Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cwaniak napisał:

Narazie nie dają aktualizacji jesli ktos ma multiroom

A skąd ta wiedza? Ja mam multirum i nie mam aktualizacji ale na multirumie mam wifi boxa.. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andijaw napisał:

Ja mam tylko pakiet Extra+ i wszystko z niego działa. Oprogramowanie wg mnie lepsze niż to co było. Może nie jest idealne, ale wygląda lepiej i ma więcej możliwości niż to poprzednie. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że woleli stare. Tam niczego nie było i wyglądało jak dla dziadków. Ja jestem zadowolony, a niech sukcesywnie łatają. Nie ma to jak testy na produkcji. Alstom też dopiero testuje system dla PKP. :-)

Ja też mam te oprogramowanie na swoim dekoderze 4kultrabox+ pierwszą aktualizacje miałem już 12 stycznia a dziś już drugą 18 marca super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cwaniak napisał:

Jest 1 zasada przydzielania aktualizacji.

Narazie nie dają aktualizacji jesli ktos ma multiroom

Mam multiroom: jeden JADA, drugi ITCA i główny JADA. Tylko JADA z multiroomu dostał dziś nowy soft. Teraz sprawdziłem 18.03.22, 20:00 JADA główny i ITCA- softu brak. Tylko jedna JADA na multiroomie dostała dziś soft.

Edytowane przez Grzegorz Zabłocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cwaniak napisał:

Jest 1 zasada przydzielania aktualizacji.

Narazie nie dają aktualizacji jesli ktos ma multiroom

Mam Multiroom i dzisiaj dostałem aktualizacje.

 

Teraz kilka słów o nowy sofcie:

 

Po kilkudziesięciu minutach "testowania" nowego softu podzielę się moimi spostrzeżeniami... Na wstępie dodam że  na razie skupiałem się na podstawowych a nie nowych funkcjach dekodera.


EPG na kilka dni do przodu wczytuje się dużo wolniej niż na starym sofcie (moja konfiguracja to "konfiguracja podstawowa 2 anteny"), jeśli  chodzi o podgląd EPG do wyboru jest tylko tabela, nie jak w poprzednim sofcie czyli tabela, gazeta oraz lista.


Menu jest w miarę przejzyste (kwestia przyzwyczajenia). Do poprawy dla mnie dział "nagrania" ponieważ panuje spory bałagan:

"Kontynuuj oglądanie" oraz "zaplanowe" działa tak jak powinno ale w sekcji "nieobejrzane" znajdują się nagrania zaplanowane oraz nieobejrzane jest to dosyć nieprzemyślane.

Blokada rodzicielska wreszcie nie trzeba za każdym razem wpisywać kodu PIN.  wystarczy raz wpisać i działa dopóki się nie wyłączy dekodera, treści dla dorosłych już nie można ukryć w EPG.

Dodatkowo za granicą można oglądać materiały VOD na starym sofcie pojawiał się błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chrispcs napisał:

...nie umiem nagrywać według czasu, np. kanał 232 jutro od 13:00 do 15:00,

czy ktoś może pomóc?

Też nie umiem znaleźć tej opcji, wygląda na to że ją usunęli w nowym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Polsat napisał:

Mam Multiroom i dzisiaj dostałem aktualizacje.

 

Teraz kilka słów o nowy sofcie:

 

Po kilkudziesięciu minutach "testowania" nowego softu podzielę się moimi spostrzeżeniami... Na wstępie dodam że  na razie skupiałem się na podstawowych a nie nowych funkcjach dekodera.


EPG na kilka dni do przodu wczytuje się dużo wolniej niż na starym sofcie (moja konfiguracja to "konfiguracja podstawowa 2 anteny"), jeśli  chodzi o podgląd EPG do wyboru jest tylko tabela, nie jak w poprzednim sofcie czyli tabela, gazeta oraz lista.


Menu jest w miarę przejzyste (kwestia przyzwyczajenia). Do poprawy dla mnie dział "nagrania" ponieważ panuje spory bałagan:

"Kontynuuj oglądanie" oraz "zaplanowe" działa tak jak powinno ale w sekcji "nieobejrzane" znajdują się nagrania zaplanowane oraz nieobejrzane jest to dosyć nieprzemyślane.

Blokada rodzicielska wreszcie nie trzeba za każdym razem wpisywać kodu PIN.  wystarczy raz wpisać i działa dopóki się nie wyłączy dekodera, treści dla dorosłych już nie można ukryć w EPG.

Dodatkowo za granicą można oglądać materiały VOD na starym sofcie pojawiał się błąd.

W epg jest też lista, trzeba wybrać na epg klawisz OPT i tam jest możliwość zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 10:15, goofy napisał:

Dzięki ja nie widziałem tego monitu, mama przez telefon mi tłumaczyła ze nic nie ma na ekranie a tam wszystko jest.

I to jest podstawowy powód dla którego nie jęczę za nowym oprogramowaniem jak co niektórzy. Mogą wysłać mi i za rok ale żeby był bez głupich błędów. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...