Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tematy z problemami zakłada się w dziale Forum Sat Kurier, to czego tu się dziwić... Raz się nie udało, poszukaj właściwego działu i załóż wątek ponownie. Posiadasz odbiornik kablowy, więc pytać powinieneś raczej TU. Może czas poświęcić troszkę czasu i zapoznać się ze strukturą forum? Przydałoby się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to główna strona https://satkurier.pl

czy czasami nawet na forum nie można wejść

 

mam info:

 

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URLa ręcznie, sprawdź, czy nie się nie pomyliłeś.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

https://satkurier.pl

Wed Oct 21 11:41:27 2009

Apache

 

 

 

 

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

User skforum already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do powiadomień i Skype - nic nie ruszałem ;) Samo się naprawiło.

Serwer - widzę; dziś coś ciężko działa - szkoda, bo ostatnio przez dłuższy okres było wszystko ok, a teraz znowu coś się sypie. Ale tak jak pisałem pewien okres temu - pracujemy nad długofalowym rozwiązaniem problemu, więc myślę, że do końca roku zrobimy taki manewr, który zapewni nam stabilność działania. Szczegóły w swoim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś dzisiaj forum bardzo wolno się wczytuje a przy próbie podglądu pisanego posta takie komunikaty:

 

Fatal error: Out of memory (allocated 11272192) (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/utf/data/utf_nfkc_qc.php on line 2

Fatal error: Out of memory (allocated 9699328) (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/utf/data/confusables.php on line 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że sypie błędami: Fatal error: Out of memory (allocated 3145728) (tried to allocate 491520 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/functions.php on line 4173 to jeszcze nie mogę dodawać zdjęć na forum. Zawsze wrzucałem zdjęcia na Fotosik.pl i w post przeklejałem link "Zdjęcie 500px na forum". Niestety teraz gdy chce wkleić jakikolwiek link, który spowodowałby pojawienie się zdjęcia bezpośrednio w poście skutkuje komunikatem "Określenie rozmiaru zdjęcia nie było możliwe". Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro, że nie było żadnej informacji o planowanej przerwie w funkcjonowaniu forum. O 9:30 forum przestało działać i dopiero kilka minut temu wznowiło swoje funkcjonowanie. Straciłem tylko czas na włączanie co jakiś czas komputera i sprawdzanie czy forum funkcjonuje. Nawet TVP, która ma gdzieś swoich telewidzów informuje o planowanych przerwach konserwacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za wczorajsze wyłączanie forum. Spowodowane to było padem łącza u jednego z dostawców internetu do serwerowni oraz jakimś problemem u nas na serwerze w związku z czym trudno było ustalić tak naprawdę przyczynę tak wolnego funkcjonowania serwisów. Mam nadzieję że dzisiaj obejdzie się już bez takich atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie problem występuje nadal. Dzisiaj przy przeglądaniu wątków co chwilę wyskakiwały takie komunikaty:

Fatal error: Out of memory (allocated 262144) (tried to allocate 491520 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/viewtopic.php on line 459

Fatal error: Out of memory (allocated 8650752) (tried to allocate 491520 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/cache/tpl_prosilver_overall_header.html.php on line 162.

Fatal error: Out of memory (allocated 9699328) (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/utf/data/confusables.php on line 1

Powodzenia w usuwaniu usterek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...