Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najlepiej dekoder CP do DVBT?

Chyba 10-15PLN miesiecznie i masz ten MUX4 wtedy (sprawdz wczesniej zasieg)

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp

No właśnie widzę, że poza Lublinem w lubelskim jest cienko ;/ Trochę szkoda, że przez to trzeba płacić 5zł więcej/msc, no i jeszcze później te zabawy z oddawaniem dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedstawisz rachunek od innego operatora z swoim imieniem i nazwiskiem to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty. Jeżeli masz tv tylko w CP to będzie tylko możliwość wzięcia tego pakietu jako nowy klient przy warunkach:

 

Wszystko fajnie, tylko każą mi brać następny sprzęt od CP (mam już trzy)... W dodatku taki o którym nie słyszałem jednego dobrego słowa. To chyba dlatego ta obniżka, żeby osłodzić klientowi mękę użerania się z tym wynalazkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedstawisz rachunek od innego operatora z swoim imieniem i nazwiskiem to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty. Jeżeli masz tv tylko w CP to będzie tylko możliwość wzięcia tego pakietu jako nowy klient przy warunkach:

 

Wszystko fajnie, tylko każą mi brać następny sprzęt od CP (mam już trzy)... W dodatku taki o którym nie słyszałem jednego dobrego słowa. To chyba dlatego ta obniżka, żeby osłodzić klientowi mękę użerania się z tym wynalazkiem :-)

Jak masz swoje trzy tunery od CP i są one aktualnie FTA to aktywuj promocję DRH6 , więcej dowiesz się tu :https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=27164&start=375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem Rodzinny HD z dekoderem HD 3000 w promocji dla "abo innych opów", kod promocji AR80. Umowa na 18 miesięcy z czego pierwszy miesiąc jest gratis, a pozostałe po 14,90zł. Po aktywacji karty świecą mi prawie wszystkie programy, łącznie z HBO. Wie ktoś może ile potrwa taki stan rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Od zeszłego piątku jestem abonentem CP z pakietem familijny+sport HD+ extra HD i od wczoraj zauważyłem,że na kanałach VOD 50,60,61,62,63 i 64 mogę oglądać puszczane tam filmy-to jakaś promocja czy coś im się pokręciło?

 

Przez miesiąc będziesz miał do nich dostęp.

Mam pytanie czy to jeszcze działa, bo mam full pakiet a na tych kanałach ciemność widzę ;) widzę ciemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Od zeszłego piątku jestem abonentem CP z pakietem familijny+sport HD+ extra HD i od wczoraj zauważyłem,że na kanałach VOD 50,60,61,62,63 i 64 mogę oglądać puszczane tam filmy-to jakaś promocja czy coś im się pokręciło?

 

Przez miesiąc będziesz miał do nich dostęp.

Mam pytanie czy to jeszcze działa, bo mam full pakiet a na tych kanałach ciemność widzę ;) widzę ciemność :D

U mnie świeciły przez ok.miesiąc :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Od zeszłego piątku jestem abonentem CP z pakietem familijny+sport HD+ extra HD i od wczoraj zauważyłem,że na kanałach VOD 50,60,61,62,63 i 64 mogę oglądać puszczane tam filmy-to jakaś promocja czy coś im się pokręciło?

 

Przez miesiąc będziesz miał do nich dostęp.

Mam pytanie czy to jeszcze działa, bo mam full pakiet a na tych kanałach ciemność widzę ;) widzę ciemność :D

U mnie świeciły przez ok.miesiąc :jupi:

Ale nie wiesz czy wszyscy dostają czy tylko nieliczni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tv tylko w CP to będzie tylko możliwość wzięcia tego pakietu jako nowy klient przy warunkach:

15 mc umowa

3 mc za darmo

pakiet rodzinny za 19.90 (przy przeliczeniu na miesiące wychodzi 15.92)

Dekoder hd 3000 za 99zł na własność (co jest plusem bo po umowie możesz aktywować sobie pakiet darmowy hd)

 

Można prosić o kod promocyjny oferty Rodzinny HD za 19,90zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 szczerze mówiąc pierwsze słyszę ;| Tym bardziej że CP strzeliło by sobie w kolano usuwając promocję dla migrujących patrząc na to że dużo jest teraz takich klientów.

Z tego co wiem na 100% to promocja z facebooka się skończyła i umowy można tylko podpisywać wraz z kuponem do 26.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy na forum jest jakis pracownik APS ? czy promocja trafny wybór znika? beda jakieś nowe promocje?

jesli MR za free znika (nie zdaze teraz umowy podpisac), to chyba przyjdzie zostac w n-crapie.

Bo w sumie CP daje dobry dekdoer dopiero przy Familijny+2 (Familijny+1 to umowa az na 29 mcy).

Bez MR za free bardziej oplacalny bedzie dla mnie Universe w nc (i pozostana modlitwy, zeby nie cieli za duzo kanalow bajkowych z listy niegwarantowanej) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje, albo wprowadzili drobne, aczkolwiek znaczące zmiany w wydawanym sprzęcie - w tej chwili na stronie cyfrowego jest jasno zaznaczone przy wyborze opcji, że dekoder Sagemcom ESI-88 jest do wzięcia wyłącznie przy Familijnym HD za 79,99 zł i Premium za 89,99 zł ?! Biorąc pod uwagę fakt, że to jedyny dwugłowicowy dekoder w ich ofercie to popełniają marketingowe sepuku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...