Jump to content

erwinsans

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About erwinsans

 • Rank
  Amator
 • Birthday 04/23/1980

Metody kontaktu

 • MSN
  Marcin Wyczynek
 • GG
  0

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Jastrzębie-Zdrój

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałeś na miesiąc jako nowa umowa te kanały i po miesiącu wygasają. Nie ma tych kanałów w pakiecie premium. Wejdź sobie tutaj i wybierz ofertę premium i tam masz link do kanałów: https://www.orange.pl/love
 2. Jedno wielkie badziewie. Zamawiane kilkakrotnie przez dwa dekodery i na ani jednym sie nie zaktywowało pomimo iformacji że do 2h to nastapi. Wybrałem player plus za 99 zł na 3 miesiące + inne kanały i vod w tej cenie.
 3. Witam. Chcę dzisiaj zakupić paczkę c+ select lub Prestige i mam pytanie bo infolinia Orange dzisiaj i jutro sprzedażowa nie pracuje. 1.Czy można ten pakiet aktywować z poziomu dekodera ? 2. Czy jeżeli posiadam już usługi Orange Love FTTH ( TV, TELEFON, INTERNET ) to czy poniosę jakąś opłatę aktywacyjną ? 3. Jeżeli usługi jak wyżej kończą mi się wrzesień 2020 a a C+ będzie na dłużej to co wtedy jeśli nie przedłużę umowy z Orange ? 4. Czy jest opcja 14 miesięcy z czego 2 miesiące gratis ? 5. Czy zakupując Prestige otrzymam dostęp do kanałów Polsat Premium i do kiedy one będą za darmo ? 6. Jak długo trwa aktywacja gdy zamówię przez dekoder ?
 4. Od jutra w Orange TV 32 cale Philips za 1 zł przy zakupie usług Orange Love dla nowych i przedłużających umowy.
 5. Tak, ponieważ musisz wybrać źródło nagrywania albo Multi albo dysk. Bezsens.
 6. Patrzyłem na EUROSPORT nie było opcji...
 7. Jak masz dekoder ICU to na nim poprzez MENU i aplikację REC MULTINAGRYWARKA.
 8. Uruchomiłem wskoczyła aktualizacja. Bawiłem się chwile tym bo 1 miesiąc za free. Wrażenie moje: nie jest warta nawet 1 zł, bardzo mało kanałów i same badziewne których nawet człowiek nie ogląda.
 9. Testowałem wczoraj. Ta multinagrywarka nie jest warta 1 zł na miesiąc - Same badziewne kanały są dostępne na reszcie nie działa.
 10. Zmienił się numer softu ?
 11. Czyli tyłka nie urywa. Nagrania 7 dni wstecz ( ciekawe ile jednocześnie ), Nie wszystkie kanały, brak możliwości podłączenia dysku ....... Czy ktoś wie żeby uruchomić Multinagrywarkę muszę posiadać ten nowy dekoder ?
 12. Dobra wiadomość - Mundial 2018 rok "Telewizja Polska wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o koncesję na nadawanie kanału TVP 4K - informuje Presserwis. Jak zapowiada Maciej Stanecki, członek zarządu TVP, widzowie nowej stacji w jakości 4K zobaczą ponad połowę spotkań tegorocznego Mundialu. Wiele wskazuje na to, że kanał pojawi się m.in. w kablowej ofercie Orange TV. Pomarańczowy operator od kilku miesięcy stawia na promocję technologii 4K wśród swoich klientów, oferując m.in. Eleven Sports 1 w 4K, treści Netflixa w 4K oraz treści VOD w technologii 4K. Już ponad 106 tys. telewizyjnych abonentów Orange korzysta z dekoderów 4K. Technologię 4K promuje także platforma nc+."
×
×
 • Create New...