Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety przez cały dzień sytuacja wymykała się spod kontroli. Jak nie wywaliło się forum, to padł serwis, a jak nie to, to maile nam nie działały...

 

Ostatnie spore zmiany na rynku mediów: start platformy TVP, zmiany w n, Cyfrowym Polsacie i Cyfrze+ (zwłaszcza poszerzenia oferty) spowodowały drastyczny wzrost popularności zarówno forum, jak i serwisu i dotychczasowy serwer okazuje się w tym momencie ponownie za słaby (już raz uciekaliśmy od innego usługodawcy, gdy odczuliśmy podobny drastyczny skok). Pracujemy nad rozwiązaniem problemu - zarówno tymczasowym, aby to jakoś jeszcze podziałało na obecnej konfiguracji, jak i długofalowym, czyli takimi zmianami w konfiguracji sprzętowej serwerów, aby podobne sytuacje przestały występować w przyszłości. Póki co analizujemy ruch i będziemy wycinać IP robiące podejrzanie duże obłożenie. Dalsze kroki będziemy podejmować na bieżąco, pomysłów i rozwiązań jest kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skype sprawdzałem - u nas nie ma błędu. Grafiki pobieramy z http://mystatus.skype.com/smallicon/[NICK] - tak samo jest podane na stronie Skype. Nic na to nie wymyślę.

 

Maile:

Potwierdzam błąd zgłoszony przez Wojt@sa i mniej więcej wiem o co chodzi, ale poprawka nie wcześniej niż po weekendzie...

Nie udało mi się powtórzyć błędu dario9678. Faktycznie w mailu przesłanym polskich znaków nie było, ale jak sam wybrałem powiadomienia - maile przyszły z polskimi znakami. Wnioskuję, że czytnik, z którego korzystasz ma jakieś problemy z odczytem maili ze znakami kodowanymi w UTF8... Napisz przez co odbierasz pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się dzisiaj dzieje

co 2 strona na forum to:

 

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

User skforum already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamę sprawdzimy. Proszę o sprawdzenie powiadomień - trochę tam pozmieniałem i linki powinny teraz działać, nie zmuszając do logowania. Pracuję nad kwestią braku polskich znaków i potrzebuję dodatkowych informacji:

 

@dario9678

- podaj mi wersję OE

- czy inne fora, z których otrzymujesz powiadomienia są też na skrypcie phpBB 3?

 

EDIT: User skforum already has more than 'max_user_connections' active connections [1203] - widziałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...