Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale grafika... totalna żenada. Nie zdziwię się, jeśli za tym stoi Kuźniar. Oj dostanie mu się ode mnie w mailu solidnie.

 

Nie wiem czy to by żart, ale uwierz mi, że on nie ma takiej władzy, aby decydować o formie ''Poranka''. :D Poza tym -jeśli mogę wiedzieć - za co mu się dostanie? :] Rozumiem, że nie każdemu może podobać się jego styl, ale to właśnie on wprowadził luz do telewizji informacyjnej. Nie tylko ja tak sądzę, ale i widzowie.

 

Co do grafiki. No cóż. Na początku również niezbyt mi się podobała, ale potem dość szybko przypadła mi do gustu. :) Generalnie rzecz biorąc przy każdej zmianie każdy ma jakieś mieszane odczucia, ale potem - szybko się przyzwyczaja. Sposób przekazywania informacji - również świetny. Brawa dla osoby, która wprowadziła w tej kwestii zmiany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grafika... totalna żenada. Nie zdziwię się, jeśli za tym stoi Kuźniar. Oj dostanie mu się ode mnie w mailu solidnie.

 

Nie wiem czy to by żart, ale uwierz mi, że on nie ma takiej władzy, aby decydować o formie ''Poranka''. :D Poza tym -jeśli mogę wiedzieć - za co mu się dostanie?

Oczywiście, ze żart :) A dostanie mu się za sposób prowadzenia programu rodem z dennej stacji internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W nocy ze środy na czwartek nastąpi przerwa w emisji niektórych kanałów stacji TVN. TVN24, TVN CNBC Biznes i TVN Meteo nie będą dostępne od godziny 00:30 do 5:00.

Powodem nocnego zawieszenia emisji jest przerwa techniczna. Potrwa ona 4,5 godziny. W tym czasie stacja emituje powtórki programów.

 

Jak myślicie po co ta przerwa, czy rano o 5 czymś nas zaskoczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy ze środy na czwartek nastąpi przerwa w emisji niektórych kanałów stacji TVN. TVN24, TVN CNBC Biznes i TVN Meteo nie będą dostępne od godziny 00:30 do 5:00.

Powodem nocnego zawieszenia emisji jest przerwa techniczna. Potrwa ona 4,5 godziny. W tym czasie stacja emituje powtórki programów.

 

Jak myślicie po co ta przerwa, czy rano o 5 czymś nas zaskoczą?

 

A ja mam nadzieję, że przerwę powiążą z ... przejściem TVN24 na 16/9. W końcu od kilku dni TVN24 16/9 jest już jako test na HB. Oczywiście nie obraziłbym się gdyby oprócz TVN24 w 16/9 powitały nas rano pozostałe kanały, które będą miały przerwę :D

 

Tak, wiem pomarzyć zawsze można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że przerwę powiążą z ... przejściem TVN24 na 16/9. W końcu od kilku dni TVN24 16/9 jest już jako test na HB.

Czyżbym coś przegapił? Rozumiem, że "Test", który pojawił się w miejscu TVN Warszawa, to TVN24 w 16/9? Nie wiem skąd ta pewność, skoro kanał jest kodowany w Conax, a przerw w kodowaniu chyba nie było. Macie jakieś inne dojścia? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ale ja nic nie twierdziłem, że TVN24 przejdzie dziś na 16:9 :) Czekam na panoramę, ale wiem że musi to jeszcze potrwać. Poza tym z dnia na dzień formatu nie zmienią, jakaś informacja wcześniej będzie (jak chociażby w przypadku BBC World News).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu, jak jest konserwacja nadajnika telewizyjnego telewizji publicznej, to nawet "pies z kulawą" nogą w tej sprawie się nie odezwie. A tu proszę. Stacja w stylu "ala" hamerykańska i tyle "zachwytów"

 

A tak poważnie:

- dla TVN24 przejście na 16:9 to jak wciśnięcie jednego guzika na "pilocie"

A stanie się to w najmniej oczekiwanym momencie. Bez krzyku i fanfarów - i z lekką informacją, że to już się dzieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było przegięcie na maxa. TVN24 w 16/9 tylko w n. :lol: Moze w ogóle zrobić czarno-białe TVN-y, a w kolorze tylko w słusznej platformie? :wink:

 

dla TVN24 przejście na 16:9 to jak wciśnięcie jednego guzika na "pilocie"

No, może paru guzików. :roll: W końcu oprócz przełączenia się na panoramę trzeba podmienić grafikę we wszystkich programach, jak chociażby w "Szkle kontaktowym", które pomimo nowej, logo cały czas ma przy krawędzi telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...