Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowusz lipa :P

screenshot1dn.png

 

Nie dość że ta lipa trwa już dość długo to jeszcze kasa jaka wpłacałem drogą elektroniczna w czwartek 8 marca gdzieś sobie zniknęła.Płaciłem kartą i zaraz potem otrzymałem wiadomość że transakcja przebiegła niepomyślnie.Ale z mojego konta pieniążki zostały pobrane!Dzwonię więc do infolinii i mówię o problemie.Poradzili mi żebym napisał maila do CP,przesłał potwierdzenie wpłaty z banku i opisał sprawę.OK,wysłałem czekam 48 godzin i nikt nie raczy nawet odpowiedzieć.Dzwonię więc wczoraj i pytam się o co chodzi.Słyszę że maila muszę wysłać nie do nich ale do serwisu płatności online.Widać w CP sami nie mają pojęcią gdzie się składa reklamacje.Napisałem więc i czekam.Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74, u nich to normalka, żeby się o tym przekonać wystarczy zadzwonić i trafić na trzech różnych konsultantów i każdy z nich odpowie Ci co innego, bo po co ma być łatwo i przyjemnie dla klienta. Dalej, jeżeli np.mam środki na koncie więc powinna być możliwość wyboru pakietu, ale nie, żeby nie było za prosto to jeszcze potrzebne jest co? deklaracja. Mógłbym wymieniać dalej np. moja korespondencja z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija właśnie tydzień a płatności elektroniczne dalej nie działają.W dzisiejszych czasach to już żenada.W CP pewnie wracają do ery papierkowych blankietów opłacanych na poczcie.

PS>Moja sprawa oczywiście dalej nie rozwiązana.Podobno zawinił system w serwisie płatności online.Ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez nie działanie płatności elektroniczne zmuszony wczoraj rano przelałem kasę na konto do wpłat (ing) ,dziś na chwile obecną po sprawdzeniu w icok nie ma jeszcze tej wpłaty .

Po wysłaniu emaila do nich o przyśpieszeniu zaksięgowania wpłaty dostałem wzdeckiego emaila ,że sygnał jest nadawany i abym podał im co sie wyswietla na ekranie ,normalnie chyba tam pracują [beep]e.

Rozumiem,że dopóki w icok nie pojawi się wpłata to nie co czekać na przesłanie uprawnień?

A jutro finał siatkówki z Bełchatowem!!!!!!!!!!!!

 

Treviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 13 tego wysłałem im dodatkowe pieniądze i do dzisiaj ich nie ma na koncie w ICOK. Co dziwne, przelew z 12 tego trafił tam w ten sam dzień. To jakaś większa awaria systemu. Zatelefonuj do TCOK. Na pewno pieniądze są na koncie.

Poprawka.

Dopiero dzisiaj 17 tego pojawiła się wpłata z 13 tego, z datą 13 tego. To znaczy że CP dostało kasę w ten sam dzień co ją przelewałem, tylko ICOK szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Po kolejnym sprawdzeniu czy jest wpłata w icok wpadłem na pomysł aby ponowić sygnał,po pietnastu minutach pojawił się obraz na kanałach z pakietu mini hd.

Tak więc rada jek ktoś wpłaci kasę i nie ma tego w icok to ponowić sygnał bo to może zadziałać.

Dzieki za podpowiedzi i oglądamy 2 połówkę legii z polonią bo gorzej już grac nie mogą.

Treviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ICOK w Polsacie to jakieś nieporozumienie. I tak wszystko trzeba załatwiać przez telefon.

to bardzo delikatnie powiedziane. Do tego rozmawiając przez telefon można dojść do wniosku, że pracują tam ludzie którzy w ogóle nie znają się na czym powinni - każdy mówi co innego :). Przykład: rozmowa - na początku weryfikacja danych - podaję numer karty - dodatkowo mówię że chodzi o moduł CAM - po chwili konsultant stwierdza - proszę ustawić dekoder na kanale 31 ? Powtarzam, że mówiłem na początku rozmowy, że sprawa dotyczy modułu z resztą podając numer karty z modułu pewnie też wie czego sprawa dotyczy, a on oczywiście dalej swoje. To ja się pytam na jakiej podstawie konsultant stwierdził jaka stacja w moim dekoderze jest na kanale nr 31 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego brak możliwości wpłat elektornicznych? Nie można im zrobić zwykłego przelewu przez internet czy chodzi o jakąś konkretną funkcjonalność w iCOK? Druga sprawa, chciałem dzisiaj założyć tam sobie konto (pierwsze logowanie) i wita mnie komunikat "błędne dane". Sprawdziłem już wszystko ale bez rezultatu - po wielu próbach dostałem komunikat, że zbyt wiele razy próbowałem zakładać konto. Robię coś źle czy to tak "normanie" działa?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...