Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! :) . Mam pytanie , czy w CP są promocje dla abonentów którzy są teraz u innego operatora (nc+) a chcieliby wykupić jakiś pakiet w CP ?

Jestem zainteresowany jakimś najtańszym pakietem oby miał tylko Polsat Sport , Polsat Sport Extra i Viasat Nature , History , Explore. Zostawiłem do siebie numer telefonu , mają się ze mną kontaktować w tej sprawie . Doradzicie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty od 29 grudnia dla nowych abonentów będą wyglądały następująco:

 

UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY (dekodery zakupywane na własność).

Premium + IPLA MIX + sVOD 1 miesiąc GRATIS, potem 109,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Premium 1 miesiąc GRATIS, potem 89,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD 1 miesiąc GRATIS, potem 69,90zł , antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Familijny Max HD + Sport HD 1 miesiąc GRATIS, potem 59,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Familijny Max HD + Film HD 1 miesiąc GRATIS, potem 59,90 zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Familijny Max HD 1 miesiąc GRATIS, potem 49,90zł, antena SINGLE 50 zł, 0HD za 199 zł

 

Familijny HD 1 miesiąc GRATIS, potem 39,90z, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Mini HD 1 miesiąc GRATIS, potem 14,90zł, , antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Witam posiadam dekoder na własność HD3000 wymieniony za starego echostara, obecnie jest on bez umowy, chciałbym skorzystać z którejś z powyższych ofert na czas nieokreślony czy jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie możesz z tych ofert skorzystać na swoim obecnym dekoderze. Powyższe oferty są dostępne tylko łącznie z zakupem nowego dekodera HD za 199zł.

Na obecnym dekoderze możesz skorzystać z ofert przeznaczonych "dla obecnych abonentów", ale z tego co mi wiadomo to tam nie ma ofert na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie możesz z tych ofert skorzystać na swoim obecnym dekoderze. Powyższe oferty są dostępne tylko łącznie z zakupem nowego dekodera HD za 199zł.

Na obecnym dekoderze możesz skorzystać z ofert przeznaczonych "dla obecnych abonentów", ale z tego co mi wiadomo to tam nie ma ofert na czas nieokreślony.

Ok dzięki za odpowiedź, wspominałeś ze umowy na okres 29msc zostały wycofane, zadzwoniłem z ciekawości na infolinię i jakaś tam Pani chciała mi wcisnąć mega ofertę i to właśnie na 29msc mówiła ze na krócej nie ma możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się tak nie da stwierdzić lipa, nie lipa, bo jak każda oferta dla jednych może być dobra a dla innych niekoniecznie. Przede wszystkim zawsze trzeba określić swoje potrzeby i do nich dopasować ofertę a nie siebie do oferty. Ta promocja "Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę" skierowana jest dla osób mających raczej większe potrzeby - jak komuś wystarcza Rodzinny HD albo nie wiem wydzwania miesięcznie 50 minut albo mało korzysta z internetu mobilnego to trochę bez sensu żeby się w to bawił, bo de facto podwyższy sobie rachunki. Natomiast przy wyższych potrzebach może być jak najbardziej opłacalna - grunt to tak podobierać wszystko żeby nie płacić za coś czego nie potrzebujemy.

 

A tak na marginesie "SmartDom" to nie jest tylko ta promocja ""Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę" ale dużo szerszy program obejmujący też inne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czyli ogólnie to lipa ten Smart dom, lepiej wziąść nc+ przynajmniej umowa na 12msc i jest opcja na czas nieokreślony.

Co do Smart Domu to sie nie wypowiadam bo bo to oferta kompletnie nie dla mnie.Co do drugiej oferty o której wspominasz przemyśl dwa razy nim sie na nią zdecydujesz.Przynajmniej w tej formie o której wspominasz by nie było póżniej płaczu i lamentu w innych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem kolejną ofertę, w której mogę "pływać" - to w jedną, to w drugą stronę.

Pakiet Familijny HD 5 miesięcy gratis + po wyłączeniu przez 10 miesięcy pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł/mies.

I właśnie tę ofertę wybrałem. Umowa podpisana.

 

Proszę! Potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...