Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ITI się po prostu ośmiesza z tym stadionem Legii. Nie oglądam TVN 24, ale pewnie co chwila w ostatnich dniach jest news o otwarciu stadionu Legii. Przecież skończone są tylko trzy trybuny, więc co tu otwierać. A czwarta prawie wcale nie jest jeszcze zaczęta. Z meczu otwarcia z Arsenalem robią nie wiadomo jaki hit z godzinnym studiem przed i po spotkaniu, a Arsenal przyjedzie z połową rezerw i nie będzie najsławniejszych piłkarzy klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałem że n ie lubię porannego programu? Informacje są ważne, bo to stacja... informacyjna! A tu mi [beep]ą cały dzień o jakimś niedokończonym stadionie.

 

 

A pytanie na śniadanie to nie poranek. Pytanie to to samo co DD TVN/Wakacje.

 

 

Już wszystko wróciło do normy. Program prowadzony ze studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zdegustowany jak zobaczyłem jak pokazują i pieją z zachwytu nad stadionem Legii. Oczywiście mogą chwalić się w swoim warszawskim TVN-ie, ale dlaczego w informacyjnym kanale na całą Polskę? Przecież nie każdy jest fanem Legii. Co mają powiedzieć fani innych klubów? Czy TVN też tak będzie reklamował inne stadiony w Polsce?

 

Chcę powiedzieć, że brak jest profesjonalnego 24h kanału informacyjnego w Polsce, który skupiałby się na podawaniu tylko informacji, a nie robieniu sobie żartów. Włączam żeby się dowiedzieć nowych informacji a tu np. obrady komisji sejmowych - niech otworzą TVN Sejm. A jak mówią że TVN jest kanałem rozrywkowym to niech tam puszczają Szkło Kontaktowe, a z telewizji informacyjnej niech nie robią kanału rozrywkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogą chwalić się w swoim warszawskim TVN-ie, ale dlaczego w informacyjnym kanale na całą Polskę? Przecież nie każdy jest fanem Legii.

Ale fani nie są też tylko z Warszawy.

 

Poza tym po przeczytaniu waszych postów, chce mi się wyć. Jesteście tacy :censored: , że szok. I z pełną obrazą. Natomiast argumentacje macie z poziomu przedszkolaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest jeszcze alternatywa w postaci TVP Info, Polsat News i Superstacji. Też olewam piłkę, a ogólnie lubię sporty... No i co. co kanał telewizyjny, to jestem nią zadręczany. A przecież logiczne, że ITI będzie promować za wszelką cenę stadion - w końcu jest ich i mają go gdzie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A przecież logiczne, że ITI będzie promować za wszelką cenę stadion - w końcu jest ich i mają go gdzie pokazać.

Czyj jest stadion? ITI? Coś Ci się pomyliło! Na budowę tego stadionu nie wyłożyli ani grosza, ani go od nikogo nie kupili, tylko wzięli w dzierżawę. Stadion wybudowała Hanka, a nie ITI, więc stadion jest własnością stołecznego miasta Warszawy.

Też mi się nie podoba to zachwycanie tym stadionem. Stadion jak stadion żadna rewelacja (choć będzie miał solidne wykończenie), a to że jeszcze parę lat temu nie mieliśmy żadnego stadionu to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że mają Legię i ona na nim będzie grać. Myślę, że więcej argumentów nie potrzeba. Spoko, nie podoba Wam się taki sposób promocji drużyny, może i mi też. Tylko skoro z Was tacy marketingowcy od siedmiu boleści, to powiedzcie jak mają inaczej promować tego typu wydarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedzieć, że brak jest profesjonalnego 24h kanału informacyjnego w Polsce, który skupiałby się na podawaniu tylko informacji, a nie robieniu sobie żartów. Włączam żeby się dowiedzieć nowych informacji a tu np. obrady komisji sejmowych - niech otworzą TVN Sejm.

Takiej bzdury którą napisałeś to już dawno nie zdarzyło mi się przeczytac. A czym ma się zajmowac telewizja informacyjna jak nie bieżącą polityką i najważniejszymi wydarzeniami w kraju, wyścigami zaprzęgów ?

 

Coś słabo oglądacie TVN 24, bo ja nie raz widziałem jak pokazywali postęp prac na stadionach w Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu. Oczywiście zaraz ktoś powie, że są to stadiony budowane na Euro 2012 i dlatego są pokazywane. Trudno się z tym nie zgodzic tylko, że inne stadiony prócz tych nie są budowane w Polsce. Ostatnio obszernie był prezentowany stadion Lecha Poznań, wiec nie piszcie, że tylko stadion Legii jest tak pokazywany a poza tym jest to jakieś wydarzenie w naszym kraju bo takich obiektów nie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że mają Legię i ona na nim będzie grać. Myślę, że więcej argumentów nie potrzeba. Spoko, nie podoba Wam się taki sposób promocji drużyny, może i mi też. Tylko skoro z Was tacy marketingowcy od siedmiu boleści, to powiedzcie jak mają inaczej promować tego typu wydarzenia?

Gdyby to była tylko promocja? To spoko. Ale tu chodzi o telewizyjne show! A w tym, do dawien dawna już wiadomo, że TVN jest mistrzem! Najlepszym.

