Skocz do zawartości

Zmiana częstotliwości kanałów tematycznych Cyfry+


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe nazwy już są, ale mi dalej z Music Choice działa tylko Klasyka. :( A tak w ogóle, to dla kogo są Music Choice 1-7? Wygląda mi to na TPS. :?

 

Wiadomo już, czy po 1 listopada (oficjalna data zmiany częstotliwości?) na kanałach Discovery zostanie dołączone kodowanie Nagravision? :roll: Mogliby się nie wygłupiać i przenieść na ten sam transponder główny Discovery. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tego, co napisał @lucius.

 

Nie rozumiem. :woot: O co chodzi? Przecież to sukces. Każdy o tym marzył chyba od dwóch lat. Przejrzyjcie tylko wątek Cyfry+ i poczytajcie własne posty. Kiedy, no kiedy, kiedy wreszcie, itd., itp.

 

Ja poczytuję to jako sukces i bardzo się z tego cieszę (nowego transpondera). Ludzie spójżcie na to z innej strony. Wciąż przecież moglibyśmy pisać posty z cyklu kiedy wreszcie i czy w ogóle.

 

Cieszmy się ze spadku. Ręce w górę :jupi: , wszyscy klaszczą. :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: Hip hip chura!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy o tym marzył, tak samo jak o zakończeniu dublowania kanałów w platformach. Nastąpiło to w C+ i CP oraz częściowo n. I jakoś entuzjazmu nie widać, bo właściwie nic się nie zmieniło. Nowych kanałów, poza nielicznymi wyjątkami, nie ma, poprawy jakości to już w ogóle. Niezadowoleni są posiadacze CP (kiepskie HBO, brak napisów) i C+ (brak angielskiego na Discovery, Zone Reality). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby się nie wygłupiać i przenieść na ten sam transponder główny Discovery. :|

Tu masz rację. Ja też tak twierdzę. Zamiast dokładać tu ten tajemniczy 8 kanał, mogliby dołożyć Discovery na ten transponder (mamy komplet rodzinny Discovery razem), a ten nowy dołożyć gdzie indziej, lub spróbować brać go w symulcrypcie, jeżeli jest to kanał istniejący już na innej platformie (n, CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może ten nie-wiadomo-jaki kanał, to np. Discovery TVN Historia? W sumie to pasowałoby do ogólnego zarysu, kanały tematyczne Discovery na jednym transponderze (wyjątek - główny kanał) + dobrze układająca się współpraca z ITI (TVN Lingua, Religia.tv). Dodatkowo n-ka mogłaby wtedy zrezygnować ze swoich Discovery na 11727.00 V, z kolei C+ mogłaby brać HBO od n z 11240.00 V (są w MPEG-2!). Wiem, wiem, trochę się zapędziłem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To nie żaden kanał filmowy tylko będzie tu vod od c+ podobnie jak vod hbo.

A ja naiwny liczyłem na jakiś nowy kanał, na przykład TVP Sport. Ot choćby tak na Mikołaja, lub pod choinkę, a tu kicha. :cry:

 

A tak k'woli ścisłości to jest VoD HBO, a nie Canal+. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam wcześniej leciało (bo nikt o tym nie wspominał), po tym jak przerwali dosył MTVN HD? Nie miałem do niego dostępu, ale wyglądało mi to na kopię Canal+ Film HD (polski + oryginal DD 5.1). Słusznie robią, w nocy będzie można ograniczyć jakość Polonii 1 i Tele 5, aby przesyłać materiały w HD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tym razem Eurosport2 zmienia transponder!

 

Z obecnej częstotliwości 11240 V zostanie przeniesiony na częstotliwość 10853 H (transponder 11700).

Nowy przekaz jest już uruchomiony i można go odbierać również przy użyciu kart CYFRY+.

Na starej pozycji kanał będzie dostępny do 7 sierpnia 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie ma to związek z wprowadzeniem do Polski lokalnej wersji tego kanału. Co może dziwić, to jednoczesna zmiana częstotliwości, choć w sumie w przypadku Cyfry znowu nadchodzi ta chwila, że czas najwyższy myśleć o ponownym wynajmowaniu cennych Mbit/s u "obcych" operatorów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...