Skocz do zawartości

HbbTV w platformie CANAL+


krzysiekki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Platformę CANAL+ plus moduł CAM. Ostatnio pojawiła mi się opcja HbbTV na TVN-nie. Czy ktoś coś wie, kiedy Platforma CANAL+ udostępni HbbTV na innych kanałach, np. TVP?

Edytowane przez Barti
Nie ma już platformy nc+. Obecnie jest "Platforma CANAL+". Poprawiono tytuł wątku oraz treść otwierającego go postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HbbTV dla danego kanału TV dystrybuowanego drogą satelitarną może włączyć/dodać operator transpondera (w DVB-T operator multipleksu) w porozumieniu z nadawcą danego kanału telewizyjnego.
Aby usługa HbbTV od TVP była dostępna np. na kanale TVP 1 HD emitowanym drogą satelitarną.. to powinien ją włączyć operator transpondera - w tym przypadku Platforma Canal+.

 

Dostęp usługi HbbTV na kanale TVN wynika z tego, że operator transpondera (w tym przypadku jest to TVN) włączył ją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nie wiedziałem, że na kanale TVN, w przekazie satelitarnym, dostępna jest usługa HbbTV! :shock: Od kiedy jest? Bo kiedyś chyba nie było. :roll:

Na moim tunerze Vu+ Duo 4K usługa HbbTV na kanale TVN działa znakomicie. :)

 

Hbb-TV-Sat-TVN.png

 

W usłudze HbbTV na kanale TVN w przekazie satelitarnym na chwilę obecną dostępny jest jedynie program TV oraz gra, która ma postać różnych quizów. Szkoda, że tylko tyle. :( Ale i tak fajnie, że takie coś na tym kanale jest. :)

Zauważyłem też, że w HbbTV na kanale TVN błędnie podana jest aktualna godzina. W tej chwili pokazuje mi tam godzinę 4:26, podczas gdy w rzeczywistości jest teraz godzina 2:45. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, kiedy choć część dekoderów PC+ dostanie HbbTV w formie update'u. Taki mediaBox+ mógłby dostać bez problemu, bo to sprzęt ADB, podobnie jak wifiPremiumBox+. Nie mówiąc już o 4K ultraBox+. Mydelniczki (nie pamiętam nazwy modelu) i ITI-5800S nie mają szans na pewno, bo to martwy sprzęt praktycznie. Co do Sagemcom'ów, to myślę, że wifiBox+ by był w stanie obsłużyć z punktu widzenia CPU, choć pewnie chodziło by w żółwim tempie. Cóż, NC+ GO TV działa, wolno, ale działa. Starsze Sagemcom'y myślę, że dodanie im tej funkcji było by trochę bezsensowne, bo one ledwo chodzą same z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...