Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zamówiłam ze strony pakiet Familijny Max HD i wybrałam Sagema. Ciekawe czy dziś jeszcze zadzwonią.

Ponowiłem zamówienie i...

cisza jak makiem zasiał.

 

Ja ok. 2 tygodnie temu zamawiałem przez Internet, zaznaczyłem kontakt następnego dnia w godz. 12-20. Zadzwonili dopiero drugiego dnia po zamówienieu (zamówienie w poniedziałek, telefon w środę) przed południem. Ale wysyłka była w ten sam dzień co telefon i już następnego dnia miałem dekodery u siebie. Wysyłka była kurierm TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie dzwonili dziś. Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy? Bo suma sumarum jeśli w salonie będą mieli Sagema to mogłabym tam wziąć, jedyna różnica to dłuższa umowa o pół roku.

Nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy o czym jest informacja.Jaka dłuższa umowa o 6 miesięcy?Chyba pisał już nie raz @swojadroga że oferty ze strony są też w punktach CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie dzwonili dziś. Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy? Bo suma sumarum jeśli w salonie będą mieli Sagema to mogłabym tam wziąć, jedyna różnica to dłuższa umowa o pół roku.

Nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy o czym jest informacja.Jaka dłuższa umowa o 6 miesięcy?Chyba pisał już nie raz @swojadroga że oferty ze strony są też w punktach CP.

Oferta zależy od kanałów sprzedażowych i nie jest taka sama w każdym APS jak na www - tak mi napisali na oficjalnym profilu fb CP. U mnie w salonie mogą mi dać Familijny Max HD za 49.90 na 29 miesięcy, w tym pół roku za darmo. I to jest oferta dla klienta przechodzacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie dzwonili dziś. Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy? Bo suma sumarum jeśli w salonie będą mieli Sagema to mogłabym tam wziąć, jedyna różnica to dłuższa umowa o pół roku.

Nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy o czym jest informacja.Jaka dłuższa umowa o 6 miesięcy?Chyba pisał już nie raz @swojadroga że oferty ze strony są też w punktach CP.

Oferta zależy od kanałów sprzedażowych i nie jest taka sama w każdym APS jak na www - tak mi napisali na oficjalnym profilu fb CP. U mnie w salonie mogą mi dać Familijny Max HD za 49.90 na 29 miesięcy, w tym pół roku za darmo. I to jest oferta dla klienta przechodzacego.

Na profilu FB CP informowali wszystkich że podczas wypowiedzenia z powodu wycofania kanału decyduje data wpływu wypowiedzenia a nie data stempla.Podczas gdy na infolini twierdzili odwrotnie co było prawdą ostatnio twierdzili że MŚ w siatkówce są dla wszystkich abonentów czyli od pakietu Rodzinnego HD zapomnieli o pakiecie Mini HD.Gdy ktoś spytał o ten pakiet na odpowiedz czekał dobę a ich porady by ponowić uprawnienia gdy nie ma sygnału z anteny lepiej przemilczeć.Delikatnie mówiąc wiedza osób obsługujące tamten FP jest słaba.Jak napisał @swojadroga oferta 24/6 nie jest pierwszej propozycji bo zapewne z 29/6 mają większą prowizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się upewnić. Czy oferty dostępne na stronie www są w dalszym ciągu do załatwienia w punktach sprzedaży na dokładnie takich samych warunkach?

Dokładnie moja sytuacja jest taka, że w niedzielę kończy mi się umowa z nc+ i najprawdopodobniej nie dostanę żadnej satysfakcjonującej mnie oferty utrzymaniowej (za dużo obecnie płacę, a nc+ nie lubi schodzić z ceny). Dlatego od przyszłego tygodnia przyjdzie mi załatwiać nową telewizję. Wybór padł na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z dekoderem Sagemcom ESI-88, umową na 24 miesiące w tym 6 miesięcy gratis. Przez internet/telefon należy liczyć się z oczekiwaniem na dostawę sprzętu przez kuriera, dlatego wolał bym załatwić szybko sprawę w jakimś punkcie sprzedaży, pytanie tylko czy dostanę tam to co chcę i na co się powoływać, aby to otrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddawaj dekodera nc+ jak ci się umowa od razu. Masz i tak na to 14 dni. Czasem jeszcze dzwonią jak zakończysz współpracę i wtedy Ci mogą zniżyć.

 

Co do ofert w salonach CP. Swojadroga pisał, że spokojnie możesz dostać to co na stronie. Najpierw Ci coś swojego zaproponują, to co chcesz zalezy od osoby na którą trafisz. Ja trafiłem na niezbyt chcące współpracować i zamówiłem przez telefon ponad miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamówienie telefoniczne złożone :) Chociaż też nie było łatwo, mniej więcej tak to wyglądało: (j - ja, k- konsultant)

k- mam dla Pana dekoder Sagemcom z dyskiem 320gb

j- ale wolał bym ten z dyskiem 500gb

k- ale nie będzie musiał Pan płacić 5zł miesięcznie za dzierżawę

j- na stronie www nie ma mowy o dzierżawie

k- a faktycznie... ale niestety nie są dostępne dekodery z dyskiem 500gb

j- ale była informacja na www, to ma znaczyć, że zamiast telefonicznie mam złożyć zamówienie przez www by otrzymać ten dekoder?

k- proszę poczekać jeszcze raz sprawdzę czy są dostępne... niestety nie ma

j- hmmmm

k- a nie wystarczy Panu 320gb?

j- wolał bym 500gb, nic nie zyskuję wybierając 320gb, mógł bym go od ręki otrzymać w punkcie sprzedaży

k- proszę poczekać... nie jednak nie mamy tych dekoderów na stanie

j- no to chyba podziękuję

k- proszę poczekać... Aaaaa, jednak będzie dla Pana dostępny dekoder Sagemcom z dyskiem 500gb...

 

Trochę zabawnie, ale najważniejszy jest efekt :)

 

A co do nc+ to poczekam te 10 dni i jak się nic rewolucyjnego nie pojawi, to oddam dekoder. Ale z tego co wiem, szanse są marne by ze 109zł zejść na ~53, a tylko taka cena by mnie potrafiła przekonać na pozostanie w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...