Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sprawdzałem w icok i tak: na e616 na którym mam wakacyjny family w dn 08.10.2010 mam zapłacić 22,80zł wolne środki 20,00zł gdy zamawiałem ten pakiet promocyjny miałem 10zł wolnych środków, wpłaciłem jednak 40,00zł żeby nie było komplikacji. Na e400 zaś pisze,że pakiet hbo mogę mieć za 0,10zł narazie nie dzwonię pytać się co to znaczy bo mam odkodowany kanał hbohd i filmboxhd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tęż tak mam

Cennik pakietów

Pakiet Cena

Kanał Daring!TV 20,00 zł

Pakiet Bajeczka 5,20 zł

Pakiet Cinemax 15,00 zł

Pakiet Familijny 18,80 zł

Pakiet Film 15,80 zł

Pakiet HBO 0,10 zł

Pakiet Hustler 9,99 zł

Pakiet Muzyka 4,90 zł

Pakiet Relax Mix 19,90 zł

Pakiet Rozrywka 20,00 zł

Pakiet Sport 13,90 zł

Pakiet SUPERHD 0,10 zł

 

zobaczcie ile by kosztował relax mix 18,80+19,90=38,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich problem w zamówieniu filmu przez icok i przesłali mi takie coś:

Witam

 

Uprzejmie informujemy, że poniżej opisany problem jest nam znany i

pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Jednocześnie zawiadamiam, że ma Pan możliwość zamówienia filmu:

"Hotelu 52" poprzez SMS bądź kontakt telefoniczny z Centrum Obsługi

Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam moduł CP prepaid i zapłaciłem w icoku poprzez płatności elektroniczne za pakiet familijny 42,80 z (powino być 42,90zł) i pakiet sport 13,90 zł (powinno być 16,90zł) i myślałem że pobiorą mi te brakujące złotówki z wolnych środków które też mam ale oni zaksięgowali po staremu i kanały świecą a w płatnościach mam żedo 23 października - niezłe zamieszanie z tym icokiem ale to akurat na korzyść abonenta.Facet na info powiedział że pobrali według starych cen bo mają problemy z systemem.Ta z drugiej strony to płatności elektroniczne to sklep internetowy i zawieamy prawną umowę kupna czegoś. Jeżeli np. coś sprzedaję na allegro i nie zrobię ceny minimalnej a sprzeda się tanio to też muszę to sprzedać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Allegro nie musisz sprzedać, było już postanowienie sądu w tej sprawie, jeśli stwierdzisz że zrobiłeś błąd w opisie lub źle cenę dałeś, to wcale nie musisz sprzedawać

 

co do płatności wszystko co tam robisz wynika z twojej umowy, regulaminu i cennika a tam stoi napisane że jak zapłacisz to oglądasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas jak się rejestrujesz iCOK proszą Cię o nr karty, hasło i właśnie nie jestem pewien czy przy rejestracji się ustala ten kod czy już w trakcie korzystania można samodzielnie ustalać...

Zaloguj się do iCOK i przejdź do zakładki "DANE" i potem kliknij na "Zmiana kodu autoryzacji". Jeśli masz pole "Stary kod" znaczy to że ustalałeś już kod (musisz sobie przypomnieć)...

Jeśli masz tylko pola "Nowy kod" i "Potwierdź nowy kod" znaczy że możesz ustalić kod... Tylko musisz go gdzieś zapisać, bo w przypadku wznowienia połączenia z satelitą - ten kod jest potrzebny właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżance chyba chodzi o to jak wejśc na iCOK

 

jak się za pierwszym razem logujesz to podajesz numer karty i swój PESEL (jak w umowie) a potem tworzysz nowe konto z dowolnym hasłem, logowanie będzie poprzez numer karty i to hasło, przy pierwszym logowaniu pyta Cię o kod autoryzacji, podajesz jakieś cyfry i to będzie twój kod, poza tym w opcjach w iCOK jest druk druków zapłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...