Skocz do zawartości

Zagadki satelitarne


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Tylko Muzyka - start 30 Marca 1997.

Można zaliczy odpowiedz jako prawidłową ale według Wikipedii to TVP Polonia jest jako kanał główny i tematyczny i ten kanał miał pierwszy start 24 października 1992 roku, emisja próbna 31 marca 1993 roku stała emisja .

Pytanie innej beczki kiedy się zakończyła się emisja Tylko Muzyka i jakich powodów kanał przestał nadawać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie 15 lutego 1998 powody różne, przyczyny prawno-polityczne oraz niska oglądalność.

 

TV Polonia jest stacją dla Polaków za granicą, więc trudno ją zaliczyć do tematycznych, bo nadaje powtórki.

 

Nie cytujemy postów jeśli są pod sobą :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kanał Polsat to dobra odpowiedz ale są kanały które należały do grupy Polsat i obecnie one nieistniejącą i i te kanały powstał 1999 niektóre tym samym miesiącu wystartowały proszę podać jakie to były kanały rok powstania podałem i ze tym sam miesiącu niektóre powstały to do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już nie będę cytował postów które są pode mną i to jest dobra odpowiedz a zobacz sobie Wikipedię http://pl.wikipedia.org/wiki/Telewizja_Polska i tu masz TVP Polonia jako główny i tematyczny kanał.

To teraz pytanie kiedy powstał pierwszy kanał tematyczny Polsatu.

I to jest właśnie wikipedia, nie kiedy potrzebna, nie kiedy wprowadzająca w błąd bo pisana przez dzieci neostrady, ale cóż poradzić, bo czytając można stwierdzić, że autor nie do końca wiedział co pisze . Bo jak dla mnie, to powinien być ten kanał albo jednej albo w drugiej grupie.

Jednym z najistotniejszych zadań TVP Polonia jest więc podtrzymywanie polskiej tożsamości w kolejnych generacjach Polonii i Polaków mieszkających za granicą. W tym przede wszystkim – upowszechnianie języka ojczystego, a także znajomości kultury, historii i współczesności.

Twoim zdaniem do jakiej grupy tematycznej byś dołączył TVP Polonię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te pytanie zdawałem ja bym zaliczył do kanałów głównych TVP Polonia bo tylko muzyka był kanałem tematycznym który powstał po TVP Polonia i ten kanał Tylko Muzyka zakończył nadawanie z przyczyn prawno-politycznych (niedostosowanie prawa polskiego do rynku mediów i brak zgody ministra Emila Wąsacza na kanały tematyczne w telewizji publicznej) to jak paczyć jak tyko muzyka skończyła to by TVP Polonia tez nie było

Relaks, Smyk, Dla Ciebie, Formuła 1 do 2 września 2002 r. z powodu niskiej oglądalności, a Komedia do 30 czerwca 2001 r. po zakończeniu programu "Dwa światy".

dobra opowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie to patrzyć a nie paczyć (dokładnie to tutaj to opisali) , a co ma piernik do wiatraka z tym fragmentem?

'to jak paczyć jak tyko muzyka skończyła to by TVP Polonia tez nie było" TVP Polonia miała, ma i będzie mieć charakter stacji dla Polaków za granicą, a Tylko Muzyka to był kanał muzyczny, który OIDP miał 2 godzinne okienko w TVP Polonia od 17:15 do 19:15. Miałeś drogi userze dostęp do tego kanału? Jeśli nie to nie wypowiadaj się o tym kanale. Proponuje skończyć dyskusje w tym temacie i ewentualnie przenieść się do tematu "Wspomnień Czar" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Muzyka - start 30 Marca 1997.

według Wikipedii to TVP Polonia jest jako kanał główny i tematyczny

 

Autor artykułu na Wikipedii, prawdopodobnie nigdy nie czytał ustawy o radiofonii i telewizji oraz warunków przyznawania koncesji na nadawanie. Nie ma czegoś takiego jak kanał główny. Poprawny jest podział na kanały ogólne i tematyczne. Jeśli kanał jest kanałem ogólnym to musi spełniać ściśle następujące warunki: dostarczanie informacji, udostępnianie dóbr kultury i sztuki, ułatwianie korzystania z oświaty i dorobku nauki, upowszechnianie edukacji obywatelskiej, dostarczanie rozrywki, popieranie krajowej twórczości audiowizualnej, w zakresie wszystkich grup wiekowych (grupy docelowe określone tylko dla poszczególnych audycji a nie dla całości kanału). W praktyce takie kanały to TVP1, TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TV4, Tele5, TVN, TVN7, Puls, TVS, Polsat i Polsat 2. Moim zdaniem powinny być gwarantowane przez wszystkich operatorów. I nie ma znaczenia że TVS jest regionalny a TV Polonia dla Polaków za granicy, gdyż oba kanały spełniają w działalności programowej wszystkie zasady zapisane w ustawie o radiofonii i telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...