Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są umowy na 13 miesięcy przy dekoderach SD. Pojawiła się jeszcze opcja TRAFNY WYBÓR, po przedstawieniu umowy lub rachunku za inną platformę można mieć warunki jak w poprzedniej promocji.

Racja, chociaż nie do końca, dopiero po 14 dotarło zawiadomienie do APSów co oznacza Trafny Wybór :)

 

W maksymalnym skrócie - wracają umowy z okresu przed Wielkanocą czyli TE: viewtopic.php?p=216011#p216011

umowa 13mc - 1mc [familijny +]

umowa 29mc - 3mc [familijny +]

 

Trafny wybór (po dołączeniu umowy od konkurencji lub rachunku) to w tej konfiguracji:

umowa 13mc - 3mc [familijny +] [3mc Pakiet Super FIlm]

umowa 29mc - 6mc [familijny +] [6mc Pakiet Super FIlm]

 

@arturro - TAK DOTYCZY, nie obejmuje jedynie pakietu Mini

 

@ Rafik14 - w systemie są już tylko nowe promocje - przy 29mc dostaniesz pół roku. Zresztą nigdy nie było przy umowie 29mc aż roku za darmo :) Przy 36mc już był.

Ceny dokładnie te same jak w dotychczasowej promocji. Nie ma znaczenia czy opcja Trafny Wybór czy zwykła promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieszane to, że aż strach! Istny kogiel-mogiel :roll: Chyba tylko po to, aby z czasem wrócić do poprzednich sprawdzonych rozwiązań. I ogłosić wszem i wobec i każdemu z osobna o wspaniałej "nowej" promocji Cyfrowego Polsatu :>

Hmm! Chyba tak, już wszyscy robią :P O zgrozo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Co do tej promocji opisanej w tym już zamkniętym wątku. To chyba ta promocja co była szumnie ogłaszana na maj. Promocja może i ciekawa, ale znów z tego nic nie mają abonenci, którzy posiadają pakiet HBO, czyli promocja dotyczy tylko tych abonentów co mają albo tylko pakiet Familijny albo pakiet Familijny + RelaxMix. Nie wiem czy ta promocja też tyczy się pakietów Mini i MiniMax. Więc nie każdy się z niej ucieszy. No chyba, że Ci co mają umowę na HBO nie będą musieli płacić za pewien okres, ale wątpię, że CP tak to rozwiąże. Przydałyby się jakieś szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam za sobą ciężkie dni więc mogę pisać nie "wyraźnie". Widzisz nawet nie zauważyłem, że jest to opisane w Kompendium promocji CP. Chodziło mi o to, że jak pewien abonent ma np. Familijny+HBO to w jaki sposób dostanie te gratisy kanałów HBO skoro ma już na nie umowę. Posiłkowałem się tylko tą ulotką. I tu jest tylko mowa o HBO. Przyznaje - zakręciłem się. Przeczytam kompendium i wszystko powinno być już dla mnie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem w APS porozumienie na pakiet HBO, i jestem bardzo zadowolony. Kanały mają zostać udostępnione w przeciągu 24 godzin, a dodatkowo za podpisanie porozumienia otrzymałem dodatkowe 3 miesiące pakietu za darmo. Czyli w rezultacie będę mógł oglądać pakiet HBO przez 15 miesięcy, mimo że opłaciłem go tylko na 12 miesięcy :jupi:. Tym sposobem CP zyskał u mnie kolejnego wielkiego plusa :brawo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem w APS porozumienie na pakiet HBO, i jestem bardzo zadowolony. Kanały mają zostać udostępnione w przeciągu 24 godzin, a dodatkowo za podpisanie porozumienia otrzymałem dodatkowe 3 miesiące pakietu za darmo. Czyli w rezultacie będę mógł oglądać pakiet HBO przez 15 miesięcy, mimo że opłaciłem go tylko na 12 miesięcy :jupi:. Tym sposobem CP zyskał u mnie kolejnego wielkiego plusa :brawo:.

