Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnimi czasy zalewa nas fala samsungów

Których?

a zgłoszenie go do naprawy też nie jest łatwą sprawą...

Dlaczego?

 

1) S305G

2) co do zgłoszenia trzeba dzwonić i przez telefon podawać numery seryjne, datę rozpoczęcia umowy, co w pudełku, opis problemu i mnóstwo innych rzeczy...

Serwis Echostara ma specjalną aplikację zgłoszeniową, zgłoszenie trwa 2 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mój siąsiad ma problem z teletekstem z dekodera Mini co należy zrobić aby był teleteks(telegazeta,telestrona) się włączył ponieważ nie wie jak zrobić a pn jest początkowy bo tele gazeta niechodzi mu przy nawet TV gdzie początkowo chodziła serdecznie prosze i tak od siebie czy na 15 lub 12 mies jest jakaś promocja czy tylko przy tych umowach tylko przez 1 miesiąc miesiąc jest że się nie płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na allegro sprzedają dekoder to może:

 

1. Pre-Paid

2. Zadłużony

3. Sprzedawany BEZ karty - jako do odbioru FTA :lol:

 

Po korespondencji mailowej z przykładem "3" gościu się trochę zmieszał i wycofał aukcje ;)

 

Nie ma na to reguły, niektórzy sprzedawcy są uczciwi a inni szukają jeleni.

 

Najlepiej poprosić o numer karty, zadzwonić do BOK i spytać o stan konta.

 

EDIT: Kilka cytatów z Allegro:)

 

"W komplecie oryginalny pilot, kabel zasilający, pudełko i zdeaktywowana karta Cyfrowego Polsatu." - ciekawe co to znaczy, w słowniku nie ma takiego pojęcia

"stan oceniam na dobry polecam,zestaw nie zawiera karty z czipem,sprzedaje go za grosze." - na części to jeszcze ujdzie

"JAK NOWY W KOMPLECIE Z PILOTEM I DWOMA KARTAMI NIEAKTYWNYMI" - co to znaczy nieaktywna karta?

"Sprzedam prawie nowy tuner cyfrowego polsatu 305 z karta nowa nieaktywna . Odbiera programy niekodowane (...)" - j.w.

"2 lata był uzywany na umowie karta startowa tez posiadam lecz zablokowana" - typowy przykład zadłużonego dekodera :wink:

 

I na koniec PERŁA - dot. dekodera Sagem :D

"MA INTERNET, TAKA OPCJA"

"KARTA JEST CZARNA NIE AKTYWNA, PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ, SAM TUNER NA SPRZEDAŻ !!! "

 

Tyle po jakiś 15min czytania ofert sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeaktywowana karta Cyfrowego Polsatu.

Powinno się napisać z deaktywowana

Z czasem, jak życie uczy, uzna się poprawność słowa - niestety - tak napisanego "zdeaktywowana"

ciekawe co to znaczy, w słowniku nie ma takiego pojęcia

Cofnąć = zawiesić = zablokować aktywację jakiejkolwiek karty - naprzykład telefonicznej, bankomatowej itd. - Tu karty kodowanej telewizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu duchem świętym nie jestem! I nie wiem co ma dany operator na myśli: skradzioną kartę, zadłużoną kartę lub jeszcze inne powody. Może jest FTA? Zawszę można się tego dowiedzieć. Same komentarze od kupujących są już wizytówką dla sprzedającego. Dlatego, to trzeba sprawdzać.

Nie wiem, czy sprzedający jakiekolwiek urządzenie, dobrze się wysłowił w opisie o danym towarze. Co miał na myśli. Czasem trzeba, jeśli się jest zainteresowanym zakupem, zapytać - poprzez opcję "Zadaj pytanie Sprzedajacemu" To działa i wiele wyjaśnia.

Sam tak robię i zapewniam, niejedną i kosztowną rzecz kupiłem na tej aukcji.

 

Ale co to ma z "Nowym dekoderem Mini D1 :roll:

Tym kończę ten "Off-topic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Jak naprawdę jest z tym zawieszaniem się dekoderów mini? Chcę babci kupić pakiet mini w CP i najtańszym wariantem jest właśnie ten z dekoderem MINI. Nie chcę żeby babcia co chwile miała jakiś problem z odbiorem i nie wiedziała co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam was chcialbym sie zapytac jaka to firma tego dekodera mini zebym znalazl go na liscie kodow do Pilota uniwersalnego Jaka to firma ten dekoder mini .Jezeli wie jak ustawic go na pilocie i jaki kod wbic Czy polsat cyfrowy ?? mi chodzi jaka firma byloby super

p.s na tym ekoderze dzwiek treszczy czasami co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam dziwną godzinę w moim tunerze. W opcji automatycznej jest godzina do tyłu ale trudno można to poprawić. Natomiast problem jest taki ze zegar późni się o 10 min czego nie mogę zmienić bo zegar pobiera ją z satelity (chyba). Ktoś ma podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

u mnie to samo, zegar późni się o 30 minut i nic nie można zrobić, przez co epg wyświetla się zgodnie ze złym czasem. Po za tym na wielu kanałach w ogóle nie mam EPG!!! Niech no tylko skończy się umowa. Swoją drogą ciekawe czy jak wypełnię umowę to będę mogła poukładać listę z FTA od "1 pozycji" czy tak jak teraz wg świętej listy polsatu. Jeśli by tak było to wyrzucę ten dekoder na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...