Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mako napisał(a):

Cześć

Od paru dni próbuję wejść na stronę PB i po wybraniu danego pakietu przerzuca mnie znowu na główną stronę

Utrudnienie występuję na stronie głównej Polsat Box czy po zalogowaniu się do konta ICOK?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej zabawne jest traktowane abonentów Polsat Box, którzy mają dostęp do Polsat Box GO. Wcześniej ich seriale oryginalne były dostępne przedpremierowo dla wszystkich abonentów tv satelitarnej. Teraz wrzucają na stronie głównej Polsat Box Go: "Polecane dla Ciebie", np teraz nowy serial Polsatu - "Teściowie". Wchodzisz na stronę, a tam informacja: "wykup w pakiecie Polsat Box GO za 40,99zł". 🤣😂

Chyba jeleni szukają. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też ta platforma jedyna co ma jeszcze warte uwagi to sport w cenie nie większej niż 20zł/miesiąc oczywiście dla kogoś kogo sport np. siatkówka, piłka nożna interesuje. Reszta jest całkowicie nie potrzebna, bo wszystko jest w internecie często za niższą cenę lub całkowicie za darmo, w lepszej jakości i bez idiotycznych reklam co kilka minut. Dziwię się ludziom którzy im jeszcze za to płacą abonamenty po 100zł lub więcej.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piotr321 napisał(a):

Czy mając internet od UPC zadziała u mnie telewizja IPTV od Polsat Box wraz z multiroom?. @Specjalista Polsat Box

Lista operatorów współpracujących z Polsat Box to:
Plus, Netia (w tym TK Telekom, Internetia, Petrotel), Orange, AKASHA.NET,TERRA TELEKOM,WIDE-NET II, IT4 POLSKA,EZBIT, COMP-SERWIS,LUPRO, WADOWICENET,KOLNET, VOLTA COMMUNICATIONS, M3.NET, LIQUID SYSTEMS, INTER-KOMPBANINO, NTELEKOM. To są jedyni operatorzy, którzy z nami współpracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając internet od UPC zadziała u mnie telewizja IPTV od Polsat Box wraz z multiroom?. @Specjalista Polsat Box
mając internet UPC, po dokupywać telewizje IPTV od Polsatu, jak dokupisz lepszą jakościowo i lepszą ofertowo telewizje od UPC? przecież telewizja IPTV Polsatu, to ten sam badziew pod względem jakości jak i sprzętu co w Netii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, plockier napisał(a):

Powiedzcie mi proszę jaki mam pakiet wybrać aby mieć dostęp w ramach polsatboxgo do wszystkich meczy 1 ligi na żywo ?

Polsat Box GO Sport za 40zł lub tv-sat z zobowiązaniem na minimum pakiet S za 30zł. 

Teraz wszystkie mecze mają komentarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nowak napisał(a):

@k05 innych dyscyplin sportowych też masz ligi siatkówki kobiet, które nie ma kanałach sportowych?

Ja pisałem tylko o piłkarskiej Fortuna 1. Liga. Oprócz meczów emitowanych w Polsatach Sport mam również pozostałe mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...