Pewnie i ilość goli, jak i „zwycięzca” tego spotkania z góry jest ustalony. Bo to ma być „zabawa” z pełną gębą. Czytaj: „promocja” a głupiemu radość?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Coś słabo oglądacie TVN 24, bo ja nie raz widziałem jak pokazywali postęp prac na stadionach w Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu. Oczywiście zaraz ktoś powie, że są to stadiony budowane na Euro 2012 i dlatego są pokazywane. Trudno się z tym nie zgodzic tylko, że inne stadiony prócz tych nie są budowane w Polsce. Ostatnio obszernie był prezentowany stadion Lecha Poznań, wiec nie piszcie, że tylko stadion Legii jest tak pokazywany a poza tym jest to jakieś wydarzenie w naszym kraju bo takich obiektów nie mieliśmy.

Pokazywali stadiony na Euro, bo dzień wcześniej zrobił to Polsat News - swój poranek mieli na Stadionie Narodowym. Inne stadiony też były/są budowane, np. stadion w Kielcach, Lubinie, Krakowie (stadion Cracovii), Gdyni (stadion piłkarski i Narodowy dla rugby) czy stadion żużlowy w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie podałem przykładów z Krakowa czy Dialog Areny z Lubina, czekałem aż ktoś się wychyli z kolejnymi projektami. Dorzucmy jeszcze Białystok, Tarnobrzeg, Ostróda a może jeszcze ktoś dorzuci jakieś obiekty, bo jeszcze parę zostało na których nie pojawiła się kamera TVN24. Czy to znaczy, że TVN24 musi byc na każdym obecnie budowanym stadionie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Celowo? A to ciekawe? Toś stwierdziłeś, że prócz stadionów na Euro innych nie budują. Chyba, że to też było celowe? Jeśli tak to przepraszam.

A niby dlaczego ma nie być na każdym stadionie? Jak są na stadionie miejskim w Warszawie to niech będą w Krakowie, Gdyni i wszędzie, gdzie się da. Bo niby w czym stadion miejski w Warszawie jest lepszy od stadionu miejskiego w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuje swoją myśl pisząc, że innych stadionów prócz tych na Euro nie buduje się. Chodziło mi o wielkośc stadionów, nowoczesnośc, funkcjonalnośc i kwoty jakie zostały lub zostaną wyłożone na ich powstanie. Mówiąc najprościej chodziło mi o stadiony, które konkurują z tymi najlepszymi w Europie. Oczywiście cieszy fakt budowy mniejszych obiektów bo tych nam ciągle brakuje, ale nie wymagajmy od TVN24 bycia z kamera w Tarnobrzegu czy Kołobrzegu. Istnieją jeszcze telewizje lokalne i o tych projektach na pewno mówi się na gruncie lokalnej prasy czy telewizji. Nie ma co krytykowac co kto pokazał, tylko trzeba się cieszyc, że powstają takie obiekty na miarę światową już nie patrząc kto tam będzie grał. Przecież taki obiekt to możliwośc organizacji wspaniałych koncertów i wielu imprez masowych. Co stadionu w Krakowie, już nie raz gościł na antenie TVN24, trzeba tylko odrobinę dobrej woli żeby to zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co stadionu w Krakowie, już nie raz gościł na antenie TVN24, trzeba tylko odrobinę dobrej woli żeby to zobaczyc.

Patrzałem, patrzałem i nie zobaczyłem stadionu Cracovii na antenie TVN 24. Co do stadionu Wisły to jak najbardziej widziałem.

Czekam na relacje z budowy stadionu w Białymstoku, który będzie miał ponad 20 tysięcy miejsc, a za jakiś czas stadionu w Zabrzu, który będzie większy od stadionu miejskiego w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie profesjonalne pokazanie. Zero przygotowania w studiu. Witke nazwali zbiornikiem retencyjnym. No i to info, że woda Miedzianki wpłynęła do Witki i spowodowała przerwanie tamy. Wystarczy się przygotować. Pan redaktor ma osoby, które mu podają informacje.

 

 

Ch... z nazwami. Mnie nie ma w regionie i bardzo dobrze że wiem co się dzieje. Nazwy to sam sobie mogę dopowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla TVN24 za pokazanie całej dzisiejszej powodzi.

Zgadzam się. Program bardzo dobrze przygotowany.Prawie do północy choć prowadzący ok. godziny 6 już musiał się dziś stawić w pracy.

 

Robią to bardzo profesjonalnie, ale coś redaktorowi ciężko wymawia się nazwy wsi które nazywa "miejscowościami".

Wieś to też miejscowość.

 

Jakie profesjonalne pokazanie. Zero przygotowania w studiu. Witke nazwali zbiornikiem retencyjnym. No i to info, że woda Miedzianki wpłynęła do Witki i spowodowała przerwanie tamy. Wystarczy się przygotować. Pan redaktor ma osoby, które mu podają informacje.

Nie ma czasu na pi.erdzieluchy gdy część kraju jest pod wodą i jest zagrożenie. Ważne jest informowanie i ostrzeganie przed niebezpieczeństwem oraz przekazywanie apeli o potrzebne rzeczy. Kolejny raz widać, że Gdańsk wykształcił prowadzącego-profesjonalistę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...