo, 24, TTV), Polsat Polityka, RMF Maxx i RMF?

Nie, o tamtych im nie pisałem. Ja kontaktowałem się poprzez Messengera. Najszybsza forma i wygodniejsza niż meilowo. Możesz napisać do nich też o tamte. A mówiąc o nowych ulotkach miałem na myśli te online + listy kanałów a pakietach gdzie były już używane nowe.

 

+ z PNP bym tak bardzo nie przesadzał. Czy logo w pozycji pionowej czy poziomej to akurat nie robi żadnej różnicy. Pewnie dali taki układ, żeby było bardziej czytelne. 

Edytowane przez Kozaczek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bingo TV napisał(a):

Ale ta ulotka jest normalnie u mnie w salonie, tak samo jak katalog, o którym mówisz. Oba mam przy sobie, mogę ci nawet zrobić zdjęcie i pokazać, że te katalogi SĄ w salonie. 

Mnie, chyba nie bez powodu mam trzy pudełka ulotek z początku 2021 roku i nowszych

Wyślij mi te katalogi na priv. Ja też mam trochę tych ulotek w domu i trudno nie zauważyć zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe info dla tych, którym popsuje się zasilacz lub pilot 😉

 

Byłem w punkcie PB w galerii z awarią zasilacza od dekodera 4k. Wiedziałem, że to zasilacz padł bo podłączyłem na drugim zasilaczu od 4k lite i dekoder się załączył. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że wymiana zasilacza, a raczej jego zakup kosztuje 30zł. Pani z APS twierdziła, że zasilacz ani pilot nie jest na gwarancji tylko dekoder. Gdyby dekoder padł to byłaby całkowita wymiana sprzętu bezpłatnie. Oczywiście nie kłóciłem się bo nie miałem zamiaru jeździć po innych sklepach żeby 10zł taniej kupić taki sam zasilacz bez loga Cyfrowy Polsat. Ta sytuacja pokazuje, że gwarancja sprzętu zaczyna się ograniczać do absolutnego minimum w PB. Jak miałem identyczną sytuację jakieś 8 lat temu gdzie popsuł się zasilacz od chyba HD5000 to za darmo wymienili ale wtedy był jeszcze Cyfrowy Polsat  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...