Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie CANAL+ w ramach oferty Orange


erwinsans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę dzisiaj zakupić paczkę c+ select lub Prestige i mam pytanie bo infolinia Orange dzisiaj i jutro sprzedażowa nie pracuje.

1.Czy można ten pakiet aktywować z poziomu dekodera ? 

2. Czy jeżeli posiadam już usługi Orange Love FTTH ( TV, TELEFON, INTERNET ) to czy poniosę jakąś opłatę aktywacyjną ?

3. Jeżeli usługi jak wyżej kończą mi się wrzesień 2020 a a C+ będzie na dłużej to co wtedy jeśli nie przedłużę umowy z Orange ?

4. Czy jest opcja 14 miesięcy z czego 2 miesiące gratis ?

5. Czy zakupując Prestige otrzymam dostęp do kanałów Polsat Premium i do kiedy one będą za darmo ?

6. Jak długo trwa aktywacja gdy zamówię przez dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 i 6. Nie można przez dekoder zamówić. Możesz to zrobić z poziomu panelu internetowego klienta - Mój Orange. Tam wchodzisz w Pakiety i usługi, sprawdzasz ofertę dla Ciebie i już.

Ad 5. Tak, dostaniesz dostęp do Mistrzowskiej Piłki - będzie dostępna tak długo, na jaki masz wykupiony pakiet Canal+ Prestige.

 

Niestety nie mogę ci powiedzieć jaki jest termin czy koszt, bo sam mamy opcję Orange Love Premium. Z tego, co widzę na stronie Orange, sprzedają Canal+ na 24 miesiące, z czego pierwsze 3 miesiące są za darmo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) można, akurat tylko pakiety Canal+, innych nie, na kanale 12

2) obecnie masz TV ale nie masz pakietu - będzie opłata aktywacyjna.

3) umowy są niezależne i niezgrane ze sobą. Jeśli w 2020 skonczy sie umowa na TV i zrezygnujesz z TV naliczy ci karę za zerwanie umowy na pakiet

Najlepiej samemu pilnować żeby sie umowy "zgrały" w czasie nikt tego za ciebie nie zrobi. Pechowo masz poniżej 12m do konca czyli nie zgrasz umów.

4) przy umowach 14m nie ma chyba darmowych miesięcy, a jak masz na kanale 12, są czy nie ma?

5) Do Prestige bedą przez cały okres umowy, ale jesli bedziesz zawieral umowe przez infolinie to uwaga! w jednej promocji na 24m (tej bez darmowych miesiecy) nie ma Polsatów Sport Premium.

6) różnie, czasem pare godzin a czasem się nie uda wcale tamtędy zamówić.

 

7)nie pytałeś ale dodaję: tylko zamówienie przez dekoder lub w salonie daje szansę że ten pakiet ruszy tego samego dnia, przez infolinię będziesz czekał na kuriera z umowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, redviking napisał:

1) można, akurat tylko pakiety Canal+, innych nie, na kanale 12

2) obecnie masz TV ale nie masz pakietu - będzie opłata aktywacyjna.

3) umowy są niezależne i niezgrane ze sobą. Jeśli w 2020 skonczy sie umowa na TV i zrezygnujesz z TV naliczy ci karę za zerwanie umowy na pakiet

Najlepiej samemu pilnować żeby sie umowy "zgrały" w czasie nikt tego za ciebie nie zrobi. Pechowo masz poniżej 12m do konca czyli nie zgrasz umów.

4) przy umowach 14m nie ma chyba darmowych miesięcy, a jak masz na kanale 12, są czy nie ma?

5) Do Prestige bedą przez cały okres umowy, ale jesli bedziesz zawieral umowe przez infolinie to uwaga! w jednej promocji na 24m (tej bez darmowych miesiecy) nie ma Polsatów Sport Premium.

6) różnie, czasem pare godzin a czasem się nie uda wcale tamtędy zamówić.

 

7)nie pytałeś ale dodaję: tylko zamówienie przez dekoder lub w salonie daje szansę że ten pakiet ruszy tego samego dnia, przez infolinię będziesz czekał na kuriera z umowami.

 

Jedno wielkie badziewie. Zamawiane kilkakrotnie przez dwa dekodery i na ani jednym sie nie zaktywowało pomimo iformacji że do 2h to nastapi. Wybrałem player plus za 99 zł na 3 miesiące + inne kanały i vod w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...