 

Nie wiem czemu się tak cieszysz .....na tych kanałach nie ma nic ciekawego......ciągłe powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli jest spora nadpłata, to czy można włączyć sobie kanały HBO powiedzmy na 3 miesiące?

 

Czyli w rezultacie będę mógł oglądać pakiet HBO przez 15 miesięcy, mimo że opłaciłem go tylko na 12 miesięcy :jupi:. Tym sposobem CP zyskał u mnie kolejnego wielkiego plusa :brawo:.

 

Pewny jesteś, że tak to działa? Czy przypadkiem nie jest tak, że nie płacisz za pierwsze 3 miesiące, a za 9 płacisz? Też się zastanawiam nad podpisaniem porozumienia na Pakiet HBO, dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś, że tak to działa? Czy przypadkiem nie jest tak, że nie płacisz za pierwsze 3 miesiące, a za 9 płacisz? Też się zastanawiam nad podpisaniem porozumienia na Pakiet HBO, dlatego pytam.
Jestem pewien na 100%. Wraz z porozumieniem otrzymałem załącznik z cennikiem, gdzie wyraźnie jest napisane, że przez pierwsze 3 miesiące mam płacić tylko za PF i RM, a przez kolejne 12 miesięcy dodatkowo pakiet HBO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, w którym dziale to napisać, jak w złym, to poproszę o przeniesienie posta :wink:

 

Dzisiaj otrzymałem list od CP. W nim znajdują się: (standardowo) blankiety do opłacania, porozumienie (którego i tak nie podpiszę :twisted: ) oraz stos ulotek z promocjami. Postaram się za chwilę o wstawienie zdjęć z nimi :wink: .

 

EDIT:

Informacja o nowym, "erotycznym" kanale (Blue Hustler):

20090616005.th.jpg

 

"Namów sąsiada" - czyli znana już na forum promocja:

20090616007.th.jpg

 

"4 kroki" do zamówienia pakietu Relax Mix oraz dokończenie inf. o promocji "Namów sąsiada":

20090616008.th.jpg

 

Informacja o ofercie Rodzinnej Telefonii Komórkowej (od jesieni do opłacania telewizji i telefonu będzie potrzebny tylko jeden rachunek :wink: ):

20090616009.th.jpg

 

oraz rabacik na nabycie telefonu w RTC:

20090616006c.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To, że ty nie znalazłeś na tych kanałach nic ciekawego, nie musi oznaczać, że ja też nic nie znajdę. Tak sie składa, że znalazłem już w programie kilka filmów, które chętnie sobie obejrzę. Więc mam powód, by być zadowolonym z obecnej promocji.

Trzeba było napisać jeszcze w kilku tematach, bo tu za mało osób zauważy.

 

Oprócz kartki z "Namów sąsiada" otrzymałem jeszcze w ubiegłym tygodniu jeszcze porozumienie na Relax Mix (3 mies. gratis + 12 mies.) oraz blankiet na Blue Hustler. :D Oczywiście z tego nie skorzystam :mrgreen: Najwyraźniej już powoli szykują promocję na 10 urodziny CP :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kuponu rabatowego to można podpisać umowę na jeden z telefonów - wystarczy tylko dowód, bez żadnych zaświadczeń.

Ale jest warunek - terminowe opłacanie abonamentu :)

 

A co do promocji namów sąsiada - zapraszam do tematu w moim podpisie - tam już od kilku dni wszystko wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat ma dla swoich abonentów nową ofertę. Została ona przygotowana tylko dla obecnych abonentów Cyfrowego Polsatu. Skierowana jest do klientów posiadających umowę na co najmniej Pakiet Familijny.

Każdy widz, który zdecyduje się na korzystanie z szerszej oferty, otrzyma w prezencie 3 lub 4 miesiące pakietu dodatkowego, na który podpisze umowę.

szczegóły http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...