Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odkryję ameryki,jeśli powiem,że podpisywanie długoterminowych umów roztropne nie jest.Tym bardziej,że ja w tej branży spodziewałbym się raczej spadków cen.Cyfra jakby staniała,do niższych pakietów kanałów po dorzucali.Polsat pewnie zrobi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższe obliczenia, przychodzi mi do głowy pomysł na kolejną promocję CP :D Wszystko pod hasłami "rok za darmo"!, "rok bez abonamentu"! itp. Dadzą faktycznie pierwszych 12 miesięcy za darmo, ale przy umowie na 3 lata :D czyli de facto i tak wyjdzie 24 miechy płacenia :D

 

 

 

Ale 12 miesięcy oglądasz nie płacąc nic . Gdyby nie było promocji i uparłbyś się na CP to i tak płaciłbyś abonament za 24 miesiące , bez żadnej ulgi , a tak rok masz za friko .

Widzę , że każdy chciałby oglądać CP za 10 zł. przez 12 miesięcy , niestety , oni też mają zobowiązania wobec innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, bo to kwestia podejścia.

 

1) kupie polsat, bo mam nadzieję pożyć z nim dobrych parę lat. długa umowa mnie nie obchodzi, może być nawet 5letnia.

ważne, że przez rok mam wszystko gdzieś. nie jest ważne, że potem mam jeszcze 2x tyle, które muszę kisić

 

2) kupię polsat, bo konkurencja miała gorsze promocje. ale może za rok/dwa będzie lepiej, może jakaś rewolucja. .... ta umowa na 3 lata uniemożliwi mi podpisanie nowej za rok w święta, za dwa lata w święta, nawet za 3 lata. Nie chcę być uwiązany takimi umowami. Wolę mieć rok bez gratisow, ale możliwość odejścia z tej platformy, gdyby mnie zaczęła wpieniać.

 

3) jest mi obojętnie

 

każdy z nas musi opowiedzieć po którejś ze stron. Może wyjściem było by możliwość podpisania umów rodem z komórek np. na rok, dwa, trzy, gdzie im dłuższa umowa tym krótsza stawka. ofkoz tylko ślepy będzie sądził, że tam gdzie dłużej i taniej jest najlepiej (albo odwrotnie), no ale chodzi o możliwość wyboru. I dobrze, że polsat dał możliwośc wyboru pomiedzy krótka-długa umowa, a nie jak przed swietami umowa na 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Polsat musi jednak poprawić coś w swoich promocjach na przyszłość, bo konkurencja wg mnie daje dużo więcej. Osobiście zrezygnowałem z CP po wielu miesiącach przemysleń, a to dlatego ze własnie CP sam prowokuje żeby stali abonenci byli aktywni i szukali sobie nowych lepszych dla siebie warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację , CP nie robi nic dla swoich starych klientów, mam telewizor FULL HD i chciałbym oglądać programy HD ale mam umowę do grudnia 2009 i nic z tego , bo przecież nie będę płacił 499 PLN aby wymienić ECHOZŁOMA 717 na Samsunga HD skoro np w n mogę wziąść porządny dekoder z twardym dyskiem za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy zabieg marketingowy. jesli uslyszysz, ze to ostatnie dni promocji, a do tej pory wahales sie, to albo bedziesz sie wahal, albo pod wplywem tego komunikatu rzucisz się na "promocję" ze wzgledu na to, ze to ostatnie dni.

 

tak samo bylo w styczniu gdy byly ostatnie dni promocji swiatecznej, ktora w ostatecznosci skonczyla sie nie tak szybko.

 

swoja droga, to ciagle ta sama nudna reklama, tylko inne zdanie na koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po aktywacji CP moge dokonac rezygnacji ? czy moge zwrocic sprzet ?

Nawet musisz zwrócić sprzęt, ale nie do punku, pisemne wypowiedzenie umowy do Warszawy, dekoder, antena (o ile była zakupiona), konwerter. Wysyłka na własny koszt - za nie dostaniesz zwrotu. W wypowiedzeniu zawrzyj numer konta, na które mają być przesłane pieniądze. Masz na to 10 dni od daty zawarcia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS dzis zostalem poinformowany iz opcja z dekoderem hd to tylko miesiac gratis potem placimy normalnie wybrany pakiet , opcja 13 miesiecy , dokupujac kanal hd placimy normalnie przez 12 miesiecy + 6 zl a nie jak dotychczas przez 6 miesiecy gratis , co do umowy na zwylky dekoder to umowy tylko 24, i 29 miesiecy tak wiec zmiany niekorzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...