Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już gdzieś to pisałem. Jego nawet kura obsr :censored::lol2: , kiedyś w studio, na Wielkanoc. Wielkanoc wiadomo, pisanki. Jak pisanki to gość specjalny, żywa kura. Kura jak to kura, zrobiła co zrobiła. Nazwijmy go pan dziennikarz podszedł wtedy i po prostu przykrył to swoim butem (wdepną w :censored::D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Nawet gada co jakiś czas do pewnego pana, którego nie widać.

To operator kamery.

 

Ja do Kuźniara nic nie mam, może i czasem przesadza, ale z Górlickim w Poranku tworzą najlepszą parę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kuźniar ma zostać, niech się z Miecugowem zamieni w Szkle Kontaktowym. Pan Grzegorz Poranek prowadziłby bardzo dobrze.

Mam wrażenie, że jesteś jakimś dzieckiem, który nie rozumie magii telewizji. Przecież TVN24 nie musi wcale uchodzić za telewizję poważną przez 18 godzin na dobę. Poranki zazwyczaj w tego typu stacjach są luźniejsze, podobnie jest w Superstacji. Rozumiem, że chciałbyś włączyć rano telewizor i zobaczyć kamienną twarz Anity Werner, ale niestety (dla Ciebie) morning show ma taką a nie inną formułę a Kuźniar go prowadzi, bo na to zasługuje. Owszem, mi też na początku się nie podobał, ale po kilku miesiącach oglądania "Poranka" przyzwyczaiłem się do niego i uważam, że nawet dobrze dopasowali do niego tego prowadzącego. A że Ci się nie podoba, zawsze możesz oglądać pooglądać Jetix Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVN24 nie musi wcale uchodzić za telewizję poważną przez 18 godzin na dobę.

Pozwoliłem sobie zacytować ten fragment, bo coś mi przypomniał. TVN24 swoją nazwę ma od 24 godzin, na które składa się doba. Ma ona mówić o tym, że zawsze podają najnowsze informacje, są najszybszą stacją, itd. Czemu więc nadają program przez 18 godzin i tak jak już pisałem w poprzednich postach, zwykle koniec nadawania nastaje z godziną 0:00? Od święta jest dłużej. Według mnie TVN24 powinien stać się kanałem nadającym przez 24h/dobę na żywo. Niech zbudują sobie inne, mniejsze studio (jeśli chcą mieć czas na jego sprzątanie i zmiany podczas powtórek) oraz zatrudnią drugą nocną zmianę (jeśli obecna ekipa nie wyrabia) i nadają TVN24h/dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...