Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że podniesiono znacznie bitrate na TVN24. Wartość ta waha się średnio na poziomie 3,5 Mbit, przy ruchomych ujęciach bitrate stale powyżej 4 Mbit. Literki na belkach informacyjnych wydają się o wiele wyraźniejsze. W porównaniu z 544x578 i bitrate 2Mbit/s sprzed marca 2009 jest to jak niebo i ziemia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój, bo to się nudne robi. Czy wy na TVN24 oglądacie tylko grafikę? Mnie też niezbyt się podobają te "brudne" belki, ale nie robię z tego afery.

Dokładnie to samo robiłeś na poprzedniej stronie :brawo: Więc teraz nie zwracaj innym uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie? :lol2: Napisałem tylko, że mogliby powrócić do normalnie pisanych wiadomości w scrollu, a nie z CAPS LOCKIEM, bo męczy to wzrok. Krótkie nagłówki można tak pisać, ale PRZECZYTAJ SOBIE CAŁĄ MOJĄ WIADOMOŚĆ W TEN SPOSÓB, A GWARANTUJĘ ŻE BĘDZIE TO TRUDNIEJSZE. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tak? Wczoraj do "Szkła Kontaktowego" jakaś babinka zadzwoniła, żeby zwiększyć litery na pasku, bo wszystko inne ładne i super, a tego na dole odczytać nie może :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie? :lol2: Napisałem tylko, że mogliby powrócić do normalnie pisanych wiadomości w scrollu, a nie z CAPS LOCKIEM, bo męczy to wzrok. Krótkie nagłówki można tak pisać, ale PRZECZYTAJ SOBIE CAŁĄ MOJĄ WIADOMOŚĆ W TEN SPOSÓB, A GWARANTUJĘ ŻE BĘDZIE TO TRUDNIEJSZE. :]

Czy Ty sądzisz, ze każdy ma telewizor 42 cale? Obecnie na moim CRT 4:3 jeszcze słabo widzę. Zastanów się, zanim coś napiszesz.

Porównywanie newsbara do forum jest wysoce bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam 42 cali, a wkurza mnie to pisanie na CapsLock'u! :evil: To jest jeszcze jedna pozostałość po eksperymentach z grafiką na początku marca. I nie jest to dobry pomysł. Dlatego według mnie @karol91 ma rację. Mogliby wreszcie też coś zrobić z grafiką na TVN CNBC Biznes (przystosować do 16/9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ci sie tylko wydaje... telewizorów LCD przybywa coraz więcej niby panuje kryzys ale sprzedaż zbytnio nie maleje. Ostatnio jak czekam na autobus zakładowy obok sklepu Avans to prawie codziennie ktos kupuje TV...

Teraz zmień sie rolami i pomyśl jaką męką by było i jest oglądanie obrazu 4:3 na telewizorze LCD16:9... Nas jest coraz więcej, a [beep]ry niech sobie kupia szkła powiększające i będzie dobrze... Bo nie ma nic gorszego niż obraz 4:3 rozciągnięty na 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zmień się rolami i pomyśl jaką męką by było i jest oglądanie obrazu 4:3 na telewizorze LCD16:9... Nas jest coraz więcej, a [beep]ry niech sobie kupia szkła powiększające i będzie dobrze... Bo nie ma nic gorszego niż obraz 4:3 rozciągnięty na 16:9

 

W tym momencie pokazujesz, że Ty wraz ze wszystkimi posiadaczami telewizorów plazmowych jesteście najważniejsi na tym świecie a posiadacze 4/3, którzy niebawem przesiądą się na telewizory plazmowe są mali i niedorozwinięci. Caps-lock jest rozwiązaniem bardzo kompromisowym - mimo, że u siebie w dużym pokoju mam telewizor plazmowy nie przeszkadza mi oglądając TVN24 treść pisana caps-lockiem. Nie wiem co Wam w tym przeszkadza. Opcja ta została wprowadzona, aby posiadacze telewizorów 4/3 mogli normalnie odczytać wiadomości na pasku. Proste.

 

Nie rozumiem Was. Ciągle czepiacie się jakichś mało istotnych rzeczy, które widzom - z tego co widzę - aż tak bardzo nie przeszkadza. Najgorsze już usunięto i cieszmy się tym co mamy. Lepsze to niż ryki obu posiadaczy różnych rodzajów telewizorów.

 

Bo nie ma nic gorszego niż obraz 4:3 rozciągnięty na 16:9

 

Nie, mylisz się. Nie ma nic gorszego niż śmierć. :D

Do jakiej stacji odnosiłeś się pisząc to co zacytowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ci sie tylko wydaje... telewizorów LCD przybywa coraz więcej niby panuje kryzys ale sprzedaż zbytnio nie maleje. Ostatnio jak czekam na autobus zakładowy obok sklepu Avans to prawie codziennie ktos kupuje TV...

Ale nie każdy kupuje LCD. Zresztą, gdyby ludzie kupowali telewizory co kilka dni, to by nie opłacało się ich w ogóle sprzedawać, a fakt, że ktoś je kupuje codziennie jest oczywiście naturalny. Niestety - Polaków jest 38 mln a taką liczbę trudno będzie zapełnić w moment. A nikt dla głupiego TVN24 czy TVN CNBC Biznes telewizora sobie nie wymieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Katarzyna Kozłowska, dotychczasowa reporterka TVN24 oraz "ekspert" kulturalny (prowadziła m.in. Czerwony dywanik oraz pojawiała się w piątki z racji premier kinowych) debiutuje dziś jako serwisantka Poranka. Idzie jej całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...