Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pakiecie mini pojawiły się:Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda (Cafe), TVP Polonia, TVP Kultura, Silesia (stan na dzień drukowania ulotki-05.09.2008) Nie ma żadnej wzmianki o Polsat Play, ani w pakiecie mini,ani w familijnym.

 

Polsat Play = TVN Turbo - w mini na 100% się nie pojawi.

Nowy kanał już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że w odpowiedzi na ofertę TNK Cyfrowy Polsat jeśli nie wprowadzi nowych kanałów do Pakietu Mini, to mógłby utworzyć następującą promocję: Kanały z Pakietu Mini po okresie obowiązującym umową, dostępne bezpłatnie. Byłoby całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Reklamują się że jako jedyni mają 1,2,TVN i Polsat z satelity. Chwalą się BBC i darmowymi kanałmi HD do końca roku.

 

Szkoda tylko, że przy okazji tej reklamy nie mówią w jakiej jakości mają kanały TVP1 i TVP2 :lol: . A kanałami BBC to już od ponad roku się chwalą i przez kolejny jak nie więcej będą się chwalić :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że na te marne promocje żaden zainteresowany się nie załapie z resztą widać co proponują:

1. umowa na 2 lata lub na czas nieokreślony

2. kanały marnej jakości (TVP1,TVP2)

3. Kanały HD za 6 zł (to już pobiło wszelkie granice nawet w C+ tak nie jest)

4. Tandetne dekodery (Echostar DSB 717A MINI D1)

reasumując CP nie błysną ofertą tej jesieni cóż może na święta będzie lepiej chociaż czarno to widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dwa mniej niż ma Cyfra i cztery mniej niż ma N.

Tylko! Tylko, że biorąc pod uwagę "szybkość" Polsatu, to może jeszcze "trochę" potrwać.

Jednakże ja na sztuki bym tych programów nie liczył. Z zasady nie o sztuki tutaj chodzi, choć sztuką jest mieć programowo dobry program HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno. Polsat i TV4 miałem kodowane, ale teraz nie wiem czemu odkodowali wraz z pojawieniem się nowych kanałów. Jeszcze jest jedna opcja, wznawiałem sygnał przez telefon z powodu drugiego już zablokowania tejże karty. Mogli coś namieszać w uprawnieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z MTV i VH1. Dopóki nie ponowiłem uprawnień działały. Kolega , który kupował CP w grudniu miał full pakiet przez ponad 2 miesiące, a powinien mieć przez 1. Jak kupiłem na Euro 2008 pakiet sport, to wyłączyli prawie z tygodniowym spóźnieniem...

Kto pisał, że CC działa jak się ponowi uprawnienia? Jak go znajdę to bicz.gif i bash.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia promocja CP to istna porażka.3 miesiące za darmo i umowa na 24 miesiące.Gdy ja kupowałem to miałem 5 miesięcy gratis.Choć obiektywnie trzeba przyznać że i tak jest tańszy od N-ki.Niby 38 PLN za pół roku ale potem 80 PLN za programy porównywalny do FAMILIJNY+RELAX MIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jest tańszy od N-ki.Niby 38 PLN za pół roku ale potem 80 PLN za programy porównywalny do FAMILIJNY+RELAX MIX.

Coś ci się pomieszało. Wcale po pół roku nie trzeba będzie płacić 80 PLN. Wystarczy 48 złotówek. Można pozostać przy trzech wybranych pakietach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...