Skocz do zawartości

Nagrywanie z timera na Enigmie


evam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tail# dzięki.Najbardziej mi zależy na ustawienaich Vu Ultimo 4K bo szczerze to praktycznie nic nie ustawiłem.Jedno to brak czasu drugie to kompletnie nie mogę sobie poradzić z ustawieneim połączenia internetowago.Kablem mam połączenie z SF 4008 tu chciałem  bezprzewodowo.Kombinowałem i kombinowałem ale cierpliwość moja się skończyła i całkiem odłączyłem boxa.Połaczenie jest bo odbiornik widzi ruter wpisywywałem i dnsy i aktualne ip ale lipa niestety.Może trzeba jakieś ip na sztywno w ruterze ale też nie bardzo wiem jak ustawić.A widomo bez tego połączenia to widomo nic nie mogę sprawdzić ani jaki to konkrestnie oscam jakie configi itd.Nawet do BH nie ma możliwości zainstalowania usherskina.W sumie to jak pisałem chcę odbierać na nim NC+ i CP w dodatku pełen horyzont z laminasa 120 wszystko co sie da.A odbiornika Vu nie znam i wtyczek pod niego więc co by mi się przydało.Ze sklepu mam naprawdę dużo tego wgranego bo przegladałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wifi, to może problem jest szyfrowaniem. Czy próbowałeś tymczasowo wyłączyć szyfrowanie i spróbować połączyć się z vu+? Żebym cokolwiek mógł sprawdzić, to poprawne skonfigurowane połączenie vu+ do sieci LAN lub wifi jest niezbędne.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.próbuje przez lan.Edit Adapter lan zielona Sieć lokalna czerwono DHCP zielono Adres ip zielono DNS czerwnono.Na SF 4008 tyle razy zmienaiłem soft i nigdy z konfigiracją sieci nie było problemów.Złapało mi połaczenie Lan ale sprawdzić ip to chyba trzeba do wróżki sie udać.W opena atv było w informacjach/sieć tu nie ma czegoś takiego a w Menu/konfiguracja/system/sieć/polączenie lan aktualne ustawienai adres ip N/A połączenie Lan adres ip 0.0.0.0

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tylko poprzez połaczenie kablem co dla mnie jest średno do przyjęcia bo kable od gniazdka  są na styk.Już kilka razy zaczepiłem nogą zresztą to połączenia maiło być dla SF 4008.Ogólnie coś tam posprawdzałem i sklep obiecał mi ustawienia dla ultimo 4K za free dla uno 4Kse miała być dopłata 50zł.Ustawienia były takie że na configu nie udało mi się odpalić Camela.Nie znam się na tym ale twierdzę że oscam.server nie był poprawny na moim odpaliłem bez problemów.Za to dostałem reader na ofertę na kartę nie wiem w jakim celu.Pisałem wyrażnie co mam i co chcę ogladać.Stary oscam uni-seca już poleciał na to miejsce najnowszy E.M.U.W oscamie i tak bym nie odpalił 1813 bo w oscam.dvbapi było brak wpisu pod ten caid.Na tym co wgrałem niby jest taka możliwość ale za nic nie mogę odpalić 1813 ostatnio nie śledzę sytuacji może coś się zmieniło i trzeba coś dodać do configów.Za tą nędzę chcieli do Vu Uno 4K SE dopłaty 50zł.A lista kanałów z kwietnia lub maja żanada.Gdybym miał czas to odesłał bym box dla zasady na coś się umawialiśmy i nie lubię jak ktoś robi ze mnie głupka.A  mam wgraną skórkę BH jak chciałem oczywiście nie zainstalowali mi Usherskina na czym mi zależało.I wczoraj to mordowałem i za nic nie mogłem zainstalować.Klepnąłem  w moim ulubionym?talnet 

opkg update;opkg install enigma2-plugin-extensions--j00zeks-userskin enigma2-plugin-skins--j00zeks-blackharmonyfhd enigma2---j00zeks-components enigma2-plugin-extensions--j00zeks-msnweather-np;    za nic nigdzie nie widzę ustawień a raczej modyfikacji BH.Jeszcze wydałem komędę opkg install /tmp/j00zeks-opkg-feed-vti_1.2_all.ipk  i dalej lipa.A i jeszcze jedno ustawień sklep jak się umawialiśmy nie wykonał ale na ekranie reklamę swojego dziadowskiego sklepu i owszem.Trzeba to jak najszybciej wywalić.

 

opkg update;opkg install enigma2-plugin-extensions--j00zeks-userskin enigma2-plugin-skin
Